Horoskop miłosny od 20.03. do 26.03.

Czy w tym tygodniu się zakochasz? Sprawdź!

sercahoroskopmilosnyhenrietty.jpg

BARAN

Przyszedł czas na zmiany. Uważaj, wolny Baranie, przyciągasz mężczyzn, którym brakuje przede wszystkim matki, takich typowych maminsynków. Nie daj się zwieść. Zanim się zaangażujesz, wolny Baranie, sprawdź z kim masz do czynienia. Wiedzą coś o tym zajęte Barany, część z nich ma właśnie takich partnerów, którym matkuje. Związki przechodzące kryzys, może w tym tygodniu dojść do decyzji o rozstaniu. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


BYK

Wolne Byki będą mogły sobie pozwolić w tygodniu na typowy babski wieczór. Odpoczniesz, poplotkujesz i zrelaksujesz się. „Narzeczeni” mogą zaczekać na odpowiedni moment. Wycisz emocje i daj sobie trochę czasu, żeby wszystko przemyśleć. Zajęte Byki powinny przestać kłócić się z partnerem. Wina zawsze jest po obu stronach. Milej jest godzić się po takich kłótniach i wspólnie podejmować decyzje o przyszłości. Zawsze można coś poprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta powinny w tym tygodniu pomyśleć przede wszystkim o sobie. Postawcie na egoizm, nikt się Wami tak nie zajmie jak Wy same. Bądźcie miłe dla siebie. Żadne zmiany osobiste w tym tygodniu Was nie czekają. Zajęte Bliźnięta w tym tygodniu umocnią swoje związki. Jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie i nic nie powstrzyma Cię przed wygraną. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RAK

Wolne Raki powinny uważać na fałszywe informacje. Sprawdź wszystko dokładnie, możesz przez to skrzywdzić osobę, której na Tobie bardzo zależy. Pamiętaj, że inni też mają uczucia, a pomówienia mogą wprowadzić bałagan w Twoim życiu. Zajęte Raki powinny sobie zapamiętać, że kłótnie mogą zrujnować nawet najlepszy związek i trudno będzie naprawić błąd po fakcie. Po prostu powinnaś zrozumieć, że nie można bawić się cudzymi uczuciami. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

LEW

Wolne Lwy powinny w tym tygodniu zrobić sobie krótki urlop i nacieszyć się wolnością, a poza tym zmęczenie da Ci się we znaki. I tak nikogo konkretnego teraz nie poznasz, najwyżej kogoś do romansu bez zobowiązań. Zostając, będziesz się po prostu nudziła. Dlatego też po prostu odpocznij. Zajęte Lwy, pamiętajcie o tym, że warto sobie przypomnieć, za co pokochałaś swojego partnera i nie pozwólcie, aby zły humor odbił się na Waszym związku. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


PANNA

Wolne Panny, w tym tygodniu wszystko będzie inaczej, Pobudź się do działania i odkryj świat na nowo. Wyrwij się z marazmu i zacznij nareszcie myśleć. Ten tydzień będzie obfitował w zmiany. Co prawda nie poznasz nikogo konkretnego, ale za to zyskasz sporo nowych znajomych. Zajęte nie wymyślą niczego nowego i nie zmienią dotychczasowych partnerów. Nie ma sensu niczego ruszać. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

WAGA

Wolne Wagi powinny zaufać swojej intuicji, nie daj się zwieść pozorom. Odpowiedni mężczyzna pojawi się w niedługim czasie, a część z Was pozna go jeszcze w tym tygodniu. To będzie ktoś, kto wydaje się całkiem niepozorny. Na szczęście opamiętasz się i odpowiednio ulokujesz swoje uczucie. Zajęte Wagi, a przynajmniej niektóre, żałują pochopnie podjętej decyzji. Powinnyście w tym tygodniu szczególnie zadbać o partnera, ostatnio czuje się zaniedbany. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


SKORPION

Wolne Skorpiony mogą wpaść w tym tygodniu w kłopoty uczuciowe. Nuda nie jest powodem do przeprowadzania doświadczeń na sobie typu „co by było, gdyby…”. Ten obiekt zainteresowań nie traktuje Cię poważnie. Lepiej zajmij się swoimi sprawami i swoją osobą. Zajęte Skorpiony też powinny uważać na swoje zachowanie. Niewinny wydawałoby się flirt wywoła sporo problemów, a partner zareaguje bardzo ostro i dobrze będzie, jeżeli nastaną tylko ciche dni. Dlatego w tym tygodniu zajmijcie się porządkami domowymi. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


STRZELEC

Postarajcie się, wolne Strzelce, podarować sobie w tym tygodniu coś, czego Wam ostatnio bardzo brakowało. Nie czekajcie na Mikołaja, same zróbcie sobie prezent. W tym tygodniu takim prezentem dla nielicznych będzie mężczyzna ich życia. Pamiętajcie również, aby się częściej uśmiechać. Zajęte Strzelce ten tydzień zarezerwują na poprawę relacji z partnerem i porządkowanie życia rodzinnego. Kobieta, która ostatnio się pojawiła u boku Waszego partnera nie jest jego kochanką, tylko czymś w rodzaju „atrapy”, aby pobudzić Waszą zazdrość. 

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce w tym tygodniu też poznają osobę do przelotnego romansu, na tego odpowiedniego trzeba będzie jednak zaczekać. Niektóre bardzo długo. Będąc same, możecie się spokojnie zająć sprawami domowymi, ostatnio nieco zaniedbanymi. Wyjdzie to Wam na dobre. Natomiast zajęte w tym tygodniu tylko w niewielkim stopniu mogą liczyć na pomoc partnera, a wiosenne zmęczenie da się we znaki. Postarajcie się wygospodarować jeden dzień tylko dla siebie. Odrobina egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


WODNIK

Wolne Wodniki, a przynajmniej ich część, będą miały w tym tygodniu okazję poznać kogoś naprawdę wyjątkowego, kogoś takiego na długo lub nawet na stałe. Tylko nie siedź w domu, rusz się, wyjdź do ludzi. Wodniki pozostające w stałych związkach, pamiętajcie, dla Was ten tydzień to czas stabilizacji i harmonii. To też dobry czas na zawieranie nowych wspólnych znajomości. Możliwa jest również, w związku z przeprowadzką, prawie całkowita zmiana otoczenia. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RYBY

Wiadomo, macie problemy z podjęciem decyzji. Jak tak dalej będzie, to Wasze życie uczuciowe będzie nijakie, a właściwie żadne. Jeżeli chcecie mieć partnera i swoją rodzinę, to trzeba w końcu podjąć wiążącą decyzję. Obawiacie się nudy i rutyny, pamiętajcie jednak, to Wy decydujecie o tym, jak będzie wyglądało Wasze życie. Zajęte Ryby powinny pamiętać, że mężczyzny nie da się naprawić i nie staraj się go zmienić. Znając jego wady, można go kontrolować. 

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 

Zobacz też:  

ID galerii:2485


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 20.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×