Horoskop miłosny na weekend z niespodzianką!

Zobacz, co w życiu miłosnym na ten czas przepowiedziała Ci wróżka Anna Bell!

horoskopnaweekendmain.jpg

BARAN

W związkach, w których nie dzieje się dobrze, bieżący czas niewiele zmieni. Jeśli wiesz, że bliska osoba nie jest Ci wierna, lub jeśli to podejrzewasz, to zrób bilans życiowy i podejmij jednoznaczną decyzję.

Należysz do samotnych? Będziesz niesforny, pomysłowy i szybki. Czasami zbyt szybki. Pozwól sobie na jakieś szaleństwo, zwłaszcza gdy masz wolne. Umów się z kimś, kto dodaje Ci otuchy i ma oryginalne pomysły.

BYK 
Początek tygodnia zapowiada poważne dyskusje z partnerem. Nie bój się mówić na głos, czego od niego oczekujesz, pamiętaj, że zarówno ukochana osoba, jak i Ty, macie w sobie wiele namiętności i pragnień.

Jeśli jesteś samotna, to bywaj na różnych spotkaniach. Z kimś się zbliżysz.

BLIŹNIĘTA
W życiu sparowanych Bliźniaków nie wydarzy się nic złego. Będzie miło i przyjemnie. Samotnym Bliźniakom przybędzie wielbicieli. Jednak będą oni tacy sobie, dopiero w weekend poznasz kogoś wyjątkowo czarującego.

RAK
Masz dosyć własnego związku? Może  zmienisz towarzystwo i sprawdzisz, czy gdzieś indziej nie ma kogoś fajniejszego? Tylko nie dawaj szansy osobie, która raz Cię skrzywdziła.

Wolny? Zadbaj o wygląd, bo możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś. Jednocześnie nie staraj się nikomu przypodobać.

LEW 
Nie wstydź się okazywać uczuć, mówić, że Ci zależy, że tęsknisz. Nawet jeśli druga połówka tego nie potrafi, to paradoksalnie dzięki temu się otworzy.

Single powinny unikać randek w ciemno z kimś poznanym przez internet. Ta osoba okaże się o wiele mniej atrakcyjna i przebojowa niż zapowiadała.

PANNA
To czas, kiedy obudzą się w Tobie gorące emocje wobec swojego partnera – będziesz miła i serdeczna, zapragniesz uchylić mu nieba, spełnić każdą jego zachciankę, a krytykę skierowaną w Twoim kierunku puścisz mimo uszu.

Spotkasz kogoś, kto ma niecodzienne poglądy i odważne pomysły. Bądź jednak ostrożna i nieufna, bo się zakochasz albo rzucisz dobrą pracę.

WAGA
Ukochany zacznie marudzić i na coś narzekać, a Ty obudzisz w sobie empatię i zaczniesz go jeszcze bardziej wspierać.

Jesteś wolna? Z dużą niecierpliwością możesz czekać na zmiany, aż wreszcie nadejdą, jeśli tylko pozwolisz sobie na odrobinę szczęścia i radości. Istnieje duża szansa, że nawiążesz z kimś interesującą znajomość.

SKORPION
Jeśli Twój partner wyjawi Ci, że się w kimś zadurzył, że nie wie, czy Cię kocha albo że jest znudzony Waszym związkiem, nie pakuj mu walizek. Przemyśl to na spokojnie, a wszystko się ułoży.

W pracy spotkasz kogoś, kto Ci zaimponuje. Warto rozwijać znajomość z Lwem lub Wodnikiem.

STRZELEC
W tym tygodniu jedynie przy boku ukochanej osoby zapomnisz o kłopotach i odpoczniesz. Dlatego lepiej nie rozmawiajcie w domu o obowiązkach i kredycie, tylko wspólnie stwórzcie enklawę.

Twoje serce zabije żywiej na widok kolegi albo koleżanki. Zastanów się, czy to zakochanie, czy sympatia.

KOZIOROŻEC
Poprawa w związku. Przestaniesz koncentrować się na wadach, a odkryjesz zalety swoje i partnera.

Postaw na stare metody i daj się komuś wyswatać. Ciocia albo koleżanka może mieć rację co do tego, z kim będzie Ci dobrze.

WODNIK
Jesteś w związku? W weekend uda Ci się wyswobodzić z toksycznej relacji.

Aura tygodnia radzi nie odgrzewać nieudanych relacji, nawet jeśli Twój były wygląda jakoś lepiej, jest szarmancki, nieco dojrzalszy.

RYBY
Czasami najbardziej atrakcyjna wydaje się ta osoba, która jest najbliżej, z którą spędza się czas, której wyjawia się smutki i radości – przypomnij sobie o tym zanim zaczniesz myśleć o romansie. 
Samotne Ryby spotkają kogoś ciekawego. Postaraj się zdobyć trochę informacji na temat tej osoby, bo będziesz zbyt łatwowierna.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

zdjęcie: iStock 

ID galerii:2392Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 23.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Denny artykuł
Dodano: 2016-09-23 23:29:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×