Horoskop miłosny 11.08 - 17.08.2014

Co czeka Cię w miłosnej sferze Twojego życia?

Horoskop miłosny 11.08 - 17.08.2014

Horoskop miłosny 11.08 - 17.08.2014BARAN
Barany będące w związku powinny zaplanować trochę wolnego czasu, który mogłyby spędzić tylko z partnerem. Jesteś w ciągłym ruchu, zabiegana, wiecznie czymś zajęta, a cierpi na tym rozwój Twojej relacji, która tkwi w martwym punkcie.
Dla samotnego Barana to dobry czas, żeby korzystać ze wszystkich uroków, jakie niesie lato i nadchodzący tydzień. Bywaj w towarzystwie, wyjeżdżaj, odwiedzaj modne miejsca – może nie znajdziesz miłości, ale miłosne flirty Cię nie ominą.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w związku.

BYK
Sprawy między Wami mają się wyjątkowo dobrze – Ty i Twój partner rozumiecie się teraz lepiej niż kiedykolwiek. On zdał sobie sprawę, jak ciężko by mu było, gdyby Ciebie stracił i dlatego zmienił taktykę.
Samotny Byk, jeśli zapomni o przeszłości i wymaże z pamięci byłych partnerów, będzie miał szansę na przeżycie niezwykłej romantycznej przygody z osobą o ciemnych włosach.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz, co to znaczy szczęście i spełnienie w miłości.

BLIŹNIAK
Na spotkaniach towarzyskich bywacie razem, prezentujecie się jako wyjątkowo piękna i dobrana para, a partner nie szczędzi Ci komplementów i czułych gestów. Jednak w domu każde z Was siedzi w swoim kącie, milcząc. Nadszedł czas na poważną rozmowę.
Nie zaniedbuj przyjaciół, zwłaszcza teraz, w porze letniej – jesteś duszą towarzystwa i bez Ciebie żadne spotkanie nie jest udane. Kiedy Ciebie nie ma, jest po prostu nudno. Przyciągasz radość i szczęście, a kto wie, może wkrótce przyciągniesz również miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – W Twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

RAK

Nie podawaj się. Kłopoty w związku są po to, by je rozwiązywać, a nie zamykać się w sobie albo, co gorsza, zamiatać wszystko pod dywan i udawać, że nic tam nie ma. Trudności, jakie pojawiły się między Wami, da się pokonać za sprawą kilku prostych kroków, a Wasza relacja znów nabierze blasku i powróci okres harmonii.
Samotne Raki poznają osobę, z którą połączy je bardzo intensywna relacja – każdy impuls będzie zapalał płomień miłości. Od pierwszego spojrzenia będziesz snuć marzenia o wspólnej przyszłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego anioła wskazuje, że odkryjesz piękno w swoim związku. To może być jakiś ciekawy lub wyjątkowo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo poczuć żar miłości.

LEW
Los jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, w jakim kierunku skieruje Waszą relację. Możesz zadbać o to przed czasem, ale żeby tego dokonać, potrzebne są częstsze spotkania z Twoim wybrankiem, a Ty i tak masz trudności ze znalezieniem miejsca na randkę w swoim napiętym grafiku.
Wakacje zapowiadają się pracowicie. Wśród natłoku planów i obowiązków nie masz czasu na szukanie miłości i liczysz, że miłość sama Cię znajdzie. Niestety Twoje marzenie nie spełni się w tym tygodniu, lepiej więc poszukaj miłego towarzystwa na weekend.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner tak naprawdę do Ciebie czuje.

PANNA
Panny pozostające w związku dręczyć będzie niepokój o przyszłość relacji. W związku pojawi się pustka, obojętność i chłód wobec siebie. Panna świadomie będzie izolowała się od partnera, a nawet wykazywała niechęć do przebywania w jego towarzystwie. Ważą się losy Waszej relacji – jeśli była powierzchowna, nie przetrwa tej próby.
Panna bez pary, która jakiś czas temu upatrzyła sobie cel, dojdzie do wniosku, że mimo usilnych starań jej wysiłki nie przynoszą pożądanego efektu. Czas odpuścić sobie tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby będące w związku mogły przeżywać cięższy okres, jednak Anioł Stróż czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

WAGA
Twoje porady okażą się skuteczne. Twoja druga połówka dzięki Tobie rozwiąże trudny problem, za co oczywiście czule podziękuje. Jednak rozgłosi także wszem i wobec, jak bardzo jesteś zaradna i skuteczna, i wkrótce cała rodzina będzie się zgłaszać do Ciebie po porady.
Samotne Wagi mogą się poczuć oszukane przez osobę, którą niedawno poznały. Owszem, Wasze spotkanie było udane, ale owa osoba, zamiast zachować dyskrecję i milczenie, wyjawia innym większość szczegółów.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą powstrzymywać Cię przed spotkaniem właściwego partnera.

