Horoskop miłosny: 11.04- 17.04.2016

Czy to będzie dobry tydzień?

Horoskop miłosny: 11.04- 17.04.2016

BARAN
Życie domowe może Ci momentami mocno doskwierać. Będą momenty, w których najchętniej uciekłbyś jak najdalej. Nie dlatego, że migasz się od obowiązków, lecz z powodu jakichś trudnych spraw, które teraz wyjdą na światło dzienne.
Jeśli jesteś samotnym Baranem, możesz się spodziewać strzały amora. Pojawi się ona niespodziewanie. Pamiętaj tylko, że jeśli obiektem Twojej miłości będzie żonaty mężczyzna, nie daj się omamić.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

Zobaczcie także: W jakim wieku osiągamy stan szczęścia?

BYK 
Twoje ciągłe czepianie się partnera nie wróży nic dobrego. Widocznie czujesz, że się dusisz w związku i nie jesteś zadowolona z siebie, co psuje Wasze relacje. Musisz zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę potrzebujesz.
Jeśli wciąż szukasz drugiej połówki i zacząłeś tracić nadzieję, że kogoś sobie znajdziesz, wkrótce przekonasz się, że całkiem niepotrzebnie. Jest szansa na nowy początek niezwykle obiecującej znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relacje między sobą.

BLIŹNIĘTA
Od dłuższego ze swoją połową prowadzisz bezsensowny spór, który nie niesie ze sobą niczego dobrego, żadne z Was nie ma racji i nikt z Was nie jest winy zaistniałej sytuacji, ale też nikt nie chce się do tego przyznać. W tym tygodniu nie rozwiążecie sporu ani nie nastąpi poprawa nastroju w Waszym związku.
W tym tygodniu możesz mieć lekkie problemy ze znalezieniem drugiej połówki, ale nie załamuj się z tego powodu. Prawdopodobnie problemem jest Twoje podejście do sprawy, przeanalizuj swoje zachowanie, być może jest coś, co możesz w sobie poprawić albo zmienić, aby Ci się zaczęło powodzić w kwestii miłosnej.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

RAK
Początek tygodnia niesie wiele chłodu w relacji – będziecie żyć ze sobą, a jakby obok siebie. Zmień to – zaplanuj weekend tylko dla Was, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżycie. Szukanie nowego uczucia nie jest dobrym sposobem na rozwiązywanie problemów miłosnych.
Dla samotnych: Jeśli jesteś sama, pozwól się odnaleźć miłości i zachowaj równowagę w słuchaniu i mówieniu. Ten nowy ktoś w Twoim życiu czeka na wystarczająco dużo przestrzeni, by móc się ujawnić, zadbaj, by przestrzeń wokół Ciebie sprzyjała miłosnym relacjom.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.
LEW 
Trochę się pogubisz, nie będziesz czuła zrozumienia i akceptacji. Zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy ten mężczyzna, z którym jesteś, to ten właściwy. Będą Cię nachodziły myśli związane ze zmianą partnera, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. 
Jeśli jesteś samotna, bądź otwarta na miłość, bo Twój wybranek okaże się wyjątkowo do Ciebie dopasowany, zwłaszcza że raczej nie będziesz mieć wygórowanych oczekiwań. I nie chodzi o to, że zaniżasz poziom – po prostu będziesz w stanie zaakceptować bliską osobę taką, jaka jest.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Anioły pomagają Ci odnaleźć ponownie szczęście w miłości.

PANNA
W tym tygodniu będziesz miała wiele możliwości wykazania się swą miłością i wypracowania nowych dróg porozumienia z bliskimi. Będziesz mogła dzielić się z innymi tylko takimi uczuciami, jakie sama odczuwasz w swoim sercu. Zadbaj zatem o wyrażanie miłości!
Dla samotnych: W tym tygodniu otrzymasz dużo okazji, by zaprezentować siebie od najlepszej strony i być dla innych przykładem jako przyjaciółka, a może nawet partnerka. Twoje relacje będą stabilne i silne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

WAGA
Nie obiecuj bliskim, że wszystko za nich pozałatwiasz, że jeszcze wysprzątasz dom na błysk i zrobisz kilkudaniowy obiad. Raczej nie dotrzymasz słowa… a dodatkowo nadmiar pracy Cię zdołuje i w wolnych chwilach będziesz tylko warczeć na partnera.
Jeśli jesteś samotną Wagą, będzie to dla Ciebie tydzień trudnych wyborów. Na Twojej drodze może pojawić się dwóch kandydatów, a Ty nie będziesz umiała się zdecydować. W tym wypadku nie słuchaj rad innych, ale własnego serca.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś nie mieć w ostatnim czasie zbyt dużo szczęścia.

