Horoskop miłosny 16.05.- 22.05.

Sprawdź, czy nie czeka na Ciebie miłość!

love.jpg

BARAN

Wolne Barany czeka bardzo miła niespodzianka, część z Was pozna odpowiedniego partnera na całe życie. Pozostałe zadowolą się namiastką, taką całkiem do rzeczy, przy dobrych chęciach nawet na dłużej. Zajęte Barany nie wymienią partnera na nowszy model, ale będą musiały go dopieścić, aby poprawić wzajemne relacje. Oj, będzie iskrzyło. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BYK
Wolne Byki roztoczą swój czar i właściwie nikt się im nie oprze. Wśród wielu adoratorów, niestety, nie znajdzie się nikt na stałe. Przykre to, ale trudno, na tego odpowiedniego trzeba będzie jeszcze zaczekać. Zajęte Byki, pomimo swoistego czaru, uwiodą tylko swoją połówkę. Nie będą miały czasu na więcej. Uwiedziona połówka będzie z tego faktu bardzo zadowolona. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki zabłysną i oczarują płeć męską. Nikt nie będzie w stanie się Wam oprzeć. Niektóre poznają tego odpowiedniego na całe życie, ale tylko niektóre. Cała reszta nadal pozostanie wolna. W ich życiu nic się nie zmieni. Zajęte Bliźnięta, a przynajmniej ich część, zaczną romansować na potęgę, niektóre zechcą wymienić partnera na nowszy model. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

RAK

Wolne, samotne Raki, w Waszym życiu niestety nic się nie zmieni. Owszem, poznacie ciekawych ludzi, ale żaden z nich nie okaże się dla Was odpowiedni. Trzeba będzie na tego odpowiedniego poczekać. Zajęte Raki pozostaną w swoich związkach, nic nie będą zmieniać. Wasi partnerzy są odpowiedniej jakości. 
Twój szczęśliwy kamień to szafir.


LEW
Wolne Lwice roztoczą wokół swój czar i skutecznie zapolują na odpowiedniego partnera i trafią na prawdziwą perełkę, prawie ideał, i to w dodatku na całe życie. Zmienicie całkowicie swój los. Zajęte Lwy oczarują nie tylko swoją połówkę, ale również wielu znajomych. Problemów w związku nie da się uniknąć, ale na szczęście będą niewielkie. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


PANNA
Wolne Panny, pomimo powodzenia u płci przeciwnej, nie będą miały okazji poznania drugiej połowy i nadal pozostaną wolne. Swój smutek mogą utopić w eklerkach. Zajęte Panny, pomimo wielu problemów, utrzymają swój związek w stanie nienaruszonym. Możecie być z siebie dumne. 
Twój szczęśliwy kamień to wszystkie rodzaje agatów.


WAGA
Wagi takie na ogół są: bardzo zdyscyplinowane, zajęte, spokojne i zasadnicze. Niczego nie będą zmieniać w swoim życiu. Wolne Wagi również niczego nie zmienią w swoim życiu, nie poznają nikogo konkretnego. Owszem, tylko takiego na krótki czas. 
Twój szczęśliwy kamień to onyks.


SKORPION
Wolne Skorpiony poczują energię do działania, wezmą wszystkie sprawy osobiste w swoje ręce, nic nie zostawią na żywioł. Mężczyzna, który się pojawi w ich życiu, zostanie w pełni zaakceptowany na cały etat. Zajęte Skorpiony, z natury złośliwe wobec swojego partnera, są miłe i uczuciowe. Takie dla niego pozostaną. 
Twój szczęśliwy kamień to opal i jego wszystkie odmiany. 


STRZELEC
Wolne Strzelce (niektóre) będą miały okazję upolować odpowiednią zdobycz, osobę, która będzie w Waszym życiu wiele lat, docelowo. Okaże się taki, jaki powinien być mężczyzna. Zajęte Strzelce (niektóre) będą zmuszone ratować swój związek, romans partnera mocno je zaskoczy. Lepiej wybaczyć, będzie się słuchał. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

KOZIOROŻEC
Koziorożców nic nie zaskoczy. Mają uporządkowane życie. Wolne Koziorożce, zajęte pracą lub nauką, nie mają czasu na życie osobiste lub towarzyskie. Nadal pozostaną bez pary. Zajęte Koziorożce natomiast, znudzone pożyciem małżeńskim, pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa. Zdenerwują tym swoją połówkę. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

WODNIK
Wolne Wodniki są znudzone, żaden partner im nie odpowiada. Trudno, trzeba jeszcze zaczekać na tego właściwego, a na razie zająć się czymś innym. Zajęte Wodniki powinny odmienić swoje życie erotyczne, w Waszej sypialni wieje nudą i rutyną a to jest pierwszy krok do rozwodu. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

RYBY
Dwoista natura Ryb zmusza Was do ciągłego ryzyka i balansowania na krawędzi. Jak na razie nie spotkałaś, Rybo, odpowiedniego partnera i nie ma szans spotkać go w najbliższym czasie. Zajęte Ryby, w Waszym związku również wieje nudą i rutyną. Najwyższy czas to zmienić, inaczej będą problemy. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz. 


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 16.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×