Horoskop miłosny 15.12 - 21.12.2014

Czy w tym tygodniu coś się zmieni w Waszym życiu uczuciowym? Sprawdźcie!

Horoskop miłosny 15.12 - 21.12.2014

Horoskop miłosny 15.12 - 21.12.2014


BARAN


W związku zapowiada się burzliwa atmosfera, zadbaj o to, by nie urażać partnera słowami, czasem pewne sprawy lepiej przemilczeć niż powiedzieć o jedno słowo za dużo. Los także przyniesie Ci niespodziankę, na Twojej drodze postawi osobę idealną na dobrego kochanka, dobrze jednak się zastanów, zanim zdecydujesz się wejść w tę namiętną przygodę.
Na drodze samotnego Barana stanie osoba, która już dawno temu zniknęła z Twego życia, relacja będzie miała szanse na nowo się odnowić, nie stawiaj jednak wszystkiego na jedną kartę, pozwól tej osobie wykazać się w staraniach o Ciebie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA - Uświadom sobie, że to właśnie w tej chwili jest czas, aby poznać nową miłość lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.


BYK

W sprawie miłości los zaleca Ci rozsądek i dzielenie się z bliskimi nie tylko radościami, ale i troskami, które ostatnio spędzają Ci sen z powiek. Twoja połowa kocha Cię nie tylko wtedy, gdy Ci się wiedzie, ale także wtedy, gdy Twoja passa nie przebiega pomyślnie.
Samotny Byk może spodziewać się kontaktu od kogoś, z kim drogi rozeszły się już dawno temu. Gdy on o sobie przypomni, odezwie się w Tobie romantyczna strona Twojej natury. Mimo że nawet nie zaprosi Cię na randkę, Ty już stworzysz wizję Waszej wspólnej przyszłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL - Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.


BLIŹNIAK

Niewykluczone, że nadejdzie czas zrobienia bilansu swego związku. To moment rozliczenia się z tego, co naprawdę osiągnęliście wspólnie w tej relacji. Może się okazać, że przez lata bycia ze sobą nie macie zbyt wielu wspólnych wspomnień. Przestań się karmić złudzeniami i spójrz realnie na Wasz związek.
Jeśli należysz do Bliźniaków niemających pary, w tym tygodniu masz szansę poznać osobę, przy której poczujesz się bezpieczna. Być może nie zaiskrzy między Wami fizycznie od pierwszej chwili, ale znajdziecie wiele wspólnych tematów do rozmowy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY - Obecność Anioła Siły jest sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.


RAK

Ty i partner od dłuższego czasu nie bierzecie udziału w walce o uczucia – owszem, przeżywacie związek zmysłowo i namiętnie, ale czujesz, że brakuje więzi emocjonalnej w tym partnerstwie. Twój wybranek miłość między Wami traktuje bardzo żywiołowo,wiążąc ją z potrzebami ciała, co Tobie zaczyna przeszkadzać.
Samotna Pani Rak na swojej drodze spotka osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźni, a dopiero z czasem z tej relacji ma szansę zrodzić się prawdziwe uczucie.  Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Obecność tych Aniołów oznacza, że wszelkie problemy zaczną po prostu znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.


LEW

Czeka Cię dosyć intensywny tydzień, dużo pracy, nawał zajęć – to tylko przyniesie Ci złość i popędliwość, by szukać ze swoim ukochanym pretekstu do kłoni.Odpocznij, świat się nie zawali, nie musisz dbać o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Ktoś, kogo nie lubisz, nieustannie zawraca Ci głowę.  W tym tygodniu możesz mieć szczęście i okoliczności sprawią, że uda Ci się zakończyć niefortunną znajomość. Jeśli planujesz jakiś wyjazd związany z Twoim hobby, może stać się on przygodą Twego życia. Bądź tylko bardziej otwarta na nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.


PANNA

Między Tobą a partnerem wymagane jest większe zrozumienie, dzięki temu Wasza relacja ma szanse przetrwać. Zwróć uwagę, by wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swego partnera, gdyż od dawna w tej relacji ważne jest, czego Ty chcesz, a nie czego chce on.
Samotna Panna będzie miała w tym tygodniu mnóstwo pokus, by wyjść na randkę. Tobie samej niewiele osób naprawdę się spodoba i nie zdecydujesz się na żadną rozrywkę w towarzystwie. W weekend pojawi się propozycja wyjazdu w towarzystwie przyjaciół, tego zaproszenia nie powinnaś odrzucać.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą a partnerem.


