Horoskop miłosny od 08.08. do 13.08.

Jaki znak przeżyje w tym tygodniu płomienny romans?

selflovemain15.jpg

BARAN

Wolne Barany co prawda nie poznają w tym tygodniu nikogo konkretnego, spotkają jednak faceta wręcz idealnego do krótkiego romansu bez zobowiązań. Nic ponad to i nie powinnyście sobie robić nadziei, że istnieje możliwość zmian. 

Zajęte Barany czasem marzą o chwili samotności. Bywa to przyczyną napięć rodzinnych, jedynym lekarstwem jest samotny wyjazd na kilka dni. Taki samotny wypoczynek pozwoli na zachowanie spokoju w rodzinie. 

Twój szczęśliwy kamień to fuksyt.


BYK

Wolne Byki w tym tygodniu nadal pozostaną wolne. Nawet Wam to na rękę, uważacie, i słusznie,  że macie jeszcze czas, a poza tym nikt konkretny się jeszcze nie trafił. Sama przecena. Ten odpowiedni sam się pojawi w najmniej odpowiednim momencie. Nie ma żadnego powodu do zmartwień. 

Zajęte Byki tego rodzaju zmartwienia mają już za sobą. Rodzina zaczęła być całym Waszym życiem. Partner i dzieci są dla Was wszystkim, a ich dobro jest dla Was priorytetem. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

BLIŹNIĘTA

Wolne, samotne Bliźnięta przeżyją szalony tydzień (a przynajmniej niektóre), nie spotkają jednak tego odpowiedniego. Mężczyzna, którego poznają na początku tego tygodnia będzie się nadawał do krótkiego romansu, niczego więcej. Tak samo jak Wy, nie ma zamiaru zakładać rodziny, pociągają go jednak uroki życia. 

Zajęte Bliźnięta nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Partner i dzieci to teraz najbliższe Ci osoby, dbaj o nich, o ich dobre samopoczucie. Dobro rodziny jest najważniejsze. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

RAK

Bardzo samotne i wolne Raki, a przynajmniej ich niewielka część, będzie miała możliwość poznania w tym tygodniu odpowiedniej osoby do pary. Takiej nie na chwilę, tylko do stałego związku. Znajomość okaże się wielką miłością Waszego życia. Jak już zaznaczyłam, tylko część załapie się na taką znajomość. Pozostałe poczekają na coś konkretnego.

Zajęte Raki powinny zwrócić większą uwagę na relacje z partnerem. Trochę go ostatnio zaniedbujesz, powinnaś naprawić Wasze relacje i go dopieścić. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

LEW

Wolne Lwy ten tydzień powinny przeznaczyć na własne potrzeby. Bądźcie choć raz egoistkami i zajmijcie się swoimi problemami, a nie cudzymi. Zróbcie w tym tygodniu porządek w swoim życiu, coś w rodzaju remanentu. Ten właściwy w niedługim czasie pojawi się w Twoim życiu. 

Zajęte Lwy, mające ustabilizowane życie osobiste, poszaleją na urlopie we dwójkę, bez dzieci. Wasze pożycie intymne znacznie się poprawi, więc nie narzekajcie. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

PANNA

Samotne Panny, pomimo lata i wspaniałej pogody, jakoś nie mogą poznać konkretnego mężczyzny. Pamiętajcie, nic na siłę. Spokojnie zaczekajcie na właściwą porę, już niedługo poznacie tego właściwego. Teraz jest czas zabawy i relaksu, wykorzystajcie go maksymalnie, ale z korzyścią dla siebie. 

Zajęte Panny, mające unormowane życie osobiste i rodzinne, mogą popaść w rutynę, a powinny starać się tego uniknąć. W Waszej sypialni wieje nudą i rutyną. Postarajcie się to zmienić i zacznijcie dopieszczać partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

WAGA

Wolne Wagi, a przynajmniej ich część, w tym tygodniu będą miały okazję poznać partnera zarówno do stałego związku, jak i do wielkiej, romantycznej miłości. Całkiem rozum Wam odbierze, w Waszym życiu będzie się liczył tylko on. 

Zajęte Wagi nie mają już tych problemów, a romantyczność w zderzeniu z twardą rzeczywistością okazała się bardzo krucha. 

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

SKORPION

Wolne Skorpiony są zwykle wycofane i trudno im poznać kogoś konkretnego. Po prostu mają tyle kompleksów, że nie mogą sobie poradzić w nawiązaniu nowych znajomości. Może nie wszystkie są takie, ale niestety większość. Poza tym charakter macie niekonwencjonalny i trudny. 

Zajęte Skorpiony też mają problemy, zwykle wybierają najgorszą opcję, a później narzekają. Zamiast narzekać, zacznijcie pracować nad poprawą relacji w związku i rodzinie. 

Twój szczęśliwy kamień to azuryt.

STRZELEC

Wolne, samotne Strzelce nie będą narzekać w tym tygodniu na brak powodzenia. Będzie to jednak bardzo powierzchowne powodzenie, takie na dwa-trzy spotkania, a panowie okażą się typowi dla męskiego gatunku. Zawsze jednak to jakaś odmiana i rozrywka, nic konkretnego. 

Zajęte Strzelce ten tydzień przeżyją spokojnie. Partner nie sprawia problemów, dzieci wyjechały, czyli pełen luz i można sobie spokojnie odpocząć. Nawet nie ma potrzeby gotować, można zamówić do domu albo jeść na mieście. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

KOZIOROŻEC

Ten tydzień wolne Koziorożce spędzą samotnie, oddając się rozpuście nicnierobienia. Nawet na towarzystwie nie będzie im szczególnie zależało. Poczują się wolne i niezależne. Owszem, pojawią się jednodniowi narzeczeni, tacy czasoumilacze, nic z tych znajomości jednak nie wyjdzie, nie będziecie miały na to ochoty. 

Zajęte Koziorożce mogą się odprężyć tylko wtedy, kiedy są same, a na to szans praktycznie nie mają. Powinny jednak zadbać o wzajemne relacje z partnerem i pielęgnować uczucie jakie Was połączyło. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

WODNIK

Wolne Wodniki są bardzo wymagające i ewentualny partner ma wysoko ustawioną poprzeczkę. Nie każdemu się uda ją przeskoczyć. W tym tygodniu nikt taki się nie pojawi. Pomyślcie, czy nie dałoby się jej obniżyć. Towar wybrakowany też da się odpowiednio wychować. Na nic więcej nie powinnyście liczyć. 

Zajęte Wodniki powinny teraz się skupić na wychowaniu dzieci, ale nie powinny zaniedbywać partnera, jest zazdrosny nawet o swoich potomków. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.

RYBY

Wolne Ryby tylko pozornie bywają wolne. Zawsze się ktoś koło nich kręci, ich nieprzeciętna osobowość przyciąga jak magnes, zwłaszcza nieco wybrakowanych ewentualnych partnerów. Tych przecenionych nigdy nie brakuje. Pamiętajcie o tym i bądźcie ostrożne w nawiązywaniu znajomości. Czasami za chwilę zapomnienia płaci się całe życie. 

Zajęte Ryby mimo wszystko są podatne na różne pokusy, powinny wobec tego skupić się na życiu rodzinnym. Partner nie wymaga opieki, natomiast dzieci jak najbardziej i na ich potrzebach 

należy się skupić. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 08.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×