Horoskop miłosny do 6.08.

Czy to będzie tydzień miłości?

prezentywalentynkiiiiiiiiiillll.jpg

BARAN

Wolne, samotne Barany w tym tygodniu nie powinny się denerwować, że nie spotkały do tej pory nikogo odpowiedniego. Po prostu nikt konkretny się nie pojawił. Ten tydzień Wam to wynagrodzi z nawiązką: poznacie (oczywiście nie wszystkie) odpowiedniego pod każdym względem mężczyznę, takiego do stałego związku. 

Zajęte Barany ten etap mają już za sobą, mogą się jednak spodziewać sprzeczek i kłótni w swoim związku. Partner jest tak zazdrosny, że można u niego podejrzewać syndrom Otella. Należy mu postawić ultimatum, powinien się leczyć albo opanować. Jego zachowanie zaczyna być męczące i może doprowadzić do rozstania. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

BYK

Wolne Byki w tym tygodniu nie będą miały okazji poznać nikogo interesującego, co najwyżej takiego do przelotnego związku, Na razie nie macie zamiaru wiązać się z kimś na stałe. Owszem, krótka, przelotna znajomość jak najbardziej, nawet na trochę dłużej. Uważacie, że na stałą znajomość macie jeszcze czas. 

Zajęte Byki nie są zadowolone ze swojego związku i partner będzie się musiał natrudzić, aby zmieniły zdanie. Powinnyście nieco obniżyć poprzeczkę, aby dać mu możliwość wykazania się. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol. 


BLIŹNIĘTA

Samotne i wolne Bliźnięta powinny pamiętać: nic na siłę. Co prawda poznacie w tym tygodniu takiego w miarę ogarniętego faceta, ale będzie to zdecydowanie krótka znajomość, taka maksymalnie do dwóch tygodni. Dlatego nie powinnyście się denerwować i spokojnie poczekać na tego właściwego, każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie. Egoizm to zdrowy objaw postępowania. 

Zajęte Bliźnięta mają często poczucie niedosytu, przez co czują się niekochane i niedocenione. Porozmawiajcie o tym ze swoim partnerem, może coś do niego dotrze. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

RAK

Wolne Raki żyją nadzieją, że poznają tego jedynego. W tym tygodniu nie będzie takiej okazji. Nie powinnyście się tym za bardzo przejmować, na wszystko jest odpowiedni czas. Będziecie wiedziały kiedy nadejdzie odpowiednia pora i nastąpi zwrot w Waszym życiu. Dla każdej będzie to coś innego, od porywu serca do rozsądku. 

Zajęte Raki nie powinny same sobie robić problemów, macie dobry, udany związek, wyrozumiałą rodzinę, niezłe zarobki. Narzekanie niczego nie rozwiąże, może tylko wepchnąć w depresję. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

LEW

Wolne Lwy w tym tygodniu czeka wyjątkowa, bardzo udana, typowo erotyczna przygoda, krótka, ale intensywna. Bez późniejszych konsekwencji, natomiast wspomnienia pozostaną na całe życie. Nie zwiążesz się w obecnym czasie z nikim konkretnym, po prostu się taki nie pojawi, wobec tego zajmiesz się po prostu sobą i swoimi planami. 

Zajęte Lwy mają udane związki pod warunkiem, oczywiście, że to one w nich rządzą. Rządzenie macie we krwi. Czasem jednak warto dać sobie wolne i zdać się na innych. Nikomu przez to nic się nie stanie, a Wy solidnie odpoczniecie. Rodzina da sobie radę bez Waszej pomocy. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


PANNA

Samotne, wolne Panny są zwykle bardzo romantyczne. Poznacie w tym tygodniu (oczywiście nie wszystkie) naprawdę odpowiedniego mężczyznę. Tylko pamiętajcie, nic nie jest dane nam na zawsze, miłość i zaufanie trzeba pielęgnować, żeby się rozwijało. Ten tydzień będzie obfitował w różne miłe niespodzianki. 

