Horoskop miłosny na 2015 rok

Nowy rok sprzyja wzbudzeniu ciekawości co się zmieni zwłaszcza w tak ważnej sferze jak uczucia. Sprawdźcie, co was czeka w najbliższych miesiącach.

Horoskop miłosny na 2015 rok

BARAN

Początek roku dla większości osób spod tego znaku okaże się trudny, ale na szczęście będzie to trwało niedługo. Rozpoczął się czas zmian, zwłaszcza w życiu uczuciowym. Wolne Barany będą miały możliwość poznania miłości swego życia, przysłowiowej połówki. Efektem tej znajomości będą zaręczyny i ślub. U osób w związkach będzie kipiało od namiętności. Uczucie będzie odgrywało decydującą rolę w waszym "tegorocznym" życiu, dlatego musicie uważać aby go nie zdominowało. Miłość jest ważna, ale jest tylko składnikiem naszego życia i to, że będziecie w tym roku atrakcyjni dla płci przeciwnej, nie oznacza, że możecie zapomnieć o innych aspektach.

BYK

Początek roku zapowiada się obiecująco. Zwłaszcza znajomość z nowo poznaną, interesującą osobą. Jednak ta zakończy się tak szybko jak została zawarta. W związkach zaczną się "ciche dni"spowodowane zazdrością - trzeba je po prostu przeczekać. Cierpliwość w tym przypadku okaże się bezcenna. Na przełomie pierwszego i drugiego kwartału wolne Byki będą miały możliwość poznania ciekawej osoby - bardzo możliwe, że na stałe. Osoby spod znaku Byka w tym roku będą miały również okazję do przeżycia krótkiego, ale intensywnego romansu. Ten rok zapowiada się dla was ciekawie i będzie obfitował w niespodziewane wydarzenia.

BLIŹNIĘTA

Te rok będzie niespokojny uczuciowo. Powodzenie u płci przeciwnej spowoduje "przesyt" i zaczniesz unikać spotkań towarzyskich, jak również zawierania znajomości "przypadkowych". Powodzenie zacznie Cię "prześladować", lecz niestety w tym roku Wenus objęła Cię specjalną opieką i niewiele masz do powiedzenia. Możesz tylko unikać spotkań towarzyskich, sprzyjających nawiązywaniu kontaktów. Zajęte Bliźnięta mogą mieć problemy z utrzymaniem wierności. Przydałby się każdemu z Was wyjazd, nawet krótki, aby odpocząć od nadmiaru wrażeń. Uwaga - przypadkowe romanse mogą być przyczyną przykrych dolegliwości.

RAK

Początek roku zapowiada się naprawdę ciekawie. Przyczyną może być chwilowa fascynacja nowo poznaną osobą. Nie poddawaj się nastrojowi i śmiało walcz o stabilizację uczuciową. Czas zmienia nastawienie do drugiej osoby, dlatego nie podejmuj pochopnych decyzji. Konieczne będzie wyjaśnienie zaistniałej sytuacji aby uniknąć podobnych w późniejszym czasie. Jednak miłość zwycięży i pomimo problemów wszystko się wyjaśni i jesienią wrócicie do siebie, tym razem na stałe. Wolne Raki czeka kilka typowo erotycznych przygód, powinny jednak zachować przytomność umysłu.

LEW

Dla osób spod znaku Lwa nowy rok zacznie się od nieporozumień i cichych dni. Jest to sygnał o przejściowych komplikacjach uczuciowych, ale nad niektórymi zawiśnie realna możliwość rozstania i czekać was będzie poważna rozmowa dotycząca związku. Pojawią się też nieprzyjemne plotki, które trudno będzie uciszyć. Ten rok niestety dla większości z Was będzie fatalny uczuciowo, a osoby samotne po kilku nieudanych próbach stracą nadzieję na pozyskanie stałego partnera. Dlatego też Lwy powinny panować nad swoimi emocjami. Skutki pochopnych decyzji mogą okazać się fatalne.

