Horoskop miłosny 17.11 - 23.11.2014

Za oknem szarość, ale kto powiedział, że to samo musi się dziać w naszym życiu? Sprawdźcie, komu w najbliższych dniach miłość pokoloruje świat.

Horoskop miłosny 17.11 - 23.11.2014

Horoskop miłosny 17.11 - 23.11.2014


BARAN
To dobry czas, żeby chwilę się zatrzymać i pomyśleć o romantycznym wyjeździe na Sylwestra – to bardzo Was zbliży i nabierzecie w ten sposób dystansu do codziennych problemów. Jesteście teraz zbyt skoncentrowani na wspólnych pieniądzach, co może rodzić nieporozumienia i awantury i przekreśli miłosne uniesienia.
Baran bez pary nie będzie czuł się samotny – dla Ciebie życie to pokusa i w tym tygodniu taka właśnie zjawi się na Twojej drodze. Uznasz, iż nie masz nic do stracenia i rzucisz się bez leku w nieznane sobie wody.To będzie fantastyczna przygoda.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.


BYK
Powiało nudą. Pomyśl, kto odpowiada za taki stan rzeczy. Wprowadź nieco zmian do Waszej relacji, a zaiskrzy na nowo. Już teraz zaplanuj miły weekend tylko we dwoje, wspólnie spędzony czas zbliży Was do siebie. Miłość zaiskrzy jak za dawnych lat.
Samotny Byk zbudował wokół siebie mur, przez który trudno się przebić – jeśli sama nie zburzysz tych umocnień, nikt nie dotrze do Twego serca, a w Twoim otoczeniu są osoby, które chciałby Cię bliżej poznać.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.


BLIŹNIAK

W Waszym związku będzie teraz bardzo emocjonująco. Mogą nawet polać się łzy – wzruszenia, radości, ale także złości.  Jedyne, co możesz zrobić, to pójść za głosem serca, ono najlepiej Ci podpowie, jaką drogą obrać, żeby złagodzić emocje.
Dla Samotnego Bliźniaka to tydzień spokoju – skupisz się na obowiązkach domowych i rodzinnych, uznasz, że skoro do tej pory nic się nie zmieniło, to na jakiś czas odpuścisz sobie poszukiwania miłości życia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować i nie pozwalać otworzyć się na nowy początek.


RAK

W Twoim związku powieje wiatrem z północy – Twój partner przestraszy się, że chcesz mu zabrać wolność i będzie próbował wytworzyć między Wami większy emocjonalny dystans. Gdy poczujesz, że się od Ciebie oddala, nie wpadaj w panikę – on nie chce Cię rzucić.
Samotny Rak ma szansę na poznanie osoby, która sprosta jego wymaganiom – nieco romantyczną, ale i dominującą, o silnej osobowości –jednak jeśli nie podejmiesz kroków, by poznać go bliżej, okazja może Ci przejść koło nosa.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Archanioł ten pomaga otworzyć serce na lepsze, wzajemne zrozumienie między partnerami, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.


LEW

Spotkanie z kimś z przeszłości wprowadzi zamieszanie i chaos do Twojego poukładanego już świata, w końcu był kiedyś miłością Twego życia. Nie wybiegaj myślami zbyt daleko w przyszłość; ta znajomość nie ma perspektyw, ale masz szansę spędzić miło czas, więc ją wykorzystaj.
Samotna Pani Lew w przyjaznej atmosferze zawrze interesującą znajomość, która ma szansę na ciąg dalszy – on wykaże stosunkowo dużo zainteresowania, będzie dzwonił z zaskoczenia nawet częściej niż raz dziennie, niestety istnieje obawa, że szybko znudzi Ci się ta osoba.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA
– Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.


