Horoskop miłosny od 15.05. do 21.05.

Czy to będzie tydzień pełen atmosfery romansu? Sprawdź!

brbiepinkhoroskopmain.jpg

BARAN

W tym tygodniu na drodze samotnego Barana stanie wyjątkowa osoba. Niestety poznają ją tylko nieliczni, większość będzie musiała zadowolić się tymczasową namiastką. Zajęte Barany niewiele zmienią w swoim życiu. Ważne jest to, że mogą zawsze polegać na partnerze. Zaufanie jest bardzo ważne, nie tylko w miłości, ale również w życiu codziennym. Odpowiedni partner znaczy bardzo dużo, ale najważniejsza jest miłość własna. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


BYK

Przed Tobą pracowity tydzień, zarówno dla wolnych jak i zajętych Byków. Wolne będą się mogły wykazać, ale tego przyszłego nie poznają. Natomiast zajęte będą miały czas na dopieszczenie partnera, z czego będzie bardzo zadowolony, Ty zresztą też. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Szykujcie się na tydzień pełen wrażeń. Wolnym Bliźniętom wolny czas wypełnią spotkania towarzyskie. Będziecie się świetnie bawiły, zwłaszcza że pojawią się panowie zupełnie do rzeczy, czyli tacy odpowiedni. Niestety żaden z nich nie gwarantuje dłuższego związku. Zajęte Bliźnięta swoją uwagę skupią w tym tygodniu na sprawach typowo rodzinnych, dając im pierwszeństwo przed sprawami osobistymi. 

Twój szczęśliwy kamień to selenit.


RAK

Wolne Raki będą mogły zaszaleć, co prawda nie poznają nikogo konkretnego, ale udanym flirtem lub romansem też nie pogardzą. Zajęte Raki, ogarnięte pracą, nawet wiosny nie zauważą. Druga połowa za to zauważy i zacznie się domagać większego zainteresowania z Waszej strony. Nawet krótki weekendowy wyjazd poprawi Wasze relacje. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


LEW

W życiu wolnych Lwów zaczną się pozytywne zmiany. Poznają ciekawą osobę do pary. Dla niektórych będzie to partner na całe życie. Natomiast zajęte, bardziej niż życiem osobistym, zajmą się rodzinnym. Relacje partnerskie mogą zaczekać, sprawy rodzinne przypominają kocioł z wrzącą wodą. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Wolne Panny (oczywiście nie wszystkie) poznają w tym tygodniu miłość swojego życia i szybko zdecydują się na zmianę stanu cywilnego. Zajęte Panny też czekają zmiany, część z Was podejmie decyzję o rozstaniu. Jednak większość z Was poprawi swoje relacje w związku i zacieśni więzy rodzinne. Trochę już zaniedbane, ale nadające się do naprawy. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


WAGA

Samotne Wagi nie mają żadnej szansy na poznanie kogoś odpowiedniego. Za dużo obowiązków dopadnie Was w tym tygodniu, a nie będzie chętnych do zastąpienia Was. Zajęte Wagi powinny uważać, chwila zapomnienia może się okazać trudna do zapomnienia przez resztę życia. Wiosna wiosną, ale uważać na siebie trzeba.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


SKORPION

Sprawy uczuciowe wolnych Skorpionów zaczną się rozwijać. Poznany niedawno mężczyzna mimo wszystko okaże się typowym strzałem w dziesiątkę. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w odpowiednim kierunku, czyli do jego stabilizacji i legalizacji. Zajęte Skorpiony, pomysł wymiany partnera na nowszy model jest utopijny. Lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu. Są co prawda lepsi od niego, ale większość jest gorsza. Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim zaczniesz ją realizować. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


STRZELEC

Zapowiada się udany tydzień dla wszystkich Strzelców, wolne zaczną się udzielać towarzysko, poszerzą grono znajomych i być może spotkają tego jedynego, dożywotniego. Zajęte Strzelce również poszerzą grono znajomych, powinny jednak uważać. Pojawi się osoba zainteresowana romansem bez zobowiązań. Decyzja należy do Was. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


KOZIOROŻEC

Co prawda nie jesteś wybrańcem, ale ten tydzień będzie obfitował w zaskakujące Cię wydarzenia. Spotkasz kogoś z przeszłości i tym razem zaiskrzy. Zaczniecie się spotykać i zostaniecie parą. Zajęte Koziorożce nie ominie podobna sytuacja, ale ich reakcja będzie zupełnie inna. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


WODNIK

Twoja energia i niezwykły urok sprawią, że w tym tygodniu nawiążesz dużo nowych znajomości. Samotne Wodniki wśród tych znajomości spotkają osobę nadającą się na życiowego partnera. Zajęte natomiast powinny uważać, mogą się uwikłać w znajomość, która sprawi im dużo kłopotów. Natomiast wszystkie Wodniki powinny uważać, macie w swoim otoczeniu osoby, które Was nie lubią. Zachowajcie wobec tego dystans w stosunku do każdego. Tak na wszelki wypadek. 

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.


RYBY

Nadszedł dobry tydzień dla Ryb. Część wolnych Ryb będzie miała okazję poznać swoją wielką miłość: odpowiedniego, wartościowego mężczyznę, takiego do stałego związku. Większość niestety nie dostanie tej szansy. Zajęte Ryby, oprócz pracy skupią się na życiu rodzinnym i towarzyskim. Sobota –niedziela, spotkanie rodzinne w dużej grupie, czyli spęd rodzinny. Wasza obecność będzie wymagana. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 15.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×