Horoskop miłosny na weekend od znanej wróżki Anny Bell

Zobacz, czy w ten weekend zdarzy się coś magicznego!

horromil.jpg

BARAN

W związku Waga sprawi wiele radości swoim bliskim. Będziesz zabiegać o przyjemne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, zrobisz wszystko, by polepszyć Wasze warunki bytowe, zadbasz o wyższy standard życia i romantyczną atmosferę, gotując pyszne kolacje.

Wolny? Poważnie podejdź w tym tygodniu do spraw uczuć, nie spóźniaj się na randki i ogranicz repertuar głupich żartów do minimum.


BYK 

Od dawna obawiasz się poważniejszych problemów w swoim związku – wiesz, że nie możesz ufać partnerowi, ale nie wiesz, jak zacząć poważną rozmowę i wyznać, że masz wątpliwości co do jego wierności. Boisz się awantury. Nie kieruj się emocjami – podejdź na spokojnie do problemu.

Nie masz nikogo: W drugiej połowie tygodnia masz szansę na spotkanie poważnego partnera lub stabilizację w nowym związku.


BLIŹNIĘTA

Jesteś w związku? Uważaj, by nie stracić swoich uczuć i tej miłości, której jeszcze nie doceniasz. Stąpasz po krawędzi! Jeden nieprzemyślany krok lub słowo wywoła lawinę nieporozumień i kłopotów.

Wolny? Będziesz miał wiele okazji spotkać miłość swojego życia i przeżyć niezwykle namiętne chwile. Pamiętaj, nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie kogoś, kto właśnie wpadł Ci w oko i nie udawaj kogoś, kim wcale nie jesteś.


RAK

Przed Tobą czas sukcesów i ważnych miłosnych decyzji. Pokonasz wszystkie przeszkody i poczujesz, że wreszcie odnalazłeś właściwą drogę do prawdziwej miłości i idealnego seksu. Staniesz się odważny i bardzo pewny siebie, a partner będzie zachwycony powrotem namiętności.

Nie masz nikogo: Przyjmij zaproszenia i posłuchaj rad życzliwych przyjaciół, którzy swatają Cię z kimś atrakcyjnym i miłym.


LEW 

Aura tygodnia sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby Wasze wspólne plany były realne. Nie wymagaj od partnera więcej niż od siebie, dostrzeż jego potrzeby i zapytaj o zdanie podczas podejmowania ważnych decyzji.

Wolny? Pamiętaj, już jesteś w czasie, w którym możesz poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu. Taka okazja może się już nie powtórzyć!


PANNA

Będziesz potrzebować więcej czasu dla siebie. Oczekuj i wymagaj od partnera tyle samo, co od siebie, a znów zaczniecie nadawać na tych samych falach.

Wolny? Jak każdy marzysz o miłości, o czułości i cieple przebywania w aurze drugiej, miłej Twemu sercu osoby. Cuda jednak się zdarzają i Tobie także może przydarzyć się cud. Dzisiaj.


WAGA

Nabierz dystansu do tego, co było w przeszłości. Nie wracaj do trudnej przeszłości, nie wyrzucaj partnerowi błędów czy trudnych słów. Zacznijcie wszystko od nowa. 

Wolny? W tym tygodniu w sprawach miłosnych czekają Cię dylematy. Nie będzie to łatwy dzień do podejmowania ważnych decyzji. Jeszcze nie wiesz czego chcesz, ale na pewno nie zrezygnujesz z intymności i rozkosznych chwil we dwoje.


SKORPION

Skorpiony w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie, które będzie Wam towarzyszyło w tym roku, udzieli się także Waszemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą Was więź.

Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu możesz zawrzeć ważną znajomość. Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby.


STRZELEC

Gwiazdy sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości.

Samotne Strzelce będą otwarte na prawdziwy związek. Będą szukały wokół siebie tej drugiej połówki, z którą będą mogły stworzyć prawdziwą rodzinę. Będą gromadzić wiele ciekawych i interesujących osób.


KOZIOROŻEC

Wreszcie uda Ci się odetchnąć i uporządkować swoje miłosne sprawy. Popatrzysz na życie z większym optymizmem, co sprzyja powodzeniu w miłości. Staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb, a Twoja druga połowa spełni Twoje oczekiwania.

Samotny Koziorożec  będzie w tym tygodniu wyjątkowo towarzyski. Nie odrzucisz żadnego zaproszenia, a nawet sama będziesz zapraszać, flirtować i uwodzić.


WODNIK

Wodniki  będące w związku, w którym od dłuższego czasu nie najlepiej się działo, będą miały okazję to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś – to sprawi, że w Waszym związku na nowo obudzą się uczucia. 

Samotnik Wodnik, jeśli zechce wyjść do ludzi, ma szansę spotkać osobę, z którą zwiąże swój los. Jednak może się okazać, że poza fizycznym zauroczeniem macie sporo do przerobienia, bo Wasze poglądy na życie mocno się różnią.


RYBY

W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz.

Wolny? Przestań oglądać się na innych tylko samodzielnie zabierz się do działań związanych z poznaniem jakiejś miłej osoby. Nic się nie dzieje bez kozery, jeśli Twoja dusza pragnie miłości, to na pewno ją otrzyma.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 06.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim Dodano: 2017-09-13 22:20:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×