Horoskop miłosny 16.02 - 22.02.2015

Nieważne, że już po Walentynkach. Miłość jest ważna przez cały rok, zatem sprawdźcie horoskop miłosny na najbliższe dni.

Horoskop-miłosny

BARAN
To czas przypływu sił witalnych, odkryjesz na nowo radość z życia, zaczniesz się nim cieszyć, a partner wyda Ci się znów interesujący i wart zachodu, nie będziesz już z taką drobiazgowością przyglądać się jego wadom, za to docenisz każdą zaletę.
Osoba poznana całkiem niedawno wydaje Ci się coraz bardziej interesująca – choć widać wyraźnie między Wami różnice zdań w dyskusjach, to na razie nie wzbudza to w Tobie złości, raczej przyjmujesz to ze stoickim spokojem, a nawet lekkim rozbawianiem.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA SIŁA ANIELSKA – To Anioły, które dodadzą Ci otuchy w razie napotkanych kłopotów. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za swoje czyny i swoje życie; pochopna rezygnacja może nie być dobrym wyborem.


BYK
Nie powinnaś odwracać się teraz od bliskiej Ci osoby tylko dlatego, że ma kłopoty finansowe – ona potrzebuje Twego wsparcia, Ty zaś uważasz, że to jej kredyty i jej problemy, gdyż nie jesteście zalegalizowaną parą. Jednak zastanów się, czy pomoc nie byłaby przełomem w dalszej relacji.
Niejeden samotny Byk dostanie zaproszenie na randkę, wiedz, że wszystkie te piękne słowa pod Twoim adresem Byku nie są puste, a mówione z prawdziwą szczerością. Nie bój się miłości, nie uciekaj przed nią, przecież nie cierpisz być singlem.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – który mówi, że we wszystkich nagłych i niespodziewanych sprawach towarzyszyć Ci będzie uśmiech losu.


BLIŹNIAK
Twoja relacja będzie przeżywać czas spokoju i zadowolenia, w Twoim związku nastąpi renesans uczuć, a to, co Cię niedawno martwiło lub irytowało, przestanie mieć znaczenie. W weekend razem z partnerem zaplanujecie gruntowne porządki garażowe, wspólne sprzątanie nieźle Was ubawi.
Jeśli na Twojej drodze do tej pory nie pojawił się nikt interesujący, to oznacza, że zamknęłaś się na ludzi i nie dopuszczasz głosu swego serca. To dobry tydzień, by na nowo otworzyć się na ludzi, ale uważaj, by nie odżyły dawne sentymenty, bo znów wpakujesz się w kłopoty.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Mówi on, że nadszedł wreszcie czas, by zastanowić się nad celem swego życia, a w Tobie powoli obudzą się moce i zdolności, których jeszcze w sobie nie odkryłaś.


RAK
Raki będące w związku będą w tym tygodniu narzucać partnerowi swoje poglądy, co może spowodować pojawienie się napięcia w relacji. Rak może nieco negatywnie myśleć o sobie i będzie domagał się nieustannego potwierdzenia swojej atrakcyjności, chciałby zmian w swoim związku, podnieść jego standard, ale będzie się bał mówić jawnie partnerowi, czego pragnie.
Dla samotnego Raka to tydzień oparty na sentymentach – w domowym zaciszu będziesz oczami wyobraźni wracać do przeszłości, w wyniku czego możesz odnowić dawne znajomości wygasłe wskutek oddalenia lub braku czasu, tylko nie obiecuj sobie za dużo.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – który mówi, że każdy z nas uczy się przez całe życie. Obecność tego Anioła pokazuje nam, że musimy zwrócić uwagę na swoje postępowanie, warto nauczyć się dawać z serca, a Tobie Raku przychodzi to niełatwo, Ty przeważnie dajesz coś za coś.


LEW
Czasem miłość wymaga cierpliwości i wyrozumiałości, czego brakuje Ci w relacji z partnerem. Jego słabości powodują, że nie potrafisz zapanować nad negatywnymi słowami wobec niego. Bądź bardziej tolerancyjna, nie wszystko musi być dopracowane do perfekcji.
Twój duch odczuje powiew wiosennej świeżości, otrząśniesz się z zimowego snu, znużenia, poczujesz się coraz młodsza, gotowa na podój miłosny, jednak lepsze chwile nie będą trwały długo. Już po pierwszej randce poczujesz, że jeszcze trochę, a wieczory będą lepsze przy książce niż na spacerze.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – który mówi, że często nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko upływa czas. Nawet się nie obejrzymy, a wokół nas dzieje się dużo zmian.


