Horoskop miłosny 17-23.06.2013

Sprawdź, co przyniesie Ci ten tydzień!

Horoskop miłosny 17-23.06.2013

Horoskop miłosny 17-23.06.2013

BARAN
Baran będący w związku może zachować się nielojalnie wobec własnego partnera. Baranie na Twojej drodze może stanąć osoba, która bardzo Cie zauroczy a Ty będziesz miał ochotę na flirt miłosny ale zastanów się czy warto ryzykować chwilą przyjemności cały mozolnie zbudowany związek.
Samotny Baran też nie będzie narzekał na nudę czy apatię względem miłości. Na Twojej drodze pojawi się ktoś z kim relacja może przetrwać dłużej niż tylko kilka spotkań, szczególnie połączą Was rozmowy o interesach.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

BYK

Byk będący w związku razem ze swoim partnerem będzie korzystać z przyjemności jakie niesie życie. Dużą radość sprawi Wam wspólne uczestnictwo w życiu, w zabawie. Razem odnajdziecie przyjemność w oddawaniu się bez oporu urokom życia. Nie będziesz skrywał Byku radości jaką daję Ci bycie w stabilnym związku.
Samotne Byki muszą być czujne komu mogą zaufać a komu nie. W Waszym życiu pojawi się osoba, która będzie próbowała Wami manipulować i nie będzie do końca szczera z Tobą. W przyszłości możesz się poczuć oszukany przez tą osobę.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

BLIŹNIAK
Bliźniak będący w partnerstwie będzie starał sobie uświadomić jaką rolę pełni w związku, a jaką chce pełnić. Czeka go tydzień rozważań i rozmyślań, bo tak naprawdę nie akceptujesz reguł tej gry. Twój partner zepchnął Cie do roli podwładnego a sam zajął rolę szefa.
Samotny Bliźniak w tym tygodniu będzie się otaczał przyjaciółmi. Na spotkanie miłości nie ma co liczyć. Niektóre Bliźniaki może czekać odnowienie starej dawno zapomnianej znajomości. Zastanów się dobrze Bliźniaku czy da się wejść dwa razy do tej samej rzeki?
Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

RAK
Raki będące w związku mogą przeżywać trudny okres, trzeba będzie podjąć ważne decyzje dotyczące Waszej relacji, nieustanie rozważanie o związku Raku oznacza, że albo związek wymaga gruntowanej przebudowy albo zmierza ku rozstaniu. Namiętność w Twoim związku Raku już dawno się ulotniła.
Samotne Raki mogą czekać romantyczne i szczęśliwe chwile. Możesz na swojej drodze Raku spotkać kogoś kto naprawdę będzie wyjątkowy i ta osoba może Ci ofiarować spełnioną miłość. Bądź więc czujny!
Anioł Tygodnia - ANIOŁ PRZEMIJANIA- W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek. Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

LEW
Lwie przed Tobą ważne życiowe decyzje. W Twoim związku czas już na ślub lub wspólne działanie zmierzające choćby do wspólnego zamieszkania. Lwy z pierwszej dekady mogą odkryć dla siebie i partnera nowe wspólne hobby, które nie tylko przyniesie Wam wiele radości, ale także zbliży Wasz związek.
Samotne Lwy które od niedawna są same będą miały szansę na zgodę z byłym partnerem. Jednak musisz być Lwie bardziej wyrozumiały dla błędów kogoś, kto naprawdę Cie kochał, ale nie potrafi być tak perfekcyjny jak Ty, także w wyrażaniu uczuć i namiętności.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

PANNA
W związku Panno czeka Cię stabilizacja i duma z sukcesów partnera. Może być tak Panno, że razem z partnerem podejmiesz decyzje o wspólnym założeniu działalności gospodarczej czy razem zrobicie interes, który będzie bardzo dochodowy. To tylko umocni Wasza miłość.
Samotne Panny będą miały szansę poznać osobę o ciemnych włosach, z którą najpierw się zaprzyjaźnią a dopiero potem połączy ich miłość. Panny z trzeciej dekady mogą wejść w jakiś trwalszy romans.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ NAWRÓCENIA- Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania

