Horoskop miłosny od 10.04. do 16.04.

Co się wydarzy w Twoim życiu uczuciowym w najbliższych dniach? Sprawdzamy!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Wolne Barany niewiele będą miały wolnego czasu. Zajęte przygotowaniami do Świąt, nie tylko sprzątaniem i zakupami, ale również duchowymi, ze zdziwieniem stwierdzą, że nie mają czasu na sprawy prywatne. Nie obawiajcie się, ten tydzień jest właściwie taki sam dla wszystkich. Praktycznie nikt nie ma czasu tylko dla siebie. Zajęte Barany zapędzą do pracy całą rodzinę, powtarzając sobie, że to już ostatni raz i w przyszłym roku wyjedziecie w świat daleki. Później o tym zapomną i w następnym roku nic z tego nie będzie, a relacjami rodzinnymi zajmiecie się po Świętach. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BYK

Samotne Byki, co prawda tylko niektóre, znajdą odrobinę czasu, ale tego właściwego nie poznają, tylko ewentualnie towar zastępczy. Cały trud pójdzie na marne. Oczywiście zagonione zostaną do pomocy. Tak się ma okres przedświąteczny, że zostaje zaangażowana cała rodzina. Zajęte Byki, zwłaszcza te dzieciate, uważają, że mają gorzej. Cała rodzina miga się od pomocy udając, że brakuje im czasu i na barki Byków spadają wszystkie obowiązki. Jesteście same sobie winne. 

Twój szczęśliwy kamień to morganit.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki spędzą ten czas przedświąteczny starając się pomóc i odciążyć bliskich od sprzątania, dając tym możliwość zajęcia się innymi sprawami. Wolne dojdą do wniosku, że i tak nikogo odpowiedniego nie poznają. Zasłużą na pochwałę i spędzą ten czas, pracując dla dobra bliskich. Zajęte Bliźnięta, a przynajmniej część z nich, narażając się na ostracyzm, postanowią ten czas spędzić poza domem, czyli po prostu wyjadą. Uwolnią się w ten sposób od wszelkich przygotowań, wypoczną i poprawią swoje relacje z partnerem. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RAK

Wolne Raki, pomimo nawału zajęć, poznają miłego mężczyznę właśnie w czasie zakupów. Co prawda spotkania przełożą na po Świętach, ale i tak będą zadowolone. Tylko czas będzie się im dłużył, a znajomość zapowiada się na stałą. Zajęte Raki jak zwykle wpakowały się w Święta dla całej rodziny i teraz tyrają na trzy etaty (albo i więcej), cała rodzina (mąż i dzieci) wymówiła się innymi zajęciami od pomocy. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.

LEW

W pierwszej połowie tygodnia samotne Lwy ruszą na polowanie, ale ponieważ efekty okażą się mizerne, zrezygnują i zajmą się sprzątaniem. Zasłużą w ten sposób na pochwałę, oderwą się od ponurej rzeczywistości i przestaną się nad sobą użalać. Zajęte Lwy jak zwykle wszystko robią na ostatnią chwilę. W tym roku mogą sobie na to pozwolić, wyjeżdżają na Święta do rodziny i żadne przygotowania są im niestraszne. Zrobią tylko tyle ile muszą i to wszystko. 

Twój szczęśliwy kamień to howlit.


PANNA

Wolnym Pannom już znudziło się „łapanie króliczka”, poczekają aż sam im wpadnie w łapki. Zostawiają wszystko losowi, co prawa nie zawahają się mu dopomóc. W ten sposób ten właściwy sam wpadnie Wam w ręce i trzeba będzie tylko poddać go odpowiedniej „obróbce”. Już się o to postaracie. Przygotowania do Świąt już właściwie zakończyłyście, zostały tylko drobiazgi. Zajęte Panny też już się wyrobiły z najgorszym, a to co się zostało do zrobienia to po prostu kupią. Podobno wypieki najlepsze są domowe, ale nie macie na to czasu, więc kupicie je w cukierni. Będziecie mieć w ten sposób więcej czasu dla bliskich. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

WAGA

Wolne Wagi również ogarnęła gorączka przedświąteczna. Zamiast zająć się swoim życiem osobistym i jego poprawą, a właściwie zmianą, to sprzątasz, robisz zakupy, pieczesz i gotujesz. Nie jesteś jedyna, raczej pomagasz niż zajmujesz się wszystkim sama, ale dobrze to o Tobie świadczy. 