PANNA

W Twoich relacjach z partnerem nastąpią spore zmiany, Ty i partner zaczniecie otwarcie mówić o swoich potrzebach, nie będziesz już rezygnować z własnego ja w imię wspólnego dobra i spokoju. Twój partner musi zrozumieć, że jesteś odrębną istotą w tym związku.
Samotna Panna będzie chwiejna w tym tygodniu, osoby nowo poznane jakoś nie wzbudzą Twojego szczególnego zainteresowania. Może to pogarszające się samopoczucie, które towarzyszy Ci od dłuższego czasu, tak niekorzystnie wpłynie na ich emocje i postrzeganie świata.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Anioł ten pozwoli odnaleźć właściwą drogę w życiu, jest otwarty na wolność i nowy początek. Poproś go o pomoc.WAGA
Zachowaj rozsądek w relacji z partnerem i nie rób niczego, czego możesz żałować. Złe wiatry szybko ucichną, a negatywnych słów nie da się cofać i ominie Cię czas słodkiego pojednania. W połowie tygodnia Twój partner poprosi Cię o pomoc, co skłoni Cię do przeorganizowania swoich obowiązków.
To dla Ciebie czas dobrych wydarzeń, nowo poznane osoby będą dla Ciebie naprawdę ciekawe, a spotkania z nimi będą coraz bardziej owocne. Zaczniesz rozważać, czy nie wejść w bliższą relację z jedną z nich, a narodziny nowego związku przyjmiesz z radością, gdyż samotność zaczynała Ci ciążyć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – który mówi, że życie w szczęściu i spełnieniu to marzenie każdego z nas, a jednak często istnieją blokady, które nie pozwalają się nam otworzyć na nowy początek. Ten Anioł pomoże Ci, poprowadzi ścieżką lekkości i spełnienia.


SKORPION
Skorpion w związku poczuje silną radość życia, pierwsze promienie słoneczne pobudzą go do działania, swoją drugą połowę zaskoczą niejedną niespodzianką. Będą się starały o jak najlepszą atmosferę w swoim związku.
Przyjazne kontakty z innymi sprawią, że nawet dni szare będą bardziej kolorowe. Nieco oswoiłaś się ze swoją samotnością i rozumiesz, że teraz nie pojawia się na Twojej drodze nikt właściwy, jednak nie chcesz siedzieć w domu sama, wolisz od tego niewinne flirty z kolegami z pracy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – pokazuje, że w Twoim życiu mogą się pojawić pewne trudności, które Cię osłabią. Anioł ten będzie Cię wspierał, dzięki czemu dasz sobie radę w każdej sytuacji.


STRZELEC
Strzelec będący w stałym związku będzie marzył o pojawieniu się osoby, która nieco podniosłaby adrenalinę w jego nudnym i ustabilizowanym związku. Dla swego partnera będzie bardzo miły, pomocny we wszelkich sprawach, jakby już czuł się winny wejścia w romans. A on dopiero o nim marzy, bo relacja, w której jest, wydaje mu się nudna i nie daje mu radości.
Tym razem samotny Strzelcu w sprawie uczuć nie dopisze Ci powodzenie, pomylisz się w ocenie charakteru osoby, na której dawno zawiesiłaś oko, i z tego też powodu Twoje serce będzie ślepe dla negatywnych cech tej osoby – rozczarujesz się nią, zanim przygoda między Wami stanie się związkiem.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ METATRON – To Anioł, którego określa się jako Króla Aniołów. Otwiera on nas na wiedzę, twórczość i kreatywność. Pomaga połączyć się ze źródłem boskości i dobrobytu.


KOZIOROŻEC
Tydzień będzie sprzyjał wspólnym pomysłom na dalszy czas, podejmiecie decyzje dotyczące istotnych aspektów Waszego życia. To, co dawno temu zaplanowaliście, teraz zaczniecie urzeczywistniać i wyjdzie to Wam na dobre.
Gdy jesteś samotna, uwielbiasz być tajemnicza i urzekająca, czasem brak słów, by opisać, jaką aurę wokół siebie roztaczasz. W Twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto zechce poznać Cię bliżej, Tobie ta osoba także wyda się intrygująca, więc nie bój się jej dać swój numer telefonu, bo problem braku zaufania nadal jest u Ciebie do rozwiązania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – który mówi, że w życiu towarzyszy nam nieustanny bieg, przez który ciągle jesteśmy w ruchu. Obecność tego Anioła oznacza, że musisz się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad swym dotychczasowym życiem. Doceń piękno przyrody, a nie tylko sprawy materialne.


WODNIK
Twój partner może przeżywać ciężki okres, postaraj się okazać odrobinę wyrozumiałości, unikaj konfliktów między Wami, co dobrze wpłynie na Waszą relację. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, nawet jeśli Twoja połowa będzie próbowała na Tobie odreagować cały stres – kłopoty szybko miną.
Samotny Wodnik ma szansę spotkać kogoś, kto spełnia jego oczekiwania w miłości. Uznasz Wodniku, że to jest właśnie ta osobą, z jaką pragnęłabyś stworzyć związek. Widać, że poznanie tego kogoś ożywi w Tobie nadzieję, że może to właśnie dziś poznałaś miłość, której od dawna szukasz.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Anioł ten pomaga zapomnieć o problemach z przeszłości, otwierając Cię na nowe szczęśliwe życie.


RYBY
Ryby, które weszły w związek całkiem niedawno, mogą poczuć rozczarowanie partnerem. Może się okazać, że Wasze oczekiwania nieco się rozminęły, całe szczęście, że kryzys jest chwilowy i szybko odkryjesz, jak bardzo się wzajemnie uzupełniasz ze swoją połówką.
Jeśli do tej pory jesteś singielką, uważnie rozglądaj się w tym tygodniu, gdyż gwiazdy niosą Ci szanse spotkania na swojej drodze osoby, z którą mogłabyś stworzyć trwały i interesujący związek. Twoja strona emocjonalna dojdzie teraz w pełni do głosu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Anioł ten prowadzi nas przez całe życie, od momentu narodzin aż po dzień opuszczenia ciała, musisz jedynie zaufać swojemu losowi i anielskiemu przewodnictwu. Idź przed siebie, a odnajdziesz swe szczęście.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock


Zobaczcie także:Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×