Horoskop miłosny: 16.11 - 22.11.2015

Co przyniesie nowy tydzień?

Horoskop miłosny: 16.11 - 22.11.2015

SKORPION (23.10-21.11)

Początek tygodnia w stałych związkach będzie dla Was objawieniem. Będziecie czuły się 100% kobietami, dopieszczanymi i docenianymi przez Waszych mężczyzn. Nie pozwólcie na to, by koniec tygodnia był gorszy.

Singielki! Na Waszej drodze może pojawić się facet, który na pierwszy rzut oka może wydawać się mało sympatyczny, może pochmurny? Warto się mu jednak bliżej przyjrzeć, gdyż pozory potrafią mylić. Może się okazać Waszą wielką miłością.

Monotonia w łóżku może Was zacząć przygniatać. Zamiast czekać aż partner sam coś wymyśli, wybierzcie się na zakupy do pobliskiego sklepiku z gadżetami.

STRZELEC (22.11-21.12)
W rodzinie radość i zadowolenie. W weekend może pojawić się jakiś wredny gość, który zepsuje ten nastrój. Może lepiej przełożyć tą wizytę?

Jeśli jesteście samotne, może odezwać się do Was chłopak sprzed lat. Obawiacie się trochę takiego kontaktu, ale nie ma się co bać. Humoru Wam nie popsuje.

Będziecie niezdecydowane w tym tygodniu. Raz będziecie chciały zbliżenia, za chwilę coś się Wam odwidzi. Ciężko będzie Wam w sobie odnaleźć namiętność.

Zobaczcie także: 5 naukowych powodów, dla których warto się często przytulać

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)
W stałych związkach partner nie będzie mógł oprzeć się Waszej kobiecości. Stałe relacje teraz rozkwitną.

Singielki raczej nie będą chciały wdawać się w nowe związki. Będziecie cieszyć się swoim stanem, stawiając teraz na rozwój, szkolenia, czytanie książek.

Jeżeli chodzi o sferę intymną Wasz partner będzie musiał się bardzo wykazać. Teraz potrzebujecie dużo ciepła i czułości, więc jeśli Wasz facet będzie zimny jak skała, o zbliżeniach może zapomnieć.

WODNIK (20.01-18.02)
Wasz partner będzie musiał wyjechać na trochę. Reorganizacja życia jest nieunikniona. Może prowadzić to do natłoku dziwnych myśli. Ale głowa do góry! Poradzicie sobie ze wszystkim doskonale.

Singielkom może wpaść w oko jakiś nowy facet. Oj! będziecie nad nim pracować, dopóki nie będzie całkowicie Wasz, lub dopóki sam nie da po sobie znać, żeby go sobie odpuścić.

Dla par starających się o dziecko środek i końcówka tygodnia to znakomity czas na poczęcie, więc do dzieła!

Zobaczcie także: Mężczyźni naprawdę boją się inteligentnych kobiet? Oto wyniki badań

RYBY (19.02-20.03)
Bardzo dobry czas na podejmowanie decyzji o zamążpójściu. Koniec tygodnia to okres sprzyjający powiększaniu rodziny.

Singielki chętnie będą wchodziły w stałe związki. Zaczniecie zmieniać poglądy i zamarzy Wam się życie we dwoje. Częściej w Waszych głowach pojawiać się będzie myśl o pragnieniu dziecka.

Wasze marzenia o potomstwie mogą się ziścić, gdy będziecie uprawiać seks bez zabezpieczenia. Partner będzie bardziej uległy, jeżeli chodzi o prośbę powiększenia rodziny, więc wszystko powinno się udać.

BARAN (21.03-20.04)
Na początku tygodnia możecie przez chwilę utracić pewność w stosunku do partnera. Ale gdy zajmiecie się wspólnie dekorowaniem lub remontem mieszkania, wszystko wróci do normy. Wspólna praca przecież łączy.

Singielki mogą liczyć na zaloty pewnego Pana. Ale raczej nie będziecie chciały z tego skorzystać. Przecież zburzyłby Wasz harmonogram, w którym wszystko zaplanowane jest do perfekcji.