Już zajęte Panny mają udany związek, pod warunkiem że zaczną dopieszczać partnera i interesować się jego samopoczuciem. To podstawa udanego związku. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

WAGA

Wolne Wagi straciły już nadzieję na poznanie odpowiedniego partnera, tajemnicą poliszynela jest to, że odpowiednich praktycznie nie ma, należą do zdecydowanej mniejszości. Powiedzenie „nie mam szczęścia do mężczyzn” nie jest trafne, po prostu normalnych mężczyzn już od dawna nie można spotkać. Dlatego nie ma co grymasić, należy sobie wychować mężczyznę. Taki odpowiedni do wychowania szybko się znajdzie. 

Zajęte Wagi wychowały już partnera i mogą poczuć się zadowolone. Powinny tylko uważać, aby takiego wychowanego żadna inna nie zabrała. Dzieci nie są żadną przeszkodą do zabrania. Więc jednak pilnuj i uważaj. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


SKORPION

Część wolnych Skorpionów rozpoczęło już urlop i jest w drodze na zasłużony wypoczynek. Na miejscu, już na samym początku, a właściwie w pierwszym dniu poznacie należącego do mniejszości odpowiedniego mężczyznę. Znajomość z nim przetrwa cały urlop i nie zakończy się po przyjeździe do domu. Będzie się działo. 

Zajęte Skorpiony mają już za sobą problemy z poznaniem i wychowaniem sobie odpowiedniego mężczyzny, ich partner dba o dom i dzieci. Jest bardzo rodzinny i w dodatku seksowny. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu będą mogły „zapolować”, z bardzo dobrym skutkiem. Nareszcie poznają wyjątkowego, odpowiedniego mężczyznę i przestaną nareszcie być wolne. Oczywiście nie wszystkie, większość niestety ta przyjemność ominie. Czekają Was gorące noce i udane dnie. 

Zajęte Strzelce mają udany związek, odpowiednio wychowały partnera, jest taki jaki powinien być. Pomaga w domu i przy dzieciach. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce, a przynajmniej niektóre z nich, poznają w tym tygodniu w miarę odpowiedniego partnera z braku tego naprawdę odpowiedniego, który się nie pojawi (bo nie ma takiego). Zakochacie się więc w mężczyźnie ze swojej wyobraźni, może przetrwa przy Was dłużej jak tydzień, jeżeli wcześniej się nim nie znudzicie. 

Zajęte Koziorożce zauważyły, że ich związek zaczyna się sypać, a partner jest coraz częściej zmęczony i obojętny. Nie rób mu wymówek, tylko postaraj się poprawić Wasze relacje, zwłaszcza w  sypialni. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

WODNIK

Wolne Wodniki są bardzo samodzielne i według nich o statusie kobiety nie świadczy jej partner, tylko ona sama. Czasami zdarza się Wam zaakceptować konkretnego mężczyznę. Jednak w tym tygodniu to się nie zdarzy, nadal będziecie wolne i dobrze Wam z tym będzie. Trafi się Wam również w tym tygodniu krótki, ale płomienny romans. 

Zajęte Wodniki tolerują swojego partnera, o ile nie wtrąca się w Wasze sprawy. Nawet będąc w związku starają się zachować niezależność, zwłaszcza materialną. Partner służy im do celów 

nocnych. 

Twój szczęśliwy kamień to szafir. 


RYBY

Wolne Ryby ten tydzień będą miały bardzo udany. Część z Was pozna tego najbardziej odpowiedniego dla siebie partnera. Zapowiada się znajomość docelowa, poprzedzona płomiennym romansem. Trochę ograniczcie ten płomień, partner musi Wam wystarczyć na wiele lat. 

Zajęte Ryby czasem mają wszystkiego dosyć i mają ochotę oderwać się od wszystkich problemów. Wyjechać, zostawić za sobą całą rodzinę i zostać samą przez dwa-trzy dni. Spróbujcie, może Wam się uda. 

Twój szczęśliwy kamień to hematyt. 


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 01.08.2017 (aktualizacja: 2017-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×