Horoskop miłosny do 23.07.

Czy w tym tygodniu się zakochasz?

horoskopweekendowymilion1.jpg

BARAN

Wolne Barany nie będą miały okazji poznać w tym tygodniu normalnego partnera. Owszem, pojawią się tacy do przelotnych związków, do których nie należy się przywiązywać. Zajęte Barany ten tydzień też nie mogą uznać za udany. Problemy rodzinne zaczęły się nawarstwiać, a relacje partnerskie uległy oziębieniu. Aby temu zaradzić, należy zacząć od poprawy zależności między partnerami. W sytuacji, kiedy już nie da rady nic zrobić, lepiej zakończyć związek. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BYK

Samotne Byki też nie powinny się spodziewać żadnych rewelacji. W ich życiu nie pojawi się żaden konkretny „narzeczony”, jedynie przelotne znajomości. Każda taka znajomość to następne doświadczenie w Twoim życiu. Nie denerwuj się drobiazgami, widocznie to nie jest jeszcze Twój czas, bierz, to co Ci los przyniesie i niczym się nie przejmuj. Zajęte Byki ten czas niepewności mają już za sobą, teraz już tylko pozostał praktycznie jeden najważniejszy: Jak wytrzymać wiele lat z tym samym mężczyzną? Na szczęście macie wspólne zainteresowania, a reszta się już dopasuje. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki mogą ten tydzień zaliczyć do udanych. Nie poznają co prawda tego jedynego, ale zupełnie niezłą namiastkę, taką na dłuższy czas, a przy odrobinie dobrej woli nawet na stałe. Poza tym liczą się nie tylko zmysły, ale i uczucia. Zajęte Bliźniaki nie mają już tych problemów. Ich związek jest udany, w dalszym ciągu między nimi jest chemia, z rodzinami się dogadujesz, a dzieci są jeszcze zbyt małe na kłótnie. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RAK

Wolne Raki w połowie tygodnia będą miały możliwość poznania sympatycznego mężczyzny, takiego do stałego związku. Początkowo będzie to zwykła znajomość, rozwinie się dopiero w ciągu następnych dwóch tygodni, możliwe, że na stałe. Zajęte Raki zajmą się przede wszystkim swoimi relacjami partnerskimi. Wasz związek nie należy do najlepszych i trzeba zdecydowanie zająć się jego poprawą. Można go jeszcze uratować. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

LEW

Wolne Lwy mogą spokojnie wyruszyć w tym tygodniu na łowy, polowanie będzie udane. Złowicie odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku. Nie będzie to znajomość naciągana, po prostu pojawi się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Będzie pasował do Was jak rękawiczka do ręki. Zawsze też będzie wielbił swoją wybrankę. Zajęte Lwy potrafią utrzymać odpowiednią temperaturę w swoich związkach, ten tydzień będzie sprzyjał ciepłym dniom i gorącym nocom. Potraficie działać na zmysły partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


PANNA

Wolne Panny będą zawiedzione brakiem odpowiedniego partnera w tym tygodniu. Nie ma się czym przejmować, nic na siłę. Pojawi się w odpowiednim czasie. Teraz może się tylko pojawić osobnik na miarę przeceny 90%. Żadne cudo, po prostu niedoróbka. Zajęte Panny powinny więcej uwagi poświęcić partnerowi, czuje się odsunięty i zaniedbany. Powinniście wyjechać tylko we dwoje chociaż na kilka dni. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

WAGA

Lato co prawda poniekąd ułatwia nawiązywanie nowych znajomości, niestety ten tydzień nie będzie sprzyjał miłości i samotne Wagi nadal będą same. Zajęte Wagi swój wolny czas przeznaczą na poprawę więzi łączących je z partnerem i postanowią się wybrać z nim na krótki wypad w nieznane. Taka wyprawa wzmocni i poprawi łączące Was uczucia. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


SKORPION

Bardzo samotne i wolne Skorpiony powinny się w tym tygodniu bardziej skupić na swoich potrzebach i planach. Niestety, pomimo lata, szansa na poznanie odpowiedniego partnera są prawie żadne. Pojawią się za to osobniki do romansu bez zobowiązań. Będzie o czym opowiadać wnukom. Większość zajętych Skorpionów tak długo wybierała, że jak zwykle wybrały najgorszą opcję. Jeżeli nie potraficie osiągnąć kompromisu, to lepiej się rozstać. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu będą się starały poznać kogoś odpowiedniego. Niestety, nic im z tego nie wyjdzie. Nikt konkretny nie pojawi się w ich życiu, a przynajmniej nie teraz, teraz to może być ktoś do przelotnego romansu. Zajęte Strzelce powinny się skupić na relacjach rodzinnych. W rodzinie jej partnera źle się dzieje i trzeba wyprostować co nieco ten układ. Czasem ponad uczuciem należy się zająć niecierpiącymi zwłoki sprawami rodzinnymi. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


KOZIOROŻEC

Bardzo samotne Koziorożce w tym tygodniu poznają w miarę odpowiedniego partnera. Będą bardzo z tego zadowolone, długo czekały na takiego w miarę dobranego, z którym spędzą resztę swojego życia. Trafił się po prostu odpowiedni facet i należy się z tego tylko cieszyć. Zajęte Koziorożce cieszą się udanym związkiem i rodziną. Powinniście wyjechać we dwoje choć na dwa-trzy dni, to Was zbliży do siebie jeszcze bardziej. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

WODNIK

Wolne Wodniki spokojnie spędzą ten tydzień. Nikt konkretny się nie pojawi, a Wy będziecie miały czas na realizację swoich planów. Zajęte Wodniki mogą tylko narzekać na brak czasu. Oprócz tego przeznaczonego na dopieszczanie partnera i różne igraszki, to jeszcze dochodzi rodzina: dzieci, teściowie i rodzice. Czasami masz wrażenie, że żyjesz cudzym życiem. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


RYBY

Czasem wolne Ryby za dużo czasu przeznaczają na myślenie. Zacznijcie więc myśleć o sobie i swoich potrzebach. Bądźcie choć raz egoistkami. „Spodnie” nie są wykładnikiem Waszego wykształcenia, powodzenia zawodowego czy inteligencji. Dlatego nie martw się, jutro będzie lepiej. Zajęte Ryby przez niepotrzebny pospiech trochę źle wybrały partnera i niektóre mają problemy w związku. Lepiej się rozstać w zgodzie niż się męczyć w nieudanym związku. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 18.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×