W życiu intymnym partner będzie spełniał wszystkie Wasze zachcianki. Być może wybierzecie się do hoteliku za miasto, żeby podgrzać atmosferę.

BYK (21.04-21.05)
W stałych związkach zajdą jakieś zmiany. Każdy będzie musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Poradzicie sobie z tym doskonale.

Singielki zatęsknią za stałym partnerem, i tym wszystkim co mają kobiety posiadające rodzinę. Zaczniecie snuć plany na przyszłość. Nie dopuście tylko, by dopadła Was chandra.

W tym tygodniu karty okrzyknęły Was boginiami seksu. Partner będzie traktował Was bardzo wyjątkowo i czule. Spełnią się Wasze marzenia.

BLIŹNIĘTA (22.05-20.06)

Ten tydzień nie jest dla Was łaskawy. Partner może być na tyle wkurzający, że postanowicie trochę pobyć w samotności. Poczujecie, że Was nie wspiera. W weekend jednak zmienicie zdanie, gdy okaże Wam serce.

Singielki mogą się zdziwić, gdy z małej miłosnej przygody, rozwinie się miłość na lata.

Na zbliżenia wykorzystajcie początek tygodnia, bo końcówka może już temu nie sprzyjać.

RAK (21.06-22.07)
W stałych związkach może dojść do nieporozumień. Może ogarnąć Was smutek z tego powodu.
Przecież dajecie z siebie tak dużo. Na szczęście jest to przejściowy okres.

Osoby samotne nie będą myślały o nowych relacjach. Będziecie czerpać energie z tego, że jesteście niezależne.

Seksualnie możecie liczyć na odkrywanie nieznanych lądów. Będziecie zadowolone.

LEW (23.07-22.08)
Stałe związki nabiorą teraz rozpędu. Będziecie chętnie rozmawiać z partnerem, wspierać siebie nawzajem. Możecie liczyć też na gorące wyznania miłosne. W tym tygodniu możecie poczuć się jak kilka lat temu. Wszystko odżyje.

Nie masz faceta? Nie będzie Ci to wcale przeszkadzało, ale i tak nawiążesz rozmowę z bardzo wartościowym człowiekiem. Może przyszły tydzień przyniesie coś nowego?

W sferze intymnej zapowiada się interesująco. Nawet największy zrzęda sprosta Waszym wymaganiom. Możecie liczyć na odrobinę pikanterii.

PANNA (23.08-22.09)
W stałych związkach będziecie chciały przeforsować Wasze racje. Mimo, że Wasze pomysły są słuszne, może to wywołać sprzeczki, prowadzące do konfliktów domowych. Partner będzie miał zupełnie inne poglądy na dany temat.

Singielki ruszą do galerii na zakupy. Będziecie dbały o swoje wdzięki (nowe ciuchy, fryzjer, kosmetyczka), i nawet przez myśl Wam nie przejdzie, by być z kimś na stałe. Stan ten może przerwać wiadomość od jakiegoś przystojniaka.

W łóżku postawicie na połączenie tradycji z nowościami. Wasz partner będzie zachwycony!

WAGA (23.09-22.10)
Masz stałego partnera? Wszystko będzie dobrze. Jeśli wybierasz się w ten weekend na wcześniejszą imprezę andrzejkową, spędzicie bardzo fajnie czas. Wreszcie będziecie mogli się wyszaleć.

To nie jest sprzyjający okres na wchodzenie w nowe relacje. Jeśli ktoś stanie na Twojej drodze, dwa razy to przemyśl, żeby nie wyniknęły z tego później kłopoty.

Seksualnie będziecie chciały, aby partner Was totalnie zdominował. Powiedzcie mu to, a spełni Wasze zachcianki.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia

Zapraszam na wróżby
http://www.wizytauwrozki.pl/expert/4096/Mia
Wyślij SMS o treści: TC.MIA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068
koszt SMS 4.00 zł netto (4.92 zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×