Horoskop miłosny: 11.01 - 17.01.2016

Czy zapowiada się emocjonujący tydzień?

Horoskop miłosny: 11.01 - 17.01.2016


BARAN

Między Wami relacja nieustanie zmienia się, rozchodzicie się i schodzicie, z biegiem czasu nic się nie zmieniło na lepsze. To dobry tydzień, żeby wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę między Wami, decydującą o Waszej dalszej przyszłości. Słuchaj uważnie swego partnera i wspieraj go.
Samotny Baran ma szansę poznania kogoś – może bardzo mocno zaiskrzyć od pierwszego wejrzenia. Potem już nic nie będzie się liczyć, tylko Ty i on, a świat nagle wyda Ci się szczególnie przyjazny. Pielęgnuj to uczucie w sobie.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Samotne Barany nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

BYK
W tym tygodniu sielanka zostanie zakłócona przez zazdrość. Nie nakręcaj się, że ukochany Cię okłamuje, że ma kochankę. Pozwól mu mieć czas dla siebie, na znajomych, siłownię, a bardziej Cię doceni.
Jesteś samotna, na imprezie towarzyskiej ktoś bardzo Ci się spodoba, jednak nie angażuj się zbyt szybko. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie może mylić. Poczekaj na to… drugie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Samotny Byku, pamiętaj że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, niezbędne by w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

Zobaczcie także: O czym świadczy stosowanie emotikon w wiadomościach?

BLIŹNIAK

"Miłość cierpliwa jest" – cytat znany każdemu, ale chyba nie Tobie. Nieustanie wymagasz od partnera okazywania Ci dowodów miłości, choć Wasza relacja nie jest zbyt długa. Od samego początku pominęłaś kilka etapów rozwoju znajomości przechodząc do sedna, jeśli nie przystopujesz niedługo ponownie staniesz się singlem.
Należysz do samotnych? Warto uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich, przyjmować zaproszenia na imprezy. Nie przegap szczęścia, które na Ciebie czeka!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

RAK
Jesteś w związku? Czeka Cię rozstanie z kimś bliskim – być może nie jest to dla Ciebie przyjemne wydarzenie, ale Ty tak naprawdę od dawna męczysz się w tym związku. Cierpienie po stracie ukochanego będzie trwało tylko chwilę, a potem do życia wrócisz ze zdwojoną mocą.
Jesteś samotny? Nowa znajomość, na którą masz wielką ochotę, może nie dojść do skutku. A będąc w weekend w klubie flirtuj – jeśli już jednak wypatrzysz w tłumie tę jedną jedyną twarz, nie spuszczaj z niej wzroku. To może być ktoś dla Ciebie!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech Losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

LEW
Marzy Ci się zryw temperamentu? Zaczekaj trochę! Flirty, owszem, ale tylko ze swoją połową. Uda się zmienić coś na lepsze. To czas, w którym powinniście osiągnąć prawdziwą równowagę. Rozprawcie się więc ze wszystkim, co stanowi przeszkodę w odczuwaniu harmonii.
Samotne Lwy dopiero od piątku wieczorem mogą szukać wrażeń. Uważaj jednak, co i komu mówisz, bo Twoje żarty i flirty ktoś weźmie na poważnie. I zanim się obejrzysz, zobaczysz go w drzwiach!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować i nie pozwalać otworzyć się na nowy początek.

PANNA
Czas, aby zacząć coś od nowa, przyjąć zaręczynowy pierścionek, zamieszkać wspólnie, coś sobie obiecać. Spełniajcie swoje marzenia, prowadźcie intensywne życie, korzystajcie ze wszystkich okazji!
Jesteś samotna? Poczujesz się adorowany. Ktoś będzie Ci słać zalotne spojrzenia, to znów tajemniczo się uśmiechać. Rób to, co dyktuje Ci serce! Nie bój się jako pierwsza zaprosić na kawę!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA – Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

