Horoskop miłosny na weekend od znanej wróżki Anny Bell

Czy w ten weekend możesz liczyć na gorący romans? Przekonaj się!

horoskopuczuciowymaionanna.jpg

BARAN

Entuzjazm, który w zeszłym miesiącu pojawił się w relacji z Twoim partnerem, nieco zelżeje. Wasze koncepcje tego, co jest fajne i interesujące, będą całkowicie odmienne. Oboje będziecie łapać się za słówka i wytykać sobie jakieś drobne i mało istotne błędy.

Dla samotnych: W tym tygodniu otrzymasz dużo okazji, by zaprezentować siebie od najlepszej strony i być dla innych przykładem jako przyjaciółka, a może nawet partnerka. Twoje relacje będą stabilne i silne.


BYK 

Jeśli nadal chcesz być z nim w związku, powinnaś zrobić wszystko, byście byli w tej samej drużynie. Powinniście stanowić team, w którym każde z Was jest równoprawnym partnerem. Jeśli coś Ci się nie podoba w zachowaniu Twojego partnera, powiedz mu o tym.

Jesteś sama? Im bardziej będziesz próbowała złapać kontrolę i nadać jakiś kierunek, tym bardziej wszystko będzie wymykało Ci się z rąk. To będzie dla Ciebie trudna lekcja pokory i czekania na odpowiedni moment.


BLIŹNIĘTA

Niestety w tym tygodniu Ty i Twój partner nie będziecie odbierać na tych samych falach. Nie dlatego, że zajmujecie odmienne stanowiska, ale dlatego, że pragniecie różnych rzeczy. Trudno Wam będzie znaleźć wspólny mianownik.

Dla samotnych: Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody i kogoś, kto od dawna jest w Ciebie wpatrzony.


RAK

Spędzisz bardzo dużo czasu ze swoim partnerem i będą to bardzo przyjemne chwile. Niepokoje, które towarzyszyły Wam w zeszłym Tygodniu, odejdą w zapomnienie, a w Waszej relacji zagości spokój i poczucie satysfakcji.

Jeżeli zaś Amor jeszcze nie trafił celnie do Twego serca – znajdziesz się pod prawdziwym obstrzałem i nie będziesz narzekać na brak powodzenia! Nie siedź więc w czterech ścianach, swój ideał spotkać możesz tam, gdzie gwar i tłok.


LEW 

Pary zakochane, którym na sobie zależy, ale się posprzeczały, szybko dojdą do porozumienia. Ładny drobiazg na przeprosiny w tym pomoże. Tylko nie warto wszczynać dyskusji i domagać się wyjaśnień. Im mniej słów, tym lepiej.

Wolna? Poznasz ciekawą osobę, ale nie warto się zbytnio spieszyć i dać sobie trochę czasu na poznanie się. Nie chodzi tylko o to, żebyś Ty go dobrze poznała, ale również o to, byś dała mu szansę poznania siebie. Poza tym nikt nie lubi nadmiernych oczekiwań i presji. 


PANNA

W tym tygodniu będziecie dzielić wspólne zainteresowania i wspierać się na każdym kroku. To bardzo ważne dla Waszego związku, bo wykreuje przyjemną, domową atmosferę. Co więcej, możecie mieć też ochotę na zaaranżowanie wspólnej przestrzeni.

Dla samotnych: Nie dziw się, że ten facet tak Ci się podoba... Dobrze się zastanów, zanim cokolwiek zrobisz!  Możesz stracić kontrolę nad wydarzeniami.


WAGA

Możesz mieć wrażenie, że Twój partner nie jest za bardzo aktywny. Zwłaszcza jeśli Ty sama będziesz miała dużo na głowie i będziesz zaangażowana w różne projekty. Nie będziesz mogła się powstrzymać i będziesz próbowała skłonić go do wzmożonego wysiłku.

Osoby spod tego znaku niebędące w związku powinny wreszcie obrać strategię działania, by znaleźć swoją drugą połówkę. Marzysz o miłości, ale nie robisz nic w tym kierunku, tylko czekasz, mając pretensje do Losu, że wszystkich wokół spotyka szczęście tylko nie Ciebie.


SKORPION

Jeśli jesteś w stałym związku, za wszelką cenę będziesz chciała utrzymać harmonię i spokój w Waszym życiu. Prawdopodobnie będziesz na wiele spraw przymykała oko, na wiele spraw, których nie powinnaś zbywać milczeniem.

Nie masz nikogo? W Twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która chciałaby mieć Cię tylko dla siebie. Przeżyjesz romans i tylko od Ciebie będzie zależało, czy przetrwa on dłużej niż miesiąc.


STRZELEC

W sferze uczuciowej wszystko będzie szło jak z płatka. Twój partner będzie wyjątkowo opiekuńczy i będzie chciał za wszelką cenę sprawiać Ci przyjemność. Ty również będziesz bardziej uczuciowa i będziesz chciała go trochę porozpieszczać.

Dla samotnych: Jeśli jesteś sama, pozwól się odnaleźć miłości i zachowaj równowagę w słuchaniu i mówieniu. Ten nowy ktoś w Twoim życiu czeka na wystarczająco dużo przestrzeni, by móc się ujawnić, zadbaj by przestrzeń wokół Ciebie sprzyjała miłosnym relacjom.


KOZIOROŻEC

Jesteś ogromnym oparciem dla swojego partnera. Twój mężczyzna zdaje sobie sprawę, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy jesteś ze swoim partnerem od wielu lat, czy też jest to stosunkowo młody związek, będziesz czuła się w tej relacji bezpieczna i doceniona.

Jeśli wciąż szukasz drugiej połówki i zacząłeś tracić nadzieję, że kogoś sobie znajdziesz, wkrótce przekonasz się, że całkiem niepotrzebnie. Jest szansa na nowy początek niezwykle obiecującej znajomości.


WODNIK

Od dłuższego ze swoją połową prowadzisz bezsensowny spór, który nie niesie ze sobą niczego dobrego, żadne z Was nie ma racji i nikt z Was nie jest winny zaistniałej sytuacji, ale też nikt nie chce się do tego przyznać. W tym tygodniu nie rozwiążecie sporu ani nie nastąpi poprawa nastroju w Waszym związku.

Jeśli nie masz partnera, powinnaś poświęcić trochę czasu i energii na poszukiwania. Osoba, którą teraz poznasz, może okazać się tym jedynym. Może to być nie tylko ktoś bardzo wartościowy, ale również doskonale do Ciebie pasujący. 


RYBY

Jeśli masz partnera, Wasze relacje będą układały się bardzo pomyślnie. Oboje będziecie dużo pracowali i będziecie się za to wzajemnie szanowali i w pełni akceptowali taki stan rzeczy. Miło wiedzieć, że Twój mężczyzna ma podobne potrzeby i oczekiwania, co Ty.

Jeśli szukasz miłości, ten czas jest dobrym czasem na znalezienie tego jedynego. Masz szansę oczarować właściwego mężczyznę i stworzyć naprawdę szczęśliwy związek.Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 27.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×