PANNA

Wolne Panny będą miały możliwość poznania miłości swego życia, czyli kogoś odpowiedniego na stałe. Gorzej będzie, jeżeli zrobią to Panny pozostające w związku, kiedy stwierdzą, że wcześniej popełniły pomyłkę. Dla osób spod tego znaku zapowiada się burzliwy emocjonalnie rok, ale jednocześnie będą one przyciągały uczucia. Dla wolnych Panien, jeżeli taka sytuacja zaistnieje w początkach drugiej połowy roku, oznaczać będzie stałego partnera.

WAGA

Twoja oryginalność i pomysłowość przyciągnie uwagę zwłaszcza płci przeciwnej. Wykorzystaj swoje "pięć minut" i zabłyśnij. Właściwie jednak ten rok niewiele będzie się różnił od poprzedniego. Wzmocnią się związki Wag, ale problemy w nich nie znikną. Wagi zdecydowanie powinny postawić na pracę a nie na uczucia. Ten rok przyniesie tylko sporo problemów uczuciowych, które trzeba będzie uporządkować.

SKORPION

Zapowiadają się problemy uczuciowe, i to przez cały rok. Odmienne poglądy na ten sam temat spowodują różnice nie do pokonania, co może doprowadzić do rozstania, bądź w najlepszym razie do "cichych dni". Jeśli jesteś wolna, uważaj. Znajomości zawarte w tym roku mogą okazać się nietrwałe. Jeżeli preferujesz krótkie kontakty wyłącznie erotyczne, wzrasta możliwość zarażenia się chorobą przenoszoną w ten sposób. Dla Skorpionów lepiej, jeżeli zachowają wstrzemięźliwość seksualną.

STRZELEC

To dobry rok dla Strzelców pod względem uczuciowym. Wyraźnie wzrośnie ich aktywność uczuciowa i seksualna. Wolne Strzelce poznają w drugiej połowie roku, późną jesienią, odpowiednią  osobę do stałego związku. Zajęte natomiast mogą się uwikłać w niebezpieczny dla nich romans. Pary oczekujące poczęcia dziecka mogą się spodziewać sukcesu. Większość wolnych Strzelców "ustrzeli" odpowiedniego partnera. Zapowiada się dobry, ale emocjonalnie "rozchwiany" rok.

KOZIOROŻEC

Osoby spod tego znaku będą przyciągały płeć przeciwną jak magnes. Te pozostające w wolnych związkach podejmą decyzje o ich legalizacji. Prawie wszystkie wolne osoby spotkają odpowiednią połówkę, taką na całe życie. Koziorożce pozostające w wieloletnich związkach "odkurzą" je i bardzo im się to spodoba, a zwłaszcza "seksgimnastyka". 

WODNIK

Czar, jaki Wodniki roztoczą w tym roku sprawi, że trudno im będzie odmówić czegokolwiek. Zaskoczą swoich partnerów przebojowością i fantazją erotyczną, żądne przygód i silnych emocji zwłaszcza w seksie. Ich pozycja w związku (obojętnie jakim) wyraźnie się wzmocni. Partnerzy, mile zaskoczeni ich postawą nie będą w stanie niczego im odmówić. W tym roku diametralnie zmienisz swoje życie i nadasz mu inny sens Wodniku. Będziesz z tej zmiany zadowolony.

RYBY

W tym roku powinnaś polegać na swojej intuicji. Wszystko potoczy się dobrze, jeżeli tylko posłuchasz swojego wewnętrznego głosu, zwłaszcza w sprawach uczuciowych. Wolne, luźne związki zostaną zalegalizowane. Całkowicie wolne Ryby w tym roku, w miesiącach kwiecień/maj poznają swojego długoletniego partnera i ustabilizują swoje życie erotyczne oraz osobiste. Osoby pozostające w małżeństwie wprowadzą małą rewolucję erotyczną w swój związek. Wyjdzie to im tylko na dobre - te z długim stażem odmłodnieją.Wróżka Henrietta
Telefon do wróżki : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.10 zł netto (2.58 zł brutto)
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta pod numer 72068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości? Wpisz imię, oraz datę urodzenia.
koszt SMS 2.00 zł netto (2.46 zł z VAT) lub bezpośrednio na www.wizytauwrozki.pl

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 06.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×