Horoskop miłosny 18.08 - 24.08.2014

Co wydarzy się w Twoim życiu miłosnym? Czy pojawi się na Twojej drodze ktoś nowy? A może rozkwitnie stara miłość...

Horoskop miłosny 18.08 - 24.08.2014

Horoskop miłosny 18.08 - 24.08.2014


BARAN
Baran w związku może czuć się ograniczany przez swego partnera, co będzie powodowało drobne spory między Wami. Nie chcesz rezygnować ze swoich szalonych marzeń i pomysłów tylko dlatego, że Twoja druga połówka nie jest z tego powodu zadowolona.
Dla samotnego Barana ważną rolę w życiu będą teraz odgrywały stosunki międzyludzkie. Zadbasz o dobre relacje z innymi, popracujesz nad tymi znajomościami, które zmierzały ku zakończeniu, umocnisz więzi koleżeńskie – to bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje przyszłe życie miłosne.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która Cię przepełni. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

BYK
Byki będące w związku mają szansę odbudować swoje partnerstwo. Jeśli podejmiecie decyzję o choćby małym wyjeździe, Wasza relacja może przeżyć renesans uczuć. Wszelkie nieporozumienia i wzajemne pretensje wyjaśnicie sobie bezboleśnie – bez wspólnie spędzonych chwil ciche dni będą się przedłużać.
Byk bez pary kreatywnie podejdzie do problemu swojej samotności. Zaczniesz od zmian w mieszkaniu, wyrzucisz wszelkie zbędne graty, które zaśmiecają Twoją energię – czujesz, że brakuje Ci przestrzeni i wiesz, że jest to związane z Twoim miejscem zamieszkania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które obudzą w Tobie zachwyt i szczęście.

BLIŹNIAK
Najtrudniej w tym tygodniu będzie Bliźniakom, które muszą dokonać wyboru. Los pozwolił Ci podjąć dobrą pracę na wyjezdnym, ale Twój partner nie chce o tym słyszeć – robi karczemne awantury i grozi rozstaniem. Pamiętaj, Twoje życie jest równie ważne!
To, co do tej pory, samotny Bliźniaku, wydawało się niemożliwe, czy chociaż trudne do zrealizowania, okaże się dziedzinie proste. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która od pierwszej chwili poruszy Twoje serce i teraz już wiesz, że przez cały ten czas szukałaś miłości tam, gdzie jej nie było.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner tak naprawdę do Ciebie czuje.

RAK
Czeka Cię tydzień pełen dobrej energii. U Raków w związku rodzina będzie wyjątkowym oparciem. Wieczorami po pracy zapanuje serdeczna atmosfera, przy świecach i kolacji poruszycie trudne dla Was tematy, ale dzięki temu uda Wam się na nowo zbliżyć do siebie.
Samotny Rak odnowi relację, która już dawno odeszła w zapomnienie. Będzie miło i przyjemnie, ale na dłuższy związek nie ma raczej co liczyć. Dobrze by było, gdybyś przestała przebywać głównie we własnym towarzystwie i wyszła do ludzi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które umożliwi Ci wejście w przyszłości w udany i odpowiedzialny związek.

LEW
W związku Lew sprawi wiele radości swoim bliskim. Będziesz zabiegać o przyjemne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, zrobisz wszystko, by polepszyć Wasze warunki bytowe, zadbasz o wyższy standard życia i romantyczną atmosferę, gotując dla Was pyszne kolacje.
Samotny Lew stawi czoła trudnej rzeczywistości – od tak dawna czujesz się samotna, a jednak nie potrafisz mocniej zaangażować się w żadną relację. To czas, kiedy należy się rozliczyć ze sobą i odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie jesteś gotowa na miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

PANNA
To czas, kiedy Ty i Twój partner będziecie musieli stawić czoła stresującej rzeczywistości. Waszych kłopotów nie da się zamieść pod dywan i udawać, że nie istnieją. Poświęćcie więcej czasu na szczere rozmowy ze sobą – istnieje szansa, że razem znajdziecie jakieś sensowe wyjście z zawiłej sytuacji.
Samotna Panna wyjdzie odważnie do ludzi i nawiąże nowe znajomości. Przestaniesz analizować i szukać podtekstów ze strony nowo poznanych mężczyzn – „czy on szuka przygody czy związku”? Zapragniesz cieszyć się chwilą, tu i teraz.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym zapomnieć o wszelkich problemach i blokadach, otwierając ich serca na nowy, szczęśliwy i udany związek.

