Horoskop miłosny do 20.08.

Czy w tym tygodniu dosięgnie Cię strzała Amora?

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Samotne Barany będą się dobrze bawiły na wyjeździe, ich urok uwiedzie wolnych, i nie tylko, Panów. Zajęci są pilnowani, wolni natomiast będą starali się Was poderwać. Możecie sobie na to pozwolić, ale uwaga, żaden z nich nie jest odpowiednim kandydatem na partnera, ale do rozrywki jak najbardziej. 

Zajęte Barany będą bardzo zapracowane, zbieranie grzybów jest bardzo wyczerpujące, ale czasem trzeba się poświęcić dla dobra rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BYK

Uparte Byki nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu. Wolne i tak nie poznają nikogo interesującego, co najwyżej kogoś do krótkiego romansu bez zobowiązań. Pasuje do Was osobnik w typie „mąż swojej żony”, ale nie pantoflarz. Pomyślcie o tym. 

Zajęte Byki powinny ustabilizować swoje życie osobiste, partner czuje się odrzucony i zaniedbany. Zwróćcie większą uwagę na jego potrzeby. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo dobrze dla Bliźniąt. Wolne, samotne Bliźnięta, a przynajmniej część z nich, będzie miała okazję poznać odpowiedniego partnera, bez konieczności późniejszej wymiany na inny model. Po prostu zakochacie się z wzajemnością. 

Zajęte Bliźnięta niewiele już mogą zmienić, nieodpowiedniego partnera warto wymienić na inny model. Nie ma sensu się męczyć. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

RAK

To dobry czas dla Raków, wolne poznają grupę miłych, sympatycznych osób. Niektóre z Was z tej grupy „wyłuskają” tego, który będzie towarzyszył im przez resztę życia. Poczujecie motyle w brzuchu i zauroczenie tą osobą. Taki stan utrzyma się bardzo, bardzo długo. 

Zajęte Raki też nawiążą nowe kontakty i przyjaźnie, poznają również ciekawe osoby. Część z tych znajomości pozostanie z Wami bardzo długo. Pamiętajcie, zarówno miłość, jak i przyjaźń trzeba pielęgnować, inaczej więdną. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

LEW

Zajęty Lwie, nie pogłębiaj konfliktu swoim zachowaniem. Pamiętaj, ustępuje mądrzejszy. Lepiej porozmawiać, spokojna rozmowa, taka bez wypominania, zdziała cuda. 

Wolne Lwy również powinny zapanować nad swoim zachowaniem, możecie wystraszyć potencjalnych narzeczonych. 

Twój kamień to brylant.

PANNA

Wolne Panny wezmą sobie wolne od „miłości”, macie dosyć przeżyć uczuciowych z nieodpowiednimi mężczyznami w typie Piotrusia Pana. Samotność i wolność dobrze Wam zrobi. 

Zajęte Panny będą miały czas na ogarnięcie się i poprawę relacji z partnerem. Ostatnio był trochę zaniedbany i może się obrazić. 

Twój szczęśliwy kamień to szafir.

WAGA

Wolne Wagi (niektóre) przeżyją romans swego życia. Pamiętajcie, to nie będzie ten na całe życie, to będzie intensywny romans bez zobowiązań. Związku nie będzie, ale przeżycia tak, i będziesz miała co opowiadać wnukom. Zresztą większość mężczyzn woli romans niż stały związek. 

Zajęte Wagi też będą miały możliwość pomyśleć: zdradzić partnera czy nie? Zdradzić, tylko nic mu później nie mówić. Zdrada fizyczna nie jest zdradą, tylko reakcją na stres. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

SKORPION 

Wolne Skorpiony mają przed sobą wyjątkowo sprzyjający im czas. Większość z Was pozna odpowiedniego partnera – może nie na stałe, tylko na kilka lat, ale zawsze. Poza tym powinniście wyjechać razem, całą grupą na weekend, gdzieś w nieznane. 

Zajęte Skorpiony niczego nie będą zmieniać w swoim życiu uczuciowym. Po pierwsze już za późno, po drugie nie warto. Kochacie się, a on się nie zmieni, już taki jest. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.

STRZELEC

Strzelce zawsze znajdą wyjście z każdej sytuacji, potrafią się wycofać w typowym angielskim stylu. Znajomość jedno-dwudniowa nie sprawi, że będziecie zajęte. Z tej znajomości lepiej się wycofać, zanim zajdzie za daleko – może być bardzo niemiło. 

Zajęte Strzelce będą musiały pogodzić życie zawodowe z osobistym. Zawodowo będzie dobrze, natomiast problemy osobiste dopiero się zaczynają. Za mało czasu poświęcasz swojej połówce i teraz zbierasz tego efekty. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.  

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce mogą w tym tygodniu zaszaleć. Nie spotkają co prawda tego jedynego, ale będą mogły pozwolić sobie na szalony, intensywny, lecz krótkotrwały i bardzo przyjemny romans bez zobowiązań. Poprawi to ich nastrój i samopoczucie. Innych zmian nie będzie. 

Zajęte Koziorożce, zwłaszcza te starsze, większość szaleństw ma już za sobą, teraz przyszedł czas na spokojną dojrzałą miłość i dbanie o potrzeby partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

WODNIK

Niestety, ale wolne Wodniki nie będą miały okazji poznać mężczyznę odpowiedniego do stałego związku. Natomiast ten tydzień będzie obfitował w krótkie, ale bardzo sympatyczne znajomości. Możliwe, że wśród nich znajdzie się ktoś w miarę odpowiedni. Nie róbcie sobie jednak większych nadziei. 

Wodniki będące w związku powinny starać się go pielęgnować. Zaczynają się problemy natury emocjonalnej, trudno Wam się obecnie zrozumieć. Na weekend postarajcie się gdzieś wyjechać. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

RYBY

Ryby należą do tej grupy ludzi, którzy nie mogą żyć pojedynczo. Partner a znajomy to jednak różnica, a właśnie trudno Wam spotkać tego odpowiedniego do stałego związku. Nie musicie go szukać, sam Was znajdzie w odpowiednim czasie, ale jeszcze nie teraz. 

Zajęte Ryby czują niedosyt w swoim związku. Cóż, nikt nie jest doskonały, zwłaszcza mężczyzna i nie można za wiele od niego wymagać. Pamiętajcie, nie warto wymieniać, można trafić jeszcze gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 

Zobacz też: Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Środa 16.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×