Horoskop miłosny na maj

Co czeka Cię na uczuciowym polu w maju?

Horoskop miłosny na maj

Horoskop miłosny na maj


Baran
Runa Fehu
Bardzo dobry okres w sferze uczuciowej, zapowiedź nowej interesującej znajomości. Będziesz mieć powodzenie u płci przeciwnej więc wykorzystaj to i rozejrzyj się za swoją drugą połówką.

Byk
Runa Isa
Poczujesz potrzebę spędzenia większej ilości czasu w samotności. To nic złego, każdy z nas od czasu do czasu powinien spędzić kilka chwil sam ze sobą, aby podnieść swoją samoocenę i poczucie własnej wartości.

Bliźnięta
Runa Raidho
Nowa interesująca przyjaźń, która ma szansę przerodzić się w głębsze uczucie. Pamiętaj, iż związek oparty na przyjaźni może okazać się bardzo stabilny i trwały.

Rak
Runa Wunjo
W twoim otoczeniu jest pewien bezkonfliktowy sympatyczny człowiek, być może nie do końca w Twoim typie, ale przyjrzyj mu się życzliwie. To mógłby się okazać bardzo harmonijny związek.

Lew
Runa Ehwaz
Twoja podejrzliwość względem każdej nowopoznanej osoby, może przekreślić szansę na bardzo interesującą znajomość. Nie wierz we wszystkie wymysły swojej wybujałej wyobraźni, czasem lepiej jest po prostu spytać wprost.

Panna
Runa Nauthiz
Jeśli pragniesz znaleźć odwzajemnioną miłość, poszukaj najpierw uczuć w sobie. Zgorzknienie, smutek czy nawet zazdrość działają odpychająco. Uśmiechnij się a świat odpowie tym samym.

Waga
Runa Uruz
W tym miesiącu wzrośnie Twoja energia emocjonalna i będziesz działać przyciągająco na płeć przeciwną. Wykorzystaj ten dobry czas, spotykaj się ze znajomymi. Twoje pozytywne nastawienie może się zmaterializować w postaci spełnienia Twojego marzenia.

Skorpion
Runa Algiz
Doświadczasz teraz opieki Absolutu. Twoja wiara we własne siły działa jak magnes na otaczających Cię ludzi. Okaż im więcej zainteresowania i sympatii. Nie przeocz możliwości zawarcia interesującej znajomości.

Strzelec
Runa Sowilo
Odczuwasz dużą pewność siebie – to bardzo dobrze, taka energia przyciąga ludzi pozytywnie nastawionych do świata. Wykorzystaj to i walcz o swoje pragnienia. Pamiętaj tylko, aby nie skrzywdzić innej osoby.

Koziorożec
Runa Dagaz
Uważaj w tym miesiącu możesz się kimś zauroczyć od pierwszego wejrzenia. Wyjdź do ludzi, spotykaj się ze znajomymi, aby miłość mogła Cię odnaleźć.

Wodnik
Runa Laguz
W tym miesiącu możliwy powrót dawnego partnera. Uważaj jednak, aby nie usprawiedliwić za łatwo win byłego partnera i zbyt szybko nie ulec sile wspomnień. Zaufaj swojej intuicji.

Ryby
Runa Kenaz
Twoja ostrożność, rezerwa i niechęć do okazywania uczuć może spowodować, że poczujesz się samotny(-a). Nie bój się ludzi! Uwierz, że otacza Cię wiele życzliwych osób.


Wróżka Loreley
Wyślij SMS o treści: TC.LORELEY. treść pytania do eksperta
pod numer 72068
Np.: TC.LORELEY.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 2.00 zł netto (2.46 zł z VAT)
Znajdziesz mnie: www.wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 14.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×