Horoskop miłosny 16.06 - 22.06.2014

Czy miłosne amory dopadną i Ciebie? Czy będzie to czas kiedy postanowisz się otworzyć na miłość?

asdasdsad.jpg


BARAN
Zebraliście dużo negatywnego doświadczenia w Waszym związku, wciąż jednak nie potraficie zrozumieć siebie nawzajem jak również własnych potrzeb. Może to wynikać z egoistycznego podejścia, lub braku umiejętności skoncentrowania się na drugiej osobie. Uda się Wam złagodzić konflikt i doprowadzić do zgody.
Dla samotnego Barana to bardzo dobry tydzień.  Poznasz wreszcie osobę, na której bardzo Ci zależy, a do tej pory znałaś go tylko z widzenia.  Dzięki temu, że teraz znacie się osobiście będziesz miała szanse podbić jego serce.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO - Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

BYK
To wyjątkowo spokojny tydzień, atmosfera w domu będzie przyjemna. Twoja druga połowa otoczy Cię harmonijną opieką i razem będziecie cenić piękno dnia codziennego. Dużą radość sprawi Wam wspólne zorganizowanie przyjęcia dla przyjaciół i rodziny.
Samotny Byk, który od dawna marzy o stabilizacji uczuciowej wejdzie w znajomość, w której dominować będzie delikatność, cierpliwość i opanowanie.  Poczujesz się jak w niebie.  To będzie to, na co tak długo czekałaś.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

BLIŹNIAK
W związku postaw na szczerość.  Żadne intrygi nie wyjdą Ci teraz na dobre. Powiedz swojemu partnerowi wprost, że myślisz o romansie, bo Wam od dawna się nie układa i albo coś z tym zrobi albo wylądujesz w ramionach innego.
Bliźniak, który do tej pory nadal jest samotny zacznie zakochiwać się niemal na każdym kroku, jednak będą to uczucia przelotne, gdyż zabraknie Ci cierpliwości na dłuższe podchody i poznawanie nowej osoby krok po kroku. Najchętniej ominęłabyś ten etap i od razu przeszłabyś do sypialni.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

RAK

Ciężkie chwile między Wami powoli odchodzą w zapomnienie. Można powiedzieć, że Wasz związek wyzdrowiał po ciężkiej chorobie. Dzięki ciężkiej pracy nad sobą i waszą relacją odnieśliście sukces, a Wasze cierpienia i troski są już za Wami. Teraz zaczynacie nowy jasny
okres dla Was.
Gwiazdy dodadzą Cię wdzięku i uroku. Samotny Rak nie będzie mógł narzekać na brak powodzenia w miłości, jednak Ty nie pragniesz ani flirtów, ani jednorazowych przygód, a uczuciowej stabilizacji, a na to jak się okazuje, nie trafia się nikt właściwy.
ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Anioł pozwoli pozbyć się wszelkich napięć, jakie zrodzą się w relacji; samotnym pozwoli zrozumieć ich samotność.

LEW
Twój Partner od dłuższego czasu obarcza Cię swoimi problemami. Do tej pory ta rola powiernika bardzo Ci się podobała, ale w końcu zaczęła Cię męczyć. Masz wrażenie, że skupiacie się tylko i wyłącznie na jego problemach i wreszcie zapragniesz odrobiny spokoju, a nawet samotności.
Lew bez pary w tym tygodniu nie będzie zainteresowany szukaniem głębszego uczucia. W jego otoczeniu będą pojawiać się różne osoby, które nawet przykują twój wzrok, ale tak naprawdę nikt nie zwróci Twojej uwagi.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ NAWRÓCENIA -  Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

PANNA
Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. Od dawna podejrzewasz swego partnera o zdradę i może się okazać, że miałaś rację, gdyż przyłapany na gorącym uczynku, nie znajdzie żadnej sensownej wymówki. Pojawi się kolejny problem, co teraz dalej między Wami. Nie chcesz rozstania, ale zdradę będzie trudno Ci wybaczyć.
Samotna Panna zostanie obdarzona niezwykłą energią. Dawne smutki i rozterki przestaną się liczyć. Przepełni Cię optymizm i chęć do działania, co sprawi, że w Twoim otoczeniu pojawią się nowe interesujące znajomości, na których warto skupić uwagę.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

