Horoskop miłosny od 10.07. do 16.07.

Czy w tym tygodniu możesz liczyć na płomienny romans?

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Wolnym Baranom letnia pora doda animuszu, a nowa fryzura pewności siebie. Poczujesz się piękna i atrakcyjna, Twój urok zniewoli każdego mężczyznę, ale na tego właściwego przyjdzie jeszcze zaczekać. Pamiętajcie, pełne życia, atrakcyjne dziewczyny znajdują partnerów na krótko, tym niezaradnym jest łatwiej. Wiedzą coś o tym zajęte Barany. Im również było ciężko, zanim to zrozumiały. Jak zmieniły swój wizerunek, odpowiedni partner pojawił się prawie natychmiast. Zastanówcie się nad tym. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


BYK

Samotne, bardzo smutne z tego powodu Byki nieco rozleniwiła pora letnia. Zupełnie niesłusznie, nieoczekiwanie pojawi się w Waszym życiu odpowiedni partner, taki na stałe. Co prawda nie dotyczy to wszystkich Byków, pozostałe przeżyją romans bez zobowiązań, o którym długo będą pamiętać. Zajęte, pozostające w związkach Byki te szamotania serca mają już za sobą, ale do ich związków wkrada się nuda i rutyna. Powinnyście wziąć się za poprawę wzajemnych relacji, inaczej może być nieciekawie. 

Twój szczęśliwy kamień to unakit.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki powinny więcej czasu poświęcać światu realnemu, a nie marzeniom. W ten sposób całkiem realny partner zawsze pozostanie w sferze marzeń. Zdecydujcie się na więcej realizmu w swoim życiu. Ten właściwy pojawi się pod koniec tego tygodnia, ale i tak zagości na bardzo, bardzo długo w Waszym życiu. Oczywiście dotyczy to niewielkiej liczby wolnych Bliźniąt. Zajęte Bliźniaki mają na głowie obowiązki rodzinne. sprawy sercowe dawno już zostawiły na uboczu. Teraz dla nich najważniejsza jest rodzina, tak będzie również i w tym tygodniu. Sprawy rodzinne będziesz miała pod kontrolą. Nie zapomnij również o poprawie relacji z partnerem. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RAK

Wolne Raki nie będą miały w tym tygodniu możliwości poznania nikogo odpowiedniego. Owszem, pojawią się panowie, ale nikt na tyle odpowiedni, aby pozostać w Waszym życiu na stałe – wszystko to towar przejściowy, przynajmniej dla Was. Poznacie jednak kogoś do szybkiego romansu bez zobowiązań, będzie później co wspominać. Zajęte Raki w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim sprawami rodzinnymi. Dziecko i rodzina są teraz dla Was priorytetem (nie tylko w tym tygodniu). Ważne są również relacje z partnerem, ale już nieco mniej. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

LEW

Wszystkie Lwy mają to do siebie, że lubią być adorowane. Wolne chciałyby to wykorzystać do własnych celów. Adoracja i pochwały to Wasz żywioł, a to co sprawia przyjemność, jest dobre i nie należy się tego wstydzić. Ten tydzień dostarczy Ci możliwości sprawdzenia tego na żywo. Pamiętaj, bądź sobą, to wystarczy. Już zajęte Lwy powinny ratować swój związek i wypędzić rutynę z sypialni. Przyczyną konfliktu między Tobą a partnerem są nawyki i rutyna, nadszedł czas, aby to zmienić. Ten czas to właśnie ten tydzień. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


PANNA

Wolne Panny w tym tygodniu powinny bardziej się skupić na sobie, ewentualny kandydat do stałego związku w tym tygodniu się nie pojawi. Całkowita posucha, nawet takiego tylko do romansu nie będzie. Dlatego skup się w tym tygodniu tylko na swoich potrzebach. Zajęte Panny również powinny się zająć w tym tygodniu swoimi potrzebami, rodzina poradzi sobie bez Was, a wyjazd do Spa dobrze Wam zrobi. Znajdźcie czas na krótki wypoczynek. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