SKORPION
Bliska Ci osoba może być pochłonięta jakimiś obowiązkami, zupełnie nie znajdując dla Ciebie czasu, a jeszcze na dodatek, w mniejszym stopniu niż tego pragniesz, może być zainteresowana frywolnymi miłosnymi igraszkami. Ta proza codzienności okaże się sprawdzianem dla Waszej relacji.
Jesteś sama? Im bardziej będziesz próbowała złapać kontrolę i nadać jakiś kierunek, tym bardziej wszystko będzie wymykało Ci się z rąk. To będzie dla Ciebie trudna lekcja pokory i czekania na odpowiedni moment. 
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Metatron pomaga Ci otworzyć się na uroki życia, jakie zapewnia udany związek.

Zobaczcie także: Jak kiedyś podrywano kobiety?

STRZELEC
W związku czekają Cię problemy do rozwiązania. Nie będzie łatwo, bowiem natrafisz nie tylko na zacięty opór, ale też złą wolę partnera. Upiory przeszłości mogą popsuć Wasze stosunki. A zadawnione żale i pretensje mogą na nowo stać się tematem wspólnych debat.
Ktoś, kogo nie lubisz, nieustannie zawraca Ci głowę.  W tym tygodniu możesz mieć szczęście i okoliczności sprawią, że uda Ci się zakończyć niefortunną znajomość. Jeśli planujesz jakiś wyjazd związany z Twoim hobby, może stać się on przygodą Twego życia. Bądź tylko bardziej otwarta na nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Anioł ten pozwoli odnaleźć właściwą drogę w życiu, jest otwarty na wolność i nowy początek. Poproś go o pomoc.

KOZIOROŻEC
Twoja druga połówka nie będzie wiedziała, co Ci chodzi po głowie. Sam również nie wyczujesz, co poprawi Ci humor albo Cię zachwyci. Jednego dnia zirytuje Cię jakiś żart partnera, a innego – jego brak. Na szczęście już w weekend wszystko się unormuje.
Samotny Koziorożec nie będzie miał ochoty na miłosne podboje. W tym tygodniu najwięcej czasu spędzisz na łonie przyrody bądź na realizacji własnych pasji. Może to i dobra postawa, będziesz miał czas by przemyśleć pewne sprawy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który poprowadzi ich ku spełnionej miłości.

WODNIK
Choć miłości nie można zważyć to ważne jest utrzymanie w niej balansu. Twoja szczerość co do Twoich uczuć uchroni Cię przed niejedną kłótnią z partnerem i niepotrzebnymi komplikacjami. Nie próbuj niczego tuszować ani zaprzeczać faktom.
Jesteś singlem? Już na samym początku poznasz kogoś bardzo interesującego, jeśli jednak poczujesz, że wciąż nie jesteś gotowa na poważne zaangażowanie, prędko wycofaj się z tej znajomości. Po co obydwoje macie cierpieć.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Twój partner może się poczuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować decyzje, nie zważając na jego zdanie.

RYBY
Nie mogłaś się dogadać ze swoim partnerem od dłuższego czasu, wreszcie to się zmieni, coś zrozumiesz, dogadacie się, a Ty dowiesz się jak osiągnąć swój cel, zwłaszcza jeśli zależy Ci na legalizacji związku. Może sytuacja będzie od Ciebie wymagała błyskawicznego działania, jednak nie będziesz sama, Twoja połowa też tego chce, tylko się boi.
Szukasz miłości? Twoje serce zabije mocniej dla kogoś niezwykle interesującego. Wycisz swój strach przed odrzuceniem i okaż wreszcie swe zainteresowanie. Ta osoba szybko może stać się Twoją bratnią duszą.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×