WAGA
Wagi będące w związku w tym tygodniu mogą być zaskoczone pewnymi okolicznościami, które nie do końca przypadną im do gustu. Będziesz musiała Wago zająć się sprawami partnera lub jego rodziny. Lepiej jednak przyjmij to wyzwanie, bo tak naprawdę nie będzie o co kruszyć kopii!
Samotnym Wagom los może zesłać partnera, który będzie odpowiedzialny i życiowo zaradny, jednak Wago problem będzie w tym, że Ty nie dostrzeżesz zalet tej osoby i możesz odrzucić jej zaloty gdyż wyda Ci się nudna i nijaka. W miłości więc Wago ostrożnie podejmuj decyzje.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA- Anioł ten otwiera Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

SKORPION
Skorpionie w tym tygodniu możesz dostrzec ze Twój związek wcale nie jest idealny. Z głęboką wiarą stwierdzisz, że czasem lepiej się rozstać niż oszukiwać przez lata. Jednak Twój partner na wiadomość o rozstaniu zacznie dążyć do szczerych rozmów z Tobą, co będzie ratunkiem dla Waszego związku.
Samotne Skorpiony zwłaszcza płci męskiej, mogą w tym tygodniu wejść w romans z kobietą inteligentną, ale przewrotną. Trzeba będzie Skorpionie zaimponować jej wiedzą i intelektem, żeby ją zdobyć.
Anioł Tygodnia – ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych

STRZELEC
Strzelce będące w związku czeka okres namiętności i seksu, gwałtownych reakcji oraz przyciągającej siły do siebie partnerów. Miedzy Wami Strzelcu będzie pełne oddanie duszą i ciałem. Ale pomyśl Strzelcu czy Twój partner nie traktuje Cię tylko i wyłącznie jako obiektu pożądania?
Samotne Strzelce będą pełne magnetyzmu, z wielką mocą będą przyciągać do siebie płeć przeciwną, więc nowe znajomości są nieuniknione. Kto wie, może któraś znajomość będzie na dłużej a nie tylko przelotna.
Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku czeka sprawdzian uczuć, będziesz miał dowody na to Koziorożcu czy partner coś naprawdę do Ciebie czuje czy tylko udaje że zależy mu na Twoich sprawach i Tobie. To będzie tydzień odkrywania sekretów.
Samotne Koziorożce wpadną na nowe pomysły, by znaleźć dla siebie idealnego partnera. Jeśli do tej pory Koziorożcu nie szukałeś miłości przez Internet, teraz jest dobry moment by zacząć. Ale przypomnij sobie tylko o radach jakich udzielał Ci ktoś, kto już w ten sposób odnalazł szczęście. Warto się oprzeć na czyichś wskazówkach żeby nie dać się oszukać.
Anioł Tygodnia – ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Anioły te są sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi.

WODNIK
Wodnik będący w związku będzie starał się na nowo zaufać swojemu partnerowi. Zdrada poważnie wpłynęła na jakość Waszego związku. Ale jeśli nie musisz nie podejmuj jeszcze ważnych decyzji, to nie jest dobry moment, daj jeszcze czas sobie i partnerowi może z daleka od obcych wpływów na nowo odnajdziecie w sobie miłość.
Samotny Wodnik cierpiący z powodu utraconej miłości może mieć w tym tygodniu szczęście. Na Twojej drodze pojawi się ktoś kto zdoła Cie pocieszyć. A jak wiadomo najlepszym lekarstwem na miłość jest nowa miłość.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA - Anioł ten pokazuje, że to dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania. Osoby samotne muszą stać się bardziej ufni do otoczenia.

RYBY

Rybo będąca w związku nadszedł czas, by wywiązać się z obietnic jakie dałaś/eś swemu partnerowi inaczej Twoja druga połowa zacznie marudzić, powodować konflikty, okazywać ci wrogość i związek. Zamiast cieszyć stanie się dla Ciebie niewygodny, a że macie wspólne zobowiązania nie jest łatwo się z niego wyplątać.Samotna Ryba w tym tygodniu ma szanse poznać kogoś na kim będzie mogła polegać. Ta osoba całkowicie wpłynie na Twoje życie, nie tylko dlatego, ze przestaniesz już być singlem ale też zmieni się jego jakość.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY ŚWIATŁA
- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie. Samotnym pomagają odnaleźć szczęście.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 17.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×