WAGA

Samotne, wolne Wagi w tym tygodniu powinny się zająć przede wszystkim swoją osobą. Szansy na poznanie wartościowego partnera nie macie, pozostają tylko niewiele warte namiastki, ale można z nimi się kontaktować w celach rozrywkowych. Ten tydzień można spokojnie przeznaczyć na zabawę. Zajęte Wagi w tym tygodniu powinny większą uwagę zwrócić na sprawy rodzinno-osobiste, wymagają bowiem Waszej uwagi. Partner uważa, że jest zaniedbywany i odstawiony na boczny tor. Trzeba go dopieścić. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


SKORPION

Wolne Skorpiony mogą spokojnie zaczekać jeszcze kilka dni. W połowie tygodnia pojawi się naprawdę odpowiedni kandydat na docelowego partnera. Oczywiście tylko niektóre z Was poznają takich partnerów. Chłopak okaże się miły, sympatyczny, w miarę inteligentny, taki do wzięcia. Zajęte Skorpiony mają teraz inne kłopoty, brak pracy partnera powoduje konflikty rodzinne. Trzeba mu poszukać jakiegoś zajęcia, inaczej cały czas będą problemy. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

STRZELEC

Wolne Strzelce będą miały dobry czas na łowy. Część z nich upoluje odpowiedniego partnera. Pozostałe zajmą się swoimi sprawami. Niektóre wyjadą na urlop, każda forma wypoczynku będzie dobra, byle skuteczna. Nie zapomnijcie również o odświeżeniu garderoby i wizycie w Spa. Dla zajętych Strzelców priorytetem jest rodzina, a zwłaszcza jej spokój i zdrowie. Ważne jest również udane życie osobiste i dobre relacje z partnerem. To też człowiek, chociaż wybrakowany, i należy o niego dbać. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce ten tydzień spędzą bardzo pracowicie. Wolny czas przeznaczą na odnowienie mieszkania. Będą miały rację, nikt konkretny w tym tygodniu się im nie trafi, najwyżej towar „niepełnowartościowy”. Zajmijcie się więc sobą i swoimi potrzebami. Zajęte Koziorożce nareszcie będą miały trochę czasu w tym tygodniu i spokojnie załatwią swoje sprawy rodzinne i osobiste. Zwłaszcza osobiste będą wymagały szczególnej uwagi, partner zaczyna się już niecierpliwić brakiem zainteresowania i życiem w ciągłym pośpiechu. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

WODNIK

Samotne Wodniki powinny w tym tygodniu zająć się swoimi sprawami. Szanse na poznanie kogoś konkretnego są praktycznie żadne. Można więc wolny czas przeznaczyć na swoje sprawy, na poprawienie urody, na kurs dokształcający, na zakupy. Będzie to z korzyścią dla Was i dla bliskich. 

Zajęte już Wodniki, choćby nie chciały, to tkwią w układach rodzinnych. Ważne są nie tylko relacje z partnerem, ale również te z jego rodziną. Powinnaś popracować na relacjami partnerskimi, wymagają szczególnej troski. 

Twój szczęśliwy kamień to fluoryt.


RYBY

Wolne Ryby mają szczęście do płci przeciwnej, ale nie z właściwym wyborem. Jeżeli macie z tym problem, to znaczy, że żaden z nich nie jest odpowiedni. Niestety większość panów to towar przeceniony, może się przydać innym, ale nie Wam. Wy macie wymagania, którym nie każdy sprosta. Zajęte Ryby nie potrafią się zająć tylko sprawami swoimi i rodzinnymi, lubią również plotki. Będą z tego powodu poważne kłopoty, uważajcie na otoczenie. Nie budzicie sympatii swoim zachowaniem. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus. 


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×