Zajęte Wagi mają za to sporo pracy. Połączenie pracy zawodowej z organizacją Świąt, do tego zajęcie się domem i rodziną wymaga zaangażowania i wiedzy. Zajęte Wagi są zmuszone okolicznościami zrobić to wszystko na poważnie, całościowo, a nie tylko z doskoku. Trudno, przez te kilka dni zaniedbacie relacje z partnerem i z resztą rodziny. Naprawianie zostawicie na później. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


SKORPION

Samotne, wolne Skorpiony nie uciekną przed przeznaczeniem. Pomimo tego, że to czas przedświąteczny, że mało jest czasu dla siebie, to jednak część z Was będzie miała okazję poznać tego jedynego, a poznacie go w kościele,  w drodze do lub z. To wcale nie dziwne, odpowiedniego partnera można spotkać wszędzie. Zajęte Skorpiony nie myślą o Świętach, jadą do rodziny i nie szaleją z przygotowaniami. Chcą po prostu odpocząć od codzienności i domowego kieratu. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


STRZELEC

Wolne Strzelce, zagonione do pomagania, nie będą miały czasu na życie towarzyskie, a zresztą i tak nie upolują niczego konkretnego, najwyżej jakiegoś czasoumilacza. Szkoda czasu na kogoś takiego, zwłaszcza w tym czasie. Zajęte Strzelce powinny uważać na swoje zachowanie względem najbliższych. Cała rodzina zaczyna już być zmęczona tym świątecznym kieratem. Nic na to nie poradzicie, trzeba to przeżyć. Rytuały świąteczne są bardzo ważne ale bez przesady. Najlepiej wyjechać i mieć z głowy cały ten cyrk. 

Twój szczęśliwy kamień to sodalit.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce, lepiej się nie buntujcie, tradycja jest ważniejsza od Was. Nic nie wymyślicie, macie tylko dwa wyjścia, albo wyjechać, albo wykonywać wszystkie polecenia. Natomiast żaden normalny mężczyzna się nie trafi. Są po prostu zajęci świątecznymi porządkami, nic tego nie zmieni. Zajęte Koziorożce też mają dwa, a właściwie trzy wyjścia: pierwsze, zostać w domu i dać się wciągnąć w kierat przedświąteczny; drugie, wprosić się do rodziny i nie robić nic, ale jest przymus pomagania; trzecie, wyjechać z bliskimi jak najdalej i nie robić absolutnie nic. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


WODNIK

Wolne, samotne Wodniki też porwie świąteczny amok, sprzątanie, zakupy , gotowanie, pieczenie i duszenie. Taka sytuacja zdarza się dwa razy w roku, a te Święta są naprawdę ważne zarówno w religii chrześcijańskiej, jak i w dawnej pogańskiej. Nie masz zamiaru nigdzie się ruszać, spędzisz je w domu, więc nie ma problemu. Kłopot jest tylko taki, że nie poznasz w tym czasie nikogo konkretnego. Zajęte Wodniki są co prawda bardzo rodzinne, ale mają już dosyć tej całej świątecznej oprawy. Dlatego zdecydowały się na wyjazd. Co prawda rodzina się nadęła, ale im przejdzie. Nie martw się. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RYBY

Wolne Ryby powinny być bardzo cierpliwe, a część z Was pod koniec tygodnia pozna odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku, wspólnie będziecie święcić wielkanocne jajka. Przygotowanie wszystkiego, a właściwie pomoc w przygotowaniu zajmie Ci cały wolny czas i dopiero sobota będzie Twoim pierwszym wolnym dniem. Zajęte Ryby dadzą sobie spokój z całym tym bałaganem i po prostu wyjadą na te kilka dni. Rodzina się obrazi, ale jednocześnie popęka z zazdrości, że miałaś odwagę wyjechać. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
kkk
Dodano: 2017-04-10 19:45:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×