Horoskop miłosny od 02.01. do 08.01.

Czy to będzie dobry początek roku dla Twojego życia uczuciowego?

horoskopmilosnypoczatekstycznia1.jpg

BARAN

Wszystkie Barany będą w tym tygodniu wyjątkowo urokliwe. Łatwo będą nawiązywały nowe znajomości. Niektóre z nich, zwłaszcza dla samotnych Baranów, zmienią się w stałe związki. Większość niestety pozostanie na poziomie flirtu lub romansu. Dla zajętych Baranów flirt lub romans może okazać się początkiem końca ich związku. Powinny więc uważać na siebie i swoje postępowanie, aby ten tydzień nie okazał się bardzo pechowy.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


BYK

Dla samotnych Byków ten tydzień może się okazać bardzo owocny. Wiele z Was w tym tygodniu pozna swoją drugą połowę, a cała reszta zadowoli się różnej jakości namiastkami, czyli związkami przelotnymi, bez przyszłości. Zajęte Byki, zamiast partnerem zajmą się sprawami rodzinnymi, mocno ostatnio zaniedbanymi. Czasami tak trzeba. Sprawy rodzinne są w wielu przypadkach ważniejsze od relacji osobistych. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Najbliższe dni będą obfitowały w ciekawe wydarzenia. Oczarujesz wszystkich, a Twoja osobowość przyciągnie interesujących mężczyzn. Będzie to szczególnie interesujące dla wolnych Bliźniąt, poznają bowiem tego jedynego na resztę swoich dni. Zajęte Bliźnięta będą miały trochę problemów z wytłumaczeniem wszystkiego swojej połowie. Okaże się to dla niego trudne do zrozumienia, stanie się bardzo zazdrosny i podejrzliwy. Cóż, coś za coś. Będziesz musiała wybierać. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RAK

Większość samotnych Raków będzie miała możliwość poznania pod koniec tego tygodnia wyjątkowego, wolnego mężczyznę, sporo od siebie starszego. Ta znajomość szybko zmieni się w stały związek. Okaże się, że jesteście wyjątkowo do siebie dobrani. Natomiast zajęte Raki poznają ciekawe pary i osoby pojedyncze, które okażą się przyjaciółmi rodziny. Będzie z kim wyjeżdżać w wolne długie weekendy.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


LEW

Dla wolnych Lwic, a przynajmniej ich części, przyjacielska, czysto koleżeńska znajomość okaże się początkiem namiętnego romansu, który będzie początkiem wspaniałego dożywotniego związku. Te Lwice, które pozostaną wolne, nie będą już miały takiej okazji. Zajęte Lwy nie przeżyją fatalnego zauroczenia, ale będą miały okazję oczarować kilku panów i skutecznie zasieją ziarno niepewności w sercu partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


PANNA

Wolne Panny na weekendowym wyjeździe będą miały okazję do poznania interesującego mężczyzny, który dla niektórych okaże się tym właściwym. Nie uwolnisz się od przeznaczenia. Zajęte już Panny nieposiadające, a chcące potomstwa mogą się spokojnie tym zająć. Jest to zresztą zajęcie przyjemne i bardzo zdrowe dla organizmu. Lubią je wszyscy, jednak co innego, jeżeli dodatkiem jest uczucie, a co innego jeżeli jest to tylko seksgimnastyka. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


WAGA

Wolne i bardzo samotne Wagi dalej pozostaną wolne. Ten tydzień będzie udany, ale nie w sprawach osobistych. Żaden osobnik płci męskiej nie będzie Wam odpowiadał. To jeszcze nie Wasz czas na stałego partnera. Natomiast zajęte Wagi będą miały okazję do naprawienia swojego związku, do którego powróci harmonia i sielanka, na szczęście na długo. Stabilny związek jak wiadomo jest źródłem szczęścia rodzinnego. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


SKORPION

Niektóre wolne, ale nie samotne Skorpiony postanowią zmienić stan cywilny. To będzie dla Was bardzo udana decyzja. Wolne i samotne Skorpiony poznają „chwilowego” partnera. Zajęte Skorpiony powinny w tym tygodniu dopieścić swoją połówkę, ostatnio nieco zaniedbaną i przez to ciągle marudzącą. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


STRZELEC

Wolne Strzelce nie będą miały okazji poznać odpowiedniego partnera, za to będziecie miały czas na zajęcie się sobą i swoimi potrzebami. Nikt inny nie zrobi tego tak dobrze jak Ty. Natomiast po gorącej sylwestrowej nocy odżyją związki zajętych Strzelców, powrócą gorące noce i będzie co wspominać. Wasz związek przejdzie swoisty renesans. Wszystko ma swój czas. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


KOZIOROŻEC

Zajęte Koziorożce powinny się zająć w tym tygodniu potrzebami partnera i sprawami rodzinnymi. Mogą się czuć trochę zaniedbani przez Twoje zajęcia zawodowe. Natomiast samotne i całkowicie wolne Koziorożce będą miały dużo czasu na swoje potrzeby. Ten tydzień przeznacz na swoje potrzeby, dobrze Ci zrobi weekendowy pobyt w Spa. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WODNIK

Pod koniec tygodnia wolne Wodniki poznają osobę, która odmieni ich los i stanie się inspiracją do działania i zmian. Początkowo będzie to znajomość towarzyska, która z czasem zmieni się w piękną miłość. Może nie wszystkie to czeka, ale warto zaczekać. Zajęte Wodniki pozwalają się kochać i dobrze na tym wychodzą. Partner zrobi wszystko, żeby zasłużyć na pochwałę. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


RYBY

Ten tydzień będzie należał do udanych, zwłaszcza dla wolnych i samotnych Ryb. Wasz czar i urok osobisty zniewoli każdego mężczyznę. Co prawda te znajomości okażą się przelotne, ale znacznie poprawią Waszą samoocenę. Ryby są stadne, ale wiedzą, że nic na siłę. Zajęte Ryby też oczarują niejednego mężczyznę, przez co podniesie się ciśnienie ich stałego partnera. Zaczną się również różne drobne sprzeczki spowodowane zazdrością. Partner powinien mieć pewność, że za nim szalejesz (nawet, jeżeli to nieprawda). 

Twój szczęśliwy kamień to szafir.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 02.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×