WAGA

Układ, w którym jesteś, nie powinien wzbudzać w Tobie powodów do narzekań, a jednak nie przestajesz się czepiać partnera o to czy owo. Jeśli tak dalej pójdzie, w Waszej relacji pojawi się niepotrzebne napięcie, a zabraknie namiętności i żaru. Wtedy będziesz naprawdę rozczarowana.
Osoby spod tego znaku niebędące w związku będą kontynuować znajomość zawartą jakiś czas temu, nowo poznana osoba jednak popadnie w jakieś kłopoty i to będzie dla Was próbą – okaże się, na ile jesteś w stanie jej pomóc. On to doceni. Trzeba będzie podjąć walkę o trwałość relacji.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ - Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.


SKORPION


To czas, kiedy razem ze swoją połową będziecie cieszyć się życiem, Wasze wspólne problemy rozwiązały się szybciej niż się spodziewaliście. Kredyt spłacony przed czasem – wolni od zobowiązań finansowych poczujecie pełnię życia. Dbaj o to, by nie zgubić po drodze partnera, on nie zawsze dorównuje Twoim krokom.
Samotny Skorpion może nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo spotykasz na co dzień i tak naprawdę nie podejrzewałabyś, że między Wami może zrodzić się taka iskra pożądania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo miłość, rozpalając serce silnymi płomieniami uczuć.


STRZELEC

To czas, kiedy Wasze relacje będą przebiegać pomyślnie – Ty zaczniesz więcej się starać o bliskość między Wami, on chętnie przyjmie Twoje okazywanie uczuć, tej bliskości brakowało już od dawna.  Nie zapominajcie o codziennych spacerach wspólnie, a nie każde z osobna, to dodatkowo przyniesie Wam odprężenie od zniewalającej codzienności.
Strzelec bez pary powinien wreszcie zmobilizować siły i ruszyć na aktywne poszukiwania miłości. Jednak nie śpiesz się z podejmowaniem ważnych decyzji jak tworzenie z kimś związku, raczej flirtuj i umawiaj się na randki.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.


KOZIOROŻEC

W miłości i w życiu obowiązuje jedna ważna zasada – ile dajesz, tylko samo dostajesz. Tyle że zapomniałaś o stosowaniu tej zasady i w Twoim związku chcesz tylko brać, brać i brać. Twoja połowa ma dosyć nieustannego uprzyjemniania Ci życia i jeśli nie zamienisz się z nią rolami, może zniknąć bez słowa wyjaśnienia.
Samotny Koziorożec rozpocznie miłą znajomość, nowo poznana osoba będzie spełniać Twoje wymagania poza jednym – zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój. Czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.


WODNIK


Wydarzenia przyspieszą swój bieg,a Ty będziesz nieco zaszokowana – dla Ciebie to za szybko, chciałaś być blisko, ale poważne deklaracje to zbyt pochopne wyznania. Twoja połowa proponuje Ciwspólne zamieszkanie, a Ty wiesz, że jeszcze nie jesteś gotowa, jednak gdy powiesz nie, boisz się, że ją stracisz.
Wodnik, który nie odnalazł jeszcze swojej połowy, będzie bardzo odważny w miłości i nie spocznie, dopóki ofiara nie znajdzie się bezbronna w jego ramionach. Twoja siła będzie brała się z uczucia do tej osoby, które zaskoczy Cię znienacka i całkiem niespodziewanie.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON- Wspomaga Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.


RYBY

Ryby będące w stałym związku przezwyciężą problemy finansowe, które nie pozwalały cieszyć się im wspólną radością na łonie rodziny. Nie zmarnuj jednak tej szansy i nie planujcie kolejnego zakupu na kredyt, gdyż ponownie wpadniecie w pętle kredytową, a tu już tylko krok do frustracji między Wami.
Samotna Ryba powinna skupić się na konkretnej osobie – do spotkań wybieraj osobę, z którą łączy Cię wiele wspólnych zainteresowań, dzięki temu owocna dyskusja będzie ważniejsza od wyglądu wybranka.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ - Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×