Horoskop miłosny: 18.04- 24.04.2016

Czy zapowiadają się zmiany?

Horoskop miłosny: 18.04- 24.04.2016

BARAN
Przyszedł czas na zmiany. Wolne Barany powinny uważać, silne dziewczyny przyciągają słabych mężczyzn, nie daj się zwieść. Zajęte Barany w większości już popełniły ten błąd i zamiast męża mają w domu duże dziecko, które trzeba dodatkowo dopieszczać. Za późno, żeby coś zmienić.
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BYK
Wolne, samotne Byki nadal w większości pozostaną wolne. Nieliczne, które kogoś poznają, szybko się przekonają, że to znajomość przelotna. Zajęte Byki nie powinny się kłócić z partnerem. Dajcie sobie trochę czasu na przemyślenie wszystkich zależności. Wina zawsze leży po obu stronach, tylko trzeba to zrozumieć.
Twój szczęśliwy kamień to topaz.

Zobaczcie także: Nauka dowodzi, że te rzeczy czynią Cię seksowniejszą

BLIŹNIĘTA

Związek Bliźniąt będących w stałym związku wzmocni się, jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie, a Twoje starania zostaną docenione. Przekonasz się, jak to miło czuć się kochaną i potrzebną. Wolne Byki coś nie będą miały szczęścia tym razem. Żaden konkretny mężczyzna, nawet do przelotnej znajomości, się nie trafi. Może tylko do chwilowego romansu.
Twój szczęśliwy kamień to szafir.

RAK
Plotki i pomówienia mogą narobić dużo szkody w życiu zajętych Raków, pomyśl o tym i im nie wierz. Przyjmij zasadę „czego oko nie widzi, tego sercu nie żal”. Podejrzeniami możesz skrzywdzić niewinną osobę. Wolne Raki też powinny się trzymać daleko od osób mających za długi język. Fałszywe przyjaciółki nie są Wam potrzebne, a nowo poznany chłopak jest miły i sympatyczny.
Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

LEW
Wszystkie Lwy, i te wolne, i te zajęte, będą miały dobry tydzień. Zajęte poprawią swoje relacje z partnerem, przestaną się z nim kłócić. Zacznie się odnowa Waszego związku. Wolne, samotne, a przynajmniej ich część, poznają odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku. Czas na podjęcie decyzji.
Twój szczęśliwy kamień to karneol.

Zobaczcie także: Jacy mężczyźni cieszą się największym powodzeniem u kobiet?

PANNA

Wolne, samotne Panny będą miały możliwość poznania odpowiedniego partnera, takiego na stałe. Kochający partner jest Wam niezbędny. Panny pozostające w stałym związku zarażą partnera swym entuzjazmem i wyjadą razem z nim na weekend. Niestety, na więcej nie będą mogły sobie pozwolić.
Twój szczęśliwy kamień to opal.

WAGA
Za długo tkwiłyście w marazmie, musicie zacząć działać. Wolne Wagi, dotąd spokojne, pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa, ale nie będą miały okazji poznać odpowiedniego mężczyzny. Natomiast te pozostające w związku spokojnie oddadzą się rozkoszom cielesnym. Nic tak nie wiąże ludzi jak uczucie i udany seks.
Twój szczęśliwy kamień to turkus.

Zobaczcie także: 10 rzeczy, które chce usłyszeć każdy facet podczas seksu

SKORPION
Wolne Skorpiony powinny uważać. Nowo poznany mężczyzna wydaje się być wyjątkowy, ale nie traktuje Cię poważnie. Interesuje go tylko romans bez zobowiązań. Zajęte Skorpiony nie powinny wymieniać drugiej połówki na nowszy model, szkoda by było pozbywać się dobrego partnera.
Twój szczęśliwy kamień to agat mózgowy.

STRZELEC
Przed Wami udany tydzień, zarówno dla wolnych, jak i zajętych Strzelców. Wolne Strzelce czeka udany towarzysko tydzień. Pamiętaj, nic tak nie przyciąga ludzi jak wewnętrzny uśmiech. Zajęte Strzelce przeżyją miodowy tydzień i renesans swojego związku. Zapomnicie o poprzednich problemach.
Twój szczęśliwy kamień to malachit.

KOZIOROŻEC
Wiosenne zmęczenie da się Wam we znaki. Wolne Koziorożce mogą liczyć na pomoc bliskiej osoby z rodziny. Natomiast szans na poznanie kogoś ciekawego nie ma żadnych, wobec tego zajmijcie się sobą. Zajęte Koziorożce wprowadzą urozmaicenia w swoje życie intymne, a ich wyobraźnia ucieszy partnera.
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK
Wolne Wodniki spotkają kogoś szczególnego, kto zagości na zawsze w ich życiu. Skończą się samotne dni. Zajęte Wodniki w swoich związkach osiągną stabilizację i zrozumienie. To również dobry czas na zawieranie nowych znajomości.
Twój szczęśliwy kamień to akwamaryna.

Zobaczcie także: Masz złamane serce? Oto jak sobie z tym poradzić

RYBY
Zajęta Rybo, nie staraj się zmieniać przyzwyczajeń swojej połówki. Wiesz, że to nic nie da, a tylko się zdenerwujesz. Wszystkie te wysiłki to jak walka z wiatrakami. Denerwuje Cię, ale i tak go kochasz. Wolne Ryby pozostaną nadal wolne. Owszem, trafi się taki „czasoumilacz” na krótko. Raczej nie zostanie na dłużej w Twoim życiu.
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockZobaczcie także:
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×