Horoskop miłosny od 08.05. do 14.05.

Czy w tym tygodniu Twoje serce się zakocha? Sprawdź!

horoskopmilosnymainstyczenhenrietta11.jpg

BARAN

Wolne Barany czeka wyjątkowo udany tydzień, prawie wszystkie poznają ciekawe osoby. Niektóre na krótko, niektóre na dłużej, a część okaże się docelowa. To nieistotne, ważne, że będziecie się dobrze bawić z nowymi znajomymi. Będą to nie tylko znajomi do zabawy, ale również do rozmów, spacerów i do miłości. Jedne dostaną w prezencie romans, inne stały związek. Już zajęte Barany nic nie zmienią w swoim życiu, są zadowolone z tego co mają. Partner jest odpowiedni, nie trzeba go wymieniać, a nawet jak ma różne mankamenty, to przy wymianie zawsze można trafić na gorszego. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


BYK

Bardzo samotne Byki, a przynajmniej ich część, w tym tygodniu będzie miała okazję poznać odpowiedniego, wyjątkowego, docelowego mężczyznę. Pozostałe załapią się na krótki, ale intensywny romans. W każdym razie wszystkie Byki będą miały udany pod każdym względem tydzień, zwłaszcza uczuciowo. Zajęte Byki również ten tydzień będą miały udany, partner stanie na wysokości zadania i zapewni komfort uczuciowy. Zmiany, owszem, będą, ale bardzo korzystne uczuciowo. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

BLIŹNIĘTA

Wszystkie Bliźnięta, zwłaszcza te wolne, czeka dobry, udany, obfitujący w niespodzianki tydzień. Trzeba je tylko zaakceptować. Pojawienie się odpowiedniego mężczyzny nie powinno być zaskoczeniem. Od dawna czekałyście na kogoś takiego. Dlatego należy go zaanektować dla siebie i nie oddać nikomu. Zajęte Bliźnięta mają zwykle udane życie rodzinne i osobiste. Partner jest odpowiedni i dba o Wasze potrzeby, nie należy go wymieniać na inny model. Jest dobrze, problemy nie są Wam potrzebne, a związek okaże się docelowy. 

Twój szczęśliwy kamień to frenit.


RAK

Samotne, wolne i nieszczęśliwe z tego powodu Raki niestety, ale w tym tygodniu nie poznają żadnego w miarę odpowiedniego mężczyzny. Mogą co prawda się pojawić również inni, ale, uwaga, mogą to być oszuści. Należy być ostrożną, macie jeszcze czas. Zajęte Raki powinny zająć się w tym tygodniu poprawą relacji rodzinnych, nie tylko osobistych. Partner czuje się zaniedbany i odstawiony na bok. Warto o niego zadbać.

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.

LEW

Wolne Lwy ten tydzień zaliczą do udanych. Czas wypełnią flirtami, a niektóre romansem bez zobowiązań, krótkim, ale wartym wspominania. Nikt konkretny się im nie trafi, wobec tego poprzestaną na tym, co im los zaoferuje. Zajęte Lwy, znudzone nieco brakiem zainteresowania partnera, również zajmą się flirtami. Wywoła to zatargi rodzinne, więc lepiej się nie angażować. Spokój w rodzinie jest najważniejszy, nie ryzykujcie go dla chwili przyjemności. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Wolne Panny nie narzekają na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, wręcz przeciwnie, powodzenie przekroczy ich oczekiwania. Zakończenie tygodnia przyniesie długo oczekiwanego, odpowiedniego partnera, oczywiście nie dla wszystkich. Dla większości ta znajomość okaże się docelowa. Zajęte Panny skupią się na rodzinie, to też jeden z elementów miłości do najbliższych. Partner w tej układance zajmuje ostatnie miejsce. Musi się z tym pogodzić. 

Twój szczęśliwy kamień to fluoryt.

WAGA

Możliwe, że wolne Wagi zaczną być bardziej aktywne w tym tygodniu niż dotychczas. Wasza postawa zaprocentuje i macie szanse być w centrum zainteresowania, również u płci przeciwnej. Niektóre z Was osiągną cel i poznają sympatycznego partnera. Pozostałe zajmą się romansem bez zobowiązań. Zajęte Wagi skupią się tym razem na poprawie relacji z partnerem. To też człowiek i ma swoje potrzeby. Nie odmawiaj ich jemu, on potrzebuje Ciebie i Twojej bliskości. 

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.


SKORPION

Wolne Skorpiony powinny się skupić na sobie i swoich potrzebach. Zacznijcie dbać o siebie, kochajcie siebie i chociaż raz bądźcie egoistkami. Ten właściwy nie pojawi się w tym tygodniu. Macie więc czas na przemyślenia. To, że jesteście singlami to nie powód do rozpaczy. Zajęte Skorpiony powinny uważać, zaczynają się problemy w Waszym związku. Przebywajcie i rozmawiajcie częściej ze sobą. Poprawcie Wasze relacje, przecież się kochacie. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu wyruszą na polowanie, niestety nic konkretnego z tego nie wyniknie. Ta właściwa osoba pojawi się w odpowiednim czasie, ale z pewnością nie w tym tygodniu. Owszem, poznasz sympatyczne osoby, ale tylko takie do towarzystwa. Zajęte Strzelce w tym tygodniu popracują nad poprawą relacji rodzinnych i osobistych. Nazbierało się problemów i kłopotów do rozwiązania. Stabilność Waszego związku jest pod znakiem zapytania. Trzeba działać. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce, ale tylko nieliczne, będą miały okazję poznać nareszcie odpowiedniego mężczyznę, prawdopodobnie takiego na stałe. Czasem tak bywa, że prawdziwe uczucie przychodzi nagle, bez zapowiedzi. Tak będzie i tym razem. Zajęte Koziorożce nie mają zamiaru niczego w swoim życiu zmieniać. Mąż jest na co dzień, a „przyjaciel” od święta. Jest miło, spokojnie, nikt nikomu nie przeszkadza i wszyscy są zadowoleni, a Ty najbardziej. 

Twój szczęśliwy kamień to sodalit.

WODNIK

Wolne Wodniki w tym tygodniu będą miały szalone powodzenie, nie starczy Wam czasu dla wszystkich. Niestety nic z tego powodzenia nie wyniknie. W dalszym ciągu pozostaniesz bez „przydziału”. Dlatego bierzcie od życia co się da. Zajęte Wodniki czują się ograniczane przez partnera, jest dominujący i zazdrosny. Jeżeli ta sytuacja się nie zmieni, to będzie trzeba się rozstać. Popracujcie więc nad poprawą Waszych relacji. 

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.


RYBY

Ryby są zwykle niezdecydowane, trudno im podjąć konkretną decyzję. Zwłaszcza wolne mają z tym problemy i trudno im wybrać naprawdę odpowiedniego partnera. Tak będzie również i w tym tygodniu. Już po pierwszym spotkaniu okaże się, że nie pasujecie do siebie, ale trudno Ci będzie to powiedzieć. Zajęte Ryby mają już niewielki wybór, ale w dalszym ciągu zastanawiają się, czy dobrze wybrały. Nigdy nie będą tego pewne, dlatego też nie powinny dzielić włosa na cztery. Ewentualny rozwód w dalekiej przyszłości. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.  Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 08.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×