WAGA
W istniejących związkach będzie spokojnie i miło. Jednak potrzebujecie zmiany dekoracji. Kilkudniowy wyjazd będzie bardzo przyjemny. Obudzą się między Wami namiętności, nawet te nieco… ostygłe.
Samotna Waga spędzi przyjemny tydzień na kontynuacji znajomości zawartej nieco wcześniej. Zaczynasz coraz bardziej lubić tę osobę, ale tak naprawdę jeszcze niewiele o niej wiesz. Nie bój się zadawać pytań, na które chcesz znać odpowiedź, jeśli będzie unikała odpowiedź, włącz czerwoną lampkę!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

SKORPION
Oszczędny tryb życia nie wpływa na Ciebie pozytywnie, Twój partner wyrobił sobie nawyk odkładania skromnej ilości pieniędzy, a Ty jesteś niezadowolona, bo uważasz, że cierpi na tym Wasze gospodarstwo domowe, choć życie na "kredyt" dawno przestało Ci się podobać.
Samotne Skorpiony będą w doskonałym humorze. Szukaj drugiej połowy na odpowiednim poziomie, szkoda tracić czas na jakiegoś buraka.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Jeżeli jesteś samotny, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.

STRZELEC
Im dalej od garnków i deski do prasowania, tym bardziej humor będzie Ci dopisywał. Gdy Twoja połowa zacznie się domagać jedzenia, wyślij go do najbliższego baru mlecznego albo pizzerii, a sam rób to, co lubisz.
Samotny Strzelec pozna osobę, która oczaruje go swoim sposobem wyrażania siebie, ale żeby rozwinąć tę znajomość, to Ty, Strzelcu, będziesz musiał podjąć wyzywanie. Zrób wyraźny krok w tym kierunku, a nawet zaproś wybranka serca na spotkanie. Gwiazdy radzą: gdy ktoś wpadnie Ci w oko, przejmij inicjatywę!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.

KOZIOROŻEC
To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl partnerstwa – erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być przekierowana na sprawy istotne, gdzie dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do założenia wspólnego gniazdka. To najlepszy czas na ważne decyzje. Rozpieszczaj ukochanego w weekendy.
Należysz do samotnych: Przyjaciele będą skutecznie wyciągać Cię z domu. Jeśli jednak nie masz szans na wyjazd na narty, to idź chociaż do najbliższej kawiarni na ciacho. Kto wie kto usiądzie obok?
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Archanioł ten pomaga otworzyć serce na lepsze, wzajemne zrozumienie między partnerami, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

Zobaczcie także: Po jakim czasie związki najczęściej przeżywają kryzys?

WODNIK
Lubisz zwracać na siebie uwagę innych, lubisz flirty w miłości i niewiele Cię interesuje, że w tym czasie Twój partner szaleje z zazdrości, zupełnie nie rozumiesz jego postawy, tylko uważasz, że skoro on nie dba o Ciebie w wystarczający sposób, by zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby, zrobi to ktoś inny.
Samotna? Nikogo i niczego nie udawaj. Korzystaj ze wszystkich towarzyskich okazji, ponieważ życzliwe planety mogą przyciągnąć w Twoją stronę kogoś godnego uwagi.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

RYBY
Będziesz tak zajęty różnymi sprawami, że nie znajdziesz nawet chwili dla bliskiej Ci osoby. Dlatego na weekend nie bierz pracy do domu, a partner to doceni. W sobotę przekonasz się, jak bardzo. Podkręcisz namiętność między Wami!
Jeżeli zaś Amor jeszcze nie trafił celnie do Twego serca – znajdziesz się pod prawdziwym obstrzałem i nie będziesz narzekać na brak powodzenia! Nie siedź więc w czterech ścianach, swój ideał spotkać możesz tam gdzie gwar i tłok.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.
Wróżka Anna Bell

Wróżka Anne Bell
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 10.12.2015 (aktualizacja: 2016-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Zadzwoniłam na ezowymiar.pl do wróżki Irminy , oczekiwałam rzetelnej pomocy i się nie zawiodłam. Wcześniej korzystałam z usług innych wróżek, ale w rozmowach z nimi nie było tyle konkretów. Na pewno jeszcze zadzwonię.
Dodano: 2016-01-21 22:56:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×