WAGA
Waga w związku będzie w pełni cieszyć się życiem. Odkryjesz radość, jaką daje nieskomplikowana miłość, gdzie Ty i wybranek Twego serca z ciekawością i zalotnością odkrywacie i cieszycie się sobą.  
Samotna Waga na swojej drodze spotka osobę, która od razu wpadnie jej w oko – Ty też zrobisz na nim dobre wrażenie, dlatego nie bój się rozwijać tej znajomości. Miłość stanie się dla Ciebie przyjemną niespodzianką.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, obecność Archanioła Michała doda Ci odwagi w odnajdywaniu nowej miłości. Uwalnia Cię od wszelkich lęków, które blokują Twoje serce i powstrzymują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

SKORPION
Skorpiony będące w związku, w którym od dłuższego czasu nie najlepiej się działo, będą miały okazję to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś – to sprawi, że w Waszym związku na nowo obudzą się uczucia. Wasze relacje w wyraźny sposób się polepszą.
Single ruszą się z miejsca, a świat stanie przed nimi otworem – wyjdziesz do ludzi i wykorzystasz wszystkie dane Ci szanse. Bez trudu nawiążesz nową znajomość i odkryjesz radość, jaką daje romantyczna przygoda.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA – Anioły Złotego Promienia pomagają rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

STRZELEC
Staniesz się obiektem zazdrości, co nie bardzo przypadnie Ci do gustu. Twoja druga połówka zrobi Ci niejedną scenę zazdrości, oskarżając o flirt i chęć uwiedzenia tego przystojniaka, który całkiem niedawno pojawił się w Waszym otoczeniu. Bądź uważna, bo najesz się wstydu w towarzystwie.
Single będą wyjątkowo otwarte na nawiązywanie bezpośrednich znajomości. Twój wdzięk i seksapil sprawią, że owiniesz sobie wokół palca każdego amanta, który stanie na Twej drodze. Pojawi się także ktoś z przeszłości – ktoś, z kim kiedyś byłaś szczęśliwa.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – Los uśmiechnie się do osób samotnych, które mogą teraz poznać idealnego partnera.

KOZIOROŻEC
W związku będą się dziać rzeczy ważne dla całej rodziny – przede wszystkim sprawy związane z remontem wyzwolą w Was mnóstwo energii do działania. Jest to także czas, kiedy spróbujecie poradzić sobie finansowo – trzeba będzie wyrzec się korzystania z wielu przyjemności.
Samotny Koziorożec będzie w tym tygodniu wyjątkowo towarzyski. Nie odrzucisz żadnego zaproszenia, a nawet sama będziesz zapraszać, flirtować i uwodzić. Jest jednak ktoś, dla kogo od dawna bije Twoje serce, ale tak się składa, że tylko ta jedna osoba wydaje się być odporna na Twoje wdzięki.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby będące w związku mogły przeżywać cięższy okres, jednak Anioł Stróż czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

WODNIK
Twój partner może przeżywać ciężki okres – postaraj się wykazać odrobiną wyrozumiałości, unikaj konfliktów, co dobrze wpłynie na Wasze relacje. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, nawet jeśli Twoja druga połówka będzie próbowała odreagować na Tobie cały stres. Kłopoty szybko miną.
Samotny Wodnik zacznie poszukiwać przyczyn swojej samotności – będziesz rozważać, dlaczego Twoje nowe znajomości nie trwają dłużej niż trzy miesiące. Zaczniesz od weryfikacji osób, które owszem, zabiegają o Twoje towarzystwo, ale nie deklarują się w swoich oczekiwaniach wobec Ciebie.  
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRACHU – Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

RYBY
Od dawna obawiasz się poważniejszych problemów w swoim związku – wiesz, że nie możesz ufać partnerowi, ale nie wiesz, jak zacząć poważną rozmowę i wyznać, że masz wątpliwości co do jego wierności. Boisz się awantury. Nie kieruj się emocjami – podejdź na spokojnie do problemu.
Samotna Ryba skupi się na zdobyciu serca pewnej osoby, która już w przeszłości była z nią związana, jednak czas nie był dla Was łaskawy i jego serce przestało dla Ciebie bić. Teraz zechcesz na nowo rozpalić te uczucia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 18.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×