Horoskop miłosny 19.08-25.08.2013

Czy spotkasz miłość swojego życia? A może czeka Cię kryzys w związku? Sprawdź!

Horoskop miłosny 19.08-25.08.2013

Horoskop miłosny 19.08-25.08.2013BARAN

Barany będące w związku w tym tygodniu zdecydowanie skupią się na układaniu planów mających na celu zmienić przyszłość ich relacji. Twój partner stał się dla Ciebie inspirujący do tego by nadeszło lepsze jutro. Wysyłasz mu sygnały świadczące o tym, że proces tych zmian już się rozpoczął jednak ukochana Ci osoba jeszcze nie dostrzegła Twoich zamierzeń.

Samotne Barany czeka poznanie osoby z którą odnajdziesz doskonałe zrozumienie. Będziesz miał wrażenie, że w tej relacji ciało, dusza i umysł stanowią jedno. I tak trzymaj a uda Ci się stworzyć udana relację, niech żadna najdrobniejsza fałszywa myśl, nie zmąci obrazu tej osoby.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

BYK

Byki będące w związku będzie dręczyć niepewność o przyszłość relacji. W związku pojawi się pustka, obojętność i chłód wobec siebie. Byk świadomie będzie izolował się od partnera a nawet wykazywał niechęć przebywania we wspólnym towarzystwie. Zważą się losy Waszej relacji, jeśli była powierzchowna nie przetrwa tej próby.

Samotne Byki czeka poznanie osoby z którą połączy ją bardzo intensywna relacja i każdy impuls będzie zapalał płomień miłości. Od pierwszego spojrzenia będziesz tworzyć wspólne marzenia o Was.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek

BLIŹNIAK

Bliźniak będący związku odkryje w sobie chęć sprawdzenia się w sytuacjach niebezpiecznych. Twoja druga połowa będzie miała przeczucie zdrady z Twojej strony, jednak dopóki nie będzie posiadała realnych dowodów nie sprowokuje konfliktu między Wami. Jeśli zależy Ci na związku usuń wszelkie detale, które mogły by zdradzić Twoja tajemnicę.

Samotny Bliźniak będzie wewnętrznie rozdarty, owszem osoba którą niedawno poznałeś wzbudza Twoje pożądanie ale w żaden sposób nie możesz znaleźć z nią porozumienia. Będziesz zmuszony dokonać wyboru albo kontynuujesz relacje albo rezygnujesz.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ METATRON - Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.


RAK
Raki będące w związku czeka czas wytchnienia i spokoju. Relacja będzie spokojna a jej bieg będzie w zasadzie jałowy, tylko niepokoić Cię będzie wrażenie Raku, że w sumie utknęliście w martwym punkcie związku i już dawno przestaliście się rozwijać, ale tak naprawdę nic nie daje się przyspieszyć między Wami.
Samotne Raki mogą się poczuć oszukane przez osobę, którą poznały nie dawno. Owszem spotkanie między Wami było udane ale ta osoba zamiast zachować dyskrecje i milczenie co do Waszego spotkania opowiedziała większość szczegółów.

Anioł Tygodnia - ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.


LEW

Jeśli jesteś Lwem będącym w związku ten tydzień będzie Ci sprzyjał w tworzeniu dobrej atmosfery w relacji, zaplanujesz krótki wyjazd, romantyczną kolacje, wszystko to, co będzie rozwijać Twoje partnerstwo, zbliżać Was do siebie, poczujesz się niezwykle szczęśliwy.

Samotny Lew też nie będzie się nudził, Twój uwodzicielski urok przyciągnie nie jedno zabłąkane serce, tylko nie będziesz mógł się zdecydować z którą osoba umówić się na romantyczną randkę. Promieniujesz niezwykłym ciepłem więc nie ma się czemu dziwić.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.