SKORPION
Twoją słabością jest ostatnio schematyczne myślenie – nie dopuszczasz do siebie innych rozwiązań niż te, których kurczowo się trzymasz, wskutek czego wybranek Twego serca woli spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi niż z Tobą. Zmień to!
Na drodze samotnego Skorpiona pojawi się przelotna znajomość, ale dla Ciebie nie będzie to miało większego znaczenia, gdyż nie chcesz związać się z osobą, która pragnie przewodzić w partnerstwie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odcinając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które nosisz w sobie od wielu lat. Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

STRZELEC
Lato w pełni, a Ty i Twój partner siedzicie w czterech ścianach. Najwyższy czas zrealizować plany wyjazdu – rozmawialiście o nich cały rok, teraz macie urlop, a nadal spędzacie czas w domu. Jeśli on nie wykazuje inicjatywy, sama zarezerwuj hotel.
Po wielkich sukcesach czas odpocząć, samotny Strzelcu. Miejsc do wypoczynku jest mnóstwo, może to być blisko na zielonej trawie, dalej nad brzegiem wielkiej wody lub zupełnie gdzie indziej. Szukaj wewnętrznego spokoju po to, by przygotować się na miłość, która wkrótce nadejdzie.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące aktualnie w związku nie będą w dobrym nastroju, gdyż ważą się losy ich związku. Twój partner od dawna postępuje nieetycznie wobec Ciebie – zamiast Cię dowartościowywać, wpędza Cię w kompleksy, co przestało Ci się podobać. Daj mu ultimatum i szansę udowodnić, że mu na Tobie zależy. Jeśli ukochana osoba nie zmieni postępowania, wiesz, że musisz odejść.
Kiedy u innych źle się dzieje, to właśnie u Ciebie szukają pomocy, a co kiedy Ty jesteś w potrzebie? Czujesz się samotna nawet w towarzystwie innych, wydaje Ci się, że nikt nie chce wysłuchać Twoich żali. Może zamiast zadręczać nimi przyjaciół, powinnaś poszukać pomocy u specjalisty?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć swoją samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy zaczną w końcu znikać, a Ty powoli odkryjesz, co to szczęście i radość.

WODNIK
Ziarno, które zasiałaś w przeszłości, wykiełkowało na dobrym gruncie. Bardzo dbałaś o Waszą miłość, starałaś się być blisko partnera, kiedy on przeżywał trudne chwile. Słuchałaś, pomagałaś w miarę swoich możliwości, a teraz on zechce Ci pokazać, jak jesteś dla niego ważna. Spełni każdą Twoją zachciankę.
Nawet krótka podróż przyniesie Ci wytchnienie. Nie siedź więc w domu, tylko pomyśl gdzie i z kim spędzić weekend. Samotność ma to do siebie, że możesz wychodzić, kiedy chcesz i gdzie chcesz, więc korzystaj z tego.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ CHAMUEL – Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości. Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która Cię przepełni.

RYBY
Ryby będące w związku czeka czas wytchnienia. Relacja będzie spokojna, a jej bieg dosyć monotonny. Niepokoić będzie Cię jedynie wrażenie, że utknęliście w martwym punkcie związku i już dawno przestaliście się rozwijać, ale nie można niczego między Wami przyspieszać.
Samotna Ryba może przeżywać chwile pesymizmu, ale zastanów się, czy nie jest on skutkiem przeciążenia. Biegasz na randki, ale nic z tego nie wychodzi. Zamiast umawiać się z kimś, kto spodobał Ci się pod względem fizycznym, pomyśl o poznaniu kogoś, z kim połączą Cię wspólne zainteresowania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 11.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×