Horoskop miłosny 15.09 - 21.09.2014

Zobacz jak będą układać się Twoje relacje miłosne w najbliższych dniach!

Horoskop miłosny 15.09 - 21.09.2014

Horoskop miłosny 15.09 - 21.09.2014


BARAN

W Twojej relacji uczucia zejdą na dalszy plan – skupiona na karierze, zarabianiu i dbaniu o siebie, nie masz czasu na miłość. Realizujesz własne ambicje, na co Twoja druga połowa zareaguje pretensjami, że w ogóle o niego nie dbasz. Może ma trochę racji? Myśląc o sobie, nie zapominaj o bliskich.

Samotny Baran pozna osobę, z którą najpierw połączy go przyjaźń, która dopiero potem przerodzi się w miłość. Uczucie, które przeżyjesz, będzie bardzo mistyczne – będziesz zaskoczona, bo nie sądziłaś, że coś takiego w ogóle istnieje.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić wzloty i upadki. Samotnym Baranom Anioł Siły doda otuchy i pomoże otworzyć się na nowe uczucie.

BYK

Złota polska jesień doda Ci skrzydeł – razem z partnerem nie zapominaj o wspólnych wypadach w plener. Wycieczka do lasu połączona z piknikiem nie jest droga, wystarczy trochę inicjatywy i chęci, a spędzicie razem cudowne chwile.

Lato dobiegło końca, ale Twoja forma wcale nie spadła – promieniejesz energią, pewnością siebie i zdecydowaniem. Poświęć ten jesienny czas dla miłości – to Ci się opłaci. Poznasz kogoś, kto na długo zauroczy Twoje serce.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Osoby będące w związku mogą odkryć na nowo miłość – w ich sercach zapłonie silne i gorące uczucie.

BLIŹNIAK

Twój związek czeka wiele zmian – będą to zmiany na lepsze, ale do Ciebie należy przejęcie sterów. Nie działaj pochopnie i nie przyspieszaj niczego – czasem lepiej cierpliwie zaczekać, a efekt zmiany będzie trwały.

Twoje pogodne usposobienie przyciągnie do Ciebie ciekawą osobę. Połączą Was wspólne zainteresowania. Może to nie będzie miłość od pierwszego wejrzenia, ale macie szanse na naprawdę fajną relację.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Archanioł ten pomaga otworzyć serce i lepiej zrozumieć partnera, jak również odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

RAK

Twój związek przeżywa trudne chwile – problemy finansowe całkiem Was od siebie oddaliły, a jakby tego było mało, w Twoim otoczeniu pojawi się szatyn o pięknych oczach. Nie daj się uwieźć i bądź czujna, bo ten skok w bok może okazać się burzą w szklance wody.

Samotnemu Rakowi trafi się okazja rozwinięcia znajomości z osobą, która już od dawna istnieje w jego życiu. Firmowa impreza może pomóc pchnąć tę relację na nowe tory. Bądź odważna!

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić i znajdą wreszcie idealnego partnera.

LEW

Teraz jest wszystko w porządku i nie ma sensu przygotowywać się na gorsze dni, bo one jeszcze długo mogą nie nadejść. Dobra passa w Waszym związku może trwać aż do końca roku, tylko postaraj się nie robić z igły wideł.

Nadszedł czas by zadbać o siebie. Samotność nie przysłużyła się Twojej urodzie ani garderobie, nie miałaś ochoty dbać o siebie, bo twierdziłaś, że i tak nie ma dla kogo. Czas pomyśleć o zmianie, a wkrótce zaowocuje to nową znajomością.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Jeżeli jesteś samotna, Anioły Białego Promienia dodadzą Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.

PANNA

Krzyki nigdy nie są dobrym rozwiązaniem problemu i Ty doskonale to rozumiesz – próbujesz dyplomatycznie załatwić każdą sprawę, ale niestety Twoja druga połówka nie jest tego samego zdania. Pojawiły się trudności, a on nie umie nad nimi zapanować. Nie daj się wciągnąć w konflikt – szczera rozmowa będzie najlepszym lekarstwem.

Samotna Panna marzy o miłości od pierwszego wejrzenia, ale żaden kandydat, który pojawi się na Twojej drodze, nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. W tym tygodniu pojawi się kolejny wielbiciel, jednak odrzucisz jego zaloty, bo nie będzie wystarczająco bogaty.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

WAGA

W miłości spokojnie, jednak uważaj na chandrę – gdy dopadnie Cię negatywne samopoczucie, postaraj się z nim walczyć, choćby za pomocą filiżanki herbaty czy dobrej książki. Gdy i to nie pomoże, zaproś partnera na basen albo do sauny.

Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Nadchodzi czas nowych przyjaźni – Twoja wrażliwość zjedna Ci wielu ludzi, a szczególnie pewną osobę o ciemnych włosach, co będzie dla Ciebie bardzo miłe, ale nie wykorzystuj tego uczucia, jeśli nie jesteś zainteresowana względami tej osoby.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno w swoim związku. To może być jakiś ciekawy lub bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo rozpalić uczucie.

SKORPION


Lato minęło, ale w sferze uczuć nadal świeci słońce. Razem z partnerem spędzasz wiele przyjemnych chwil na wywiązywaniu się z codziennych obowiązków tylko we dwoje – wspólne gotowanie dostarcza Wam wiele radości, a każde z Was docenia wysiłki drugiej strony.

Samotny Skorpion, jeśli chce odnaleźć swe przeznaczenie, powinien zebrać siły i pokazać otaczającemu go światu, iż jest gotowy na miłość – wtedy pojawi się osoba godna Twego zainteresowania.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły pojawić się w przeszłości wydarzenia, które do teraz nie pozwalają Ci nastawić się na nowy początek.

STRZELEC

W Waszym związku pojawiła się pewna tajemnica, ale lepiej jej nie zgłębiaj, bo możesz odkryć coś, co zniszczy Wasza relacje lub przynajmniej zachwieje jego przyszłością. To stało się dawno temu, zanim Twój parter był z Tobą, więc nie ma sensu tego rozgrzebywać.

Nie będziesz siedzieć w domu. Samotny Strzelec ruszy na podbój miłosny – przypadkowo poznasz na imprezie ciekawego faceta, ale pamiętaj, że choć na pierwszy rzut oka wydaje się być fascynujący, na pewno ma jakieś ukryte wady. Postaraj się je poznać, zanim się zakochasz.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA – Przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być podjęcie ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

KOZIOROŻEC

Uczucie osamotnienia w związku nie jest zbyt przyjemne i zaczyna Cię to męczyć. Twoja druga połówka tak bardzo skupia się na sobie i swojej karierze, że zapomina, że Ty czekasz z utęsknieniem na jakiekolwiek cieplejsze gesty z jego strony. Czasem wystarczy samemu dać coś od siebie – on może zwyczajnie myśli, że nie potrzebujesz spędzać tyle czasu w jego towarzystwie, skoro nic w tym kierunku nie robisz.

Masz ogromne szczęście, choć tego nie dostrzegasz. Obok Ciebie jest przyjaciel, który kocha się w Tobie od dawna – może powinnaś przyjrzeć się bliżej jego osobie? Być może sama darzysz go uczuciem, choć jeszcze o tym nie wiesz?

ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Samotne Koziorożce nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają swoja drugą połówkę.

WODNIK

Będziesz szczęśliwa, bo udało Wam się pokonać letni kryzys w związku, choć wiele razy myślałaś, że to koniec. Twoja druga połowa podjęła decyzję i chce spędzić z Tobą Święta i Nowy Rok – wyjazd, który dla Was zaplanował, przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania. Pozostaje Ci czekać na te przyjemne chwile, ale do tego czasu unikaj poważnych konfliktów.

Przed Tobą czas wielkich zmian. Miej oczy szeroko otwarte, bo z pewnością czeka Cię wiele miłych niespodzianek, zwłaszcza w życiu towarzyskim – na Twojej drodze pojawią się bardzo ciekawe osoby, warte bliższego poznania.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

RYBY

Dobra passa bardzo długo królowała w Waszym związku, ale teraz nadchodzą ciche dni. Nie panikuj – takie chwile zdarzają się w każdym związku. To dobry czas, żeby wreszcie w spokoju porozmawiać o Waszych priorytetach, gdyż różnią się nieco od siebie. To z pewnością zaprocentuje.  

Ryba bez pary nie będzie czuła się samotna – dla Ciebie życie to pokusa, a w tym tygodniu jej wcielenie zjawi się na Twojej drodze. Uznasz, iż nie masz nic do stracenia i rzucisz się bez lęku w nieznane wody.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Samotna Rybo, pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pomoże Ci stworzyć w przyszłości udany i odpowiedzialny związek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2,58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2,46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×