PANNA

Panny będące w związku nie będą w dobrym nastroju, gdyż będą się ważyć losy Twego związku. Twój partner od dawna postępuje nie etycznie wobec Ciebie, zamiast Cię dowartościowywać wpędza Cie w kompleksy co przestało Ci się podobać. Dajesz ultimatum i wykazanie się zmianą , jeśli Twoja ukochana osoba nie zmieni postępowania wiesz że musisz odejść.

Samotna Panna ma szanse poznania kogoś na kim będzie mogła polegać. Tylko zrób dobry plan rozwoju tej znajomości rok po kroku, inaczej zgubicie siebie wzajemnie gdzieś po drodze.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ NAWRÓCENIA- Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

WAGA

Wagi będące w związku odczują jak bardzo pomogą polegać na swoim parterze. Pojawią się trudności w ich związku ale tylko w tych relacjach gdzie wzajemne uczucia są głębokie partnerzy mimo istniejącego kryzysu będą wspierać się wzajemnie. Pozostały pary nie przetrwają próby czasu.

Samotna Waga która była zaangażowana w poszukiwanie drugiej połowy będzie miała okazję do zrealizowania swoich planów, nowo poznana osobą zauroczy Twe serce a jeszcze będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Zachowanie tej osoby wobec Ciebie wpłynie na Twoja decyzję by stworzyć z nią związek.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.

SKORPION

Skorpiony będące w związku w tym tygodniu będzie cechować łatwość dopasowania się do partnera. Nieświadomie będziesz sobie przyswajać poglądy partnera co jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Bez zastrzeżeń zgodzić się ze zdaniem Twojej połowy traktując to jako wygodną podporę dla własnych niepewnych ocen.

Samotny Skorpion jeśli zapomni o przeszłości, wymaże z pamięci byłych partnerów będzie miał szanse na przeżycie niezwykłej romantycznej miłości z osobą o ciemnych włosach.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ PRZEMIJANIA -Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat. Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka tydzień mówienia sobie „prawdy w oczy” bez owijania w bawełnę co naprawdę myślicie o Waszym związku i spełnianiu wzajemnych potrzeb w relacji jednak nie zamierzacie się rozstawać tylko podjąć wyzwanie naprawy relacji.
Samotny Strzelce przestań udawać kogoś innego niż jesteś, a znajdzie się osoba która będzie Cie uważać za swój ideał, dzięki czemu spełnią się twoje skryte marzenia o miłości.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ CHAMUEL-Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości. Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku powinny zaplanować trochę wolnego czasu do spędzenia tylko z partnerem. Jesteś w ciągłym ruchu, zabiegana, wiecznie czymś zajęta a rozwój Twojej relacji cierpi na tym stojąc w martwym punkcie.

Samotne Koziorożce powinny pomyśleć odnowieniu starych znajomości, jest jeszcze ktoś, kto nadal nie może zapomnieć o Tobie a Tobie ta osoba także nie była by obojętna.

Anioł Tygodnia – ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

WODNIK
Wodniki będące w związku czeka małe nieporozumienie w postrzeganiu statut relacji. Twój partner chce legalizacji związku, Ty zaś uciekasz od prawnych zobowiązań i czujesz się szczęśliwy w wolnym związku. Jeśli nie znajdzie porozumienia na tej płaszczyźnie grozi Wam rozstanie w przyszłości.

Na drodze samotnego Wodnika pojawi się przelotna znajomość, ale dla Ciebie nie będzie to miało większego znaczenia, gdyż nie pragniesz związać się z osobą, która pragnie przewodzić w partnerstwie.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRÓŻ-Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.


RYBY

Ryby będące w związku ale jeszcze nie zalegalizowanym mogą się spodziewać propozycji małżeństwa ze strony swego partnera. W Waszej relacji wyjątkowo będzie panował nastrój harmonii i zgody, ogólnie czeka Was tydzień w poczuciu szczęścia.

Samotna Ryba na swojej drodze spotka osobę, która zaimponuje jej odpowiedzialnością i dotrzymywaniem obietnic, jednak może się okazać, ze nie ikrzy między Wami fizyczność ciał i to stanie się też problem czy warto angażować się w te znajomość.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłośćWróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 19.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×