PANNA
W tym okresie będziesz bardzo rozmowna, dzięki czemu uda Ci się zwerbalizować prosto i przejrzyście wszystko to, co do tej pory mogło budzić Twoje wątpliwości związane ze wspólnym życiem i planowaniem przyszłości.
Samotna Panna, która nieco wcześniej poznała kogoś i już zaczęła się spotykać z tą osobą,uzna z perspektywy czasu, że nie ma szans na kontynuację tej relacji – zbyt mocno się od siebie różnicie.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Samotne Panny nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


WAGA
Na swoje relacje zerknij z dystansu, pewne sprawy przemyśl na logikę lub poddaj intuicji, którą masz całkiem niezłą. To z Twojego wnętrza przyjdzie odpowiedź, co dalej – czy warto podsycać ledwie tlącą się iskrę, czy zapalić nową. Nie możesz dłużej trwać w niepewności i marzyć tylko o wielkim szczęściu, zamiast dążyć do niego.
Waga bez pary zacznie bardziej intensywnie korzystać z życia – postanowisz się rozwijać, zawierać nowe znajomości, nie będziesz szukać miłości na siłę, raczej liczysz, że będzie to przypadkowa miłość od pierwszego wejrzenia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.


SKORPION

Dylematy za i przeciw to Twoja specjalność, więc chociaż raz poddaj się chwili i nie zastanawiaj się, co Ci to da i na jak długo – kochaj i żyj tym, co jest tu i teraz. Nawet jeśli z tej walki nie wyjdziesz zwycięsko, będziesz długo wspominać tę znajomość.
Samotny Skorpion wejdzie w znajomość jako ta trzecia. Powinnaś dobrze się zastanowić, czy warto angażować się w tę relację, ile ona Ci da szczęścia w miłości, a w jakim stopniu złamie Ci serce. Pamiętaj o docenianiu swego przeciwnika, nawet jeśli on twierdzi, że to prawie skończone.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Jeżeli jesteś samotny, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.

STRZELEC
Seks stanie się dla Ciebie niezwykle ważny, a w Twoim związku namiętności rozpalą się na nowo. Pamiętaj jednak, żeby pielęgnować szczęście, które macie. Poświęcaj więcej uwagi partnerowi. Jego uległość i oddanie nie będą trwały wiecznie.
Jednoznaczna propozycja ze strony osoby, którą adorujesz od dłuższego czasu, może zakończyć się spontaniczną randką. Być może trudno Ci będzie spojrzeć sobie w twarz, jeśli jednak naprawdę Ci się podoba, nie pozwól, żeby lęki popsuły radość z fajnej przygody.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech Losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.


KOZIOROŻEC

To nie będzie łatwy czas – różnice w pomysłach na wspólną przyszłość oraz odmienne cele każdego z Was sprawią, że wpadniecie na rafę, która może zniszczyć Waszą miłość. Żeby tego uniknąć, musisz zadbać o to, by znaleźć konstruktywne rozwiązanie zadowalające Was obojga.
Koziorożec, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, może być zaskoczony. Twoja samotność dobiega końca, a na Twojej drodze pojawi się właściwa osoba. Gdy już się poznacie, nie możesz zachować się obojętnie i czekać na jej krok, bo tym razem on należy do Ciebie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO –Samotny Koziorożcu, pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, niezbędne, by w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.


WODNIK

Możesz nieumiejętne obchodzić się z pieniędzmi. Niewykluczone, że Twoja rozrzutność wpędzi Cię w długi i kłopoty w związku. Nie wpadaj jednak w panikę, tylko zadbaj o to, żeby przyznać się do błędu i wspólnie temu zaradzić.
Na drodze samotnego Wodnika stanie osoba, która bardzo go oczaruje – nowo poznany mężczyzna będzie za wszelką cenę starał się popisać przed Tobą, z racji czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum, a dopiero na samym końcu spróbuje zaciągnąć Cię do łóżka.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.


RYBY
Życie u boku wciąż tej samej osoby może wydać się mało satysfakcjonujące. Zamiast jednak rzucać go i szukać szczęścia z kimś innym, pomyśl, jak ożywić związek. Na pewno znajdzie się mnóstwo ciekawych rzeczy, które możecie razem robić i wspólnie zadbać o realizacje łóżkowych fantazji.
Ryba bez pary odkurzy dawną znajomość – prognozy, że relację uda się na nowo wskrzesić, są naprawdę świetne. Wtedy oboje byliście w związku i nic między Wami nie wyszło, teraz oboje jesteście samotni, więc zadbaj o to, by doszło do spotkania, a nie tylko rozmowy telefonicznej.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×