WAGA
Planowałaś ślub z wybrankiem Twego serca jednak postanowisz poczekać z tą decyzją jeszcze kilka miesięcy, gdyż w tym czasie zamierzasz zweryfikować swoje oczekiwania wobec partnera i wspólnego życia. Twój ukochany będzie zaskoczony Twoim postanowieniem.
Samotna Waga najpierw znajdzie pocieszenie w ramionach kogoś nowo poznanego, a potem będzie narzekać, że uwikłała się w głupią sytuację. Tak naprawdę nie szukałaś miłości tylko przygody, tylko jak wytłumaczyć to drugiej osobie.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamieli oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

SKORPION
Między Wami nie zawsze dobrze się układa. Popełniacie wiele błędów wobec siebie, ale zaczniesz rozumieć, że nie można przerobić partnera na swój obraz i podobieństwo. Zaczniesz doceniać to, co masz i nauczysz się cenić jego osobę. To poprawi Wasze relacje.
Skorpion bez pary zapragnie samotności i ciszy. Nie w głowie Ci będą huczne imprezy, ani te plenerowe ani te zamknięte. Ten czas zechcesz poświęć na spędzeniu czasu sama ze sobą. Inni odbiorą to tak, że Ci nie zależy na szukaniu miłości, choć narzekasz na swą samotność.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże ci drogę, jaką trzeba iść by doznać w miłości spełnienia.

STRZELEC
Twój Partner może Ci zarzucić egoizm i kłamstwo, jednak szczera rozmowa między Wami powinna załatwić sprawę. Pieniądze nie są dla Ciebie gwarancją szczęścia i nie będziesz nimi specjalnie zawracać sobie głowy.  Niestety inne zdanie na ten temat ma Twoja druga połowa, uważając, że zbyt mało przykładasz się do rodzinnego budżetu.
Samotny Strzelec, który od dawna ma na oku pewną osobę, powinien przedsięwziąć jakieś kroki by zbliżyć się do niej.  Zadbać o rozwinięcie relacji. Nie możesz ciągle czekać na jej pierwszy krok, skoro ona nawet nie wie, że o niej myślisz.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera

KOZIOROŻEC
W Twoim związku nieco powiało nudą. Wasze uczucia znacząco przygasły, więc to już najwyższa pora ożywić je nowym blaskiem. Pora wprowadzić nowy powiew świeżości do Waszego związku. Jeśli czas Wam pozwoli wybierzcie się krótką podróż.
W sprawach sercowych samotnego Koziorożca nie ominą sukcesy.  Twemu magnetycznemu urokowi nikt nie zdoła się teraz oprzeć, więc bez trudu podbijesz serce kogoś, kto już dawno wpadł Ci w oko.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

WODNIK
To nie jest dobry tydzień by startować z nowymi pomysłami w Waszym związku. Wprowadzać go na nowe tory. Może się okazać, że na pewne decyzje jest jeszcze za wcześnie i wybranek Twego serca wycofa się z związku na bezpieczniejszą odległość.
Samotny Wodnik tydzień spędzi na rozważaniach i wspomnieniu dawnej miłości. Już wiesz, że tamte relacje nie powrócą jednak nie jesteś jeszcze gotowy by otworzyć swoje serce na nową miłość.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

RYBY
To czas spokoju dla Twojej relacji, wygodnego życia i wspólnego cieszenia się tym, co niesie Wam los. Będzie czuć się stabilnie i bezpiecznie w Waszym domu. Wasza miłość znajdzie ujście. Odkryjecie jak bardzo Ty i Twój Partner jesteście sobie wzajemnie potrzebni.
Życie samotnej Ryby potoczy się w kierunku duchowej przemiany. Nie porzucaj tej drogi nawet, jeśli Twoje otoczenie nie potrafi tego zaakceptować. Na końcu tej drogi czeka na Ciebie spełnione marzenie o miłości.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy Partner spełnia Twoje oczekiwania.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 16.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×