Horoskop miłosny: 18.01 - 24.01.2016

Czy w waszych sercach coś się zmieni?

Horoskop miłosny: 18.01 - 24.01.2016

BARAN

Pamiętaj, mężczyzna też człowiek i potrzebuje czułości i uznania. Zadbaj o to. Facet niedopieszczony jest marudny i upierdliwy. Wykaż się więc aktywnością. Zajęte Barany powinny wzbogacić pożycie intymne. Natomiast wolne powinny wykazać się inicjatywą, będą miały okazję poznać kogoś bardzo interesującego.
Twój kamień to awenturyn.

BYK
Zapowiada się udany tydzień dla wolnych Byków, zawodowo zapowiadają się pozytywne zmiany. Najwięcej jednak zmian zajdzie w życiu osobistym, pojawi się w Twoim życiu ktoś, kto może okazać się nie tylko przerywnikiem, ale również partnerem na stałe. Zajęte Byki powinny zająć się dopieszczaniem partnera, on tego potrzebuje.
Twój kamień to kryształ górski.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźnięta będą miały swoje pięć minut, przeżyją krótki, ale intensywny romans bez zobowiązań, który długo zapamiętają, a będzie co pamiętać. Pozostające w stałych związkach czekają jak zwykle problemy rodzinne, nie będą miały chwilowo czasu i zapału na igraszki miłosne. Będą zbyt zajęte.
Twój kamień to magnezyt.

RAK
Namiętność i pożądanie są złymi doradcami, nie angażuj się za bardzo w tę znajomość, możesz tego później bardzo żałować. Dotyczy to zarówno wolnych Raków, jak i tych zajętych. Warto czasem pomyśleć, zanim się zrobi coś głupiego. A poza tym tydzień zwyczajny aż do bólu.
Twój kamień to piryt.

LEW
Lwy w karnawale znajdą czas na zabawę i na uwodzenie mężczyzn, żaden z nich jednak nie pasuje do stałego związku, tylko do romansu. Przelotny, ognisty romans poprawi Twoje ego. Zajęte Lwy nie będą miały zbyt dużo wolnego czasu, ale powinny zdecydować się na krótki wyjazd wypoczynkowy ze swoją połówką. Poprawi to Wasze relacje.
Twój kamień to cytryn.

Zobaczcie także: Jak małżeństwo wpływa na facetów?

PANNA
Miłość i karnawał idą ze sobą w parze. Wolne Panny będą miały okazję poznać fajnego chłopaka, możliwe że takiego na całe życie. Ale to zależy tylko od Was. Natomiast dla zajętych Panien to czas na poprawienie relacji w Waszym związku i posprzątanie/oczyszczenie tego, co złe.
Twój kamień to bronzyt.

WAGA
Niby spokojna Waga nosi w sobie pokłady namiętności i pożądania, ujawnią się przy poznaniu tego jedynego, docelowego partnera. Zajęte Wagi, przed Wami ta najlepsza część karnawału, spędzona wspólnie z partnerem. Dla wielu gorące noce przyniosą radosną wiadomość – ciążę. Jeżeli nie chcecie dziecka, należy się zabezpieczyć.
Twój kamień to jaspis.

SKORPION
Nie trzeba Was namawiać do zabawy. Wolne Skorpiony, przed Wami ciekawa znajomość, szkoda tylko, że przelotna. Tylko niektóre zatrzymają partnera na dłużej. Zajęte Skorpiony, trochę Wam będzie szkoda tracić czas na zabawę, trudno, po to jest karnawał. Możecie jednak zaszaleć w sypialni.
Twój kamień to kwarc różowy.

STRZELEC
Wolne Strzelce będą mogły upolować zdobycz, jeżeli nie na stałe, to przynajmniej na dłużej. Zdobycz będzie bardzo atrakcyjna. Zajęte Strzelce będą miały okazję nie tylko na niewinny flirt, ale również na coś więcej. Zachowajcie jednak ostrożność, Wasz stały związek oznacza stabilizację.
Twój kamień to unakit.

KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce będą mogły trochę poszaleć, będziecie się czuły atrakcyjnie. Wykorzystajcie to, zabawcie się. W trakcie zabawy poznacie miłego chłopaka, w którym można się zakochać na stałe. Zajęte Koziorożce będą miały czas na wzmocnienie swoich związków i wprowadzenie nowinek do sypialni.
Twój kamień to agat mszysty.

Zobaczcie także: O czym świadczy stosowanie emotikon w wiadomościach?


WODNIK
Wodniki tylko z pozoru są spokojne, tak naprawdę to drzemie w nich wulkan seksu. Wolne Wodniki mogą to wykorzystać, flirtując na prawo i lewo. Jednak bądź ostrożna, nie posuń się za daleko, ciąża lub choroba nie są Ci potrzebne. Zajęte Wodniki, zamiast flirtami i zabawą, powinny się zająć rodziną, trochę zaniedbałaś ostatnio swoich bliskich.
Twój kamień to serpentyn.

RYBY
Podwójna natura Ryb da o sobie znać. Wolne Ryby nie będą się mogły zdecydować, kogo wybrać do towarzystwa na zabawę. Kogokolwiek wybierzesz i tak będzie źle, więc się nie przejmuj. Wybierz tego, który według Ciebie będzie lepszy. Zajęte Ryby najlepszą zabawę będą miały w domu ze stałym partnerem.
Twój kamień to jadeit.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×