Horoskop miłosny od 22.05. do 28.05.

Czy w tym tygodniu czeka na Ciebie płomienny romans? Sprawdza wróżka Henrietta!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Chociaż wolne Barany starają się jak mogą, nie mogą spotkać tego jedynego, przeznaczonego. W tym tygodniu będzie podobnie, nie trafi się żaden w miarę normalny. Będzie natomiast sporo takich do „jednorazowego” użytku w celach rozrywkowych. Zajęte ten tydzień spędzą na łonie rodziny. Dobre relacje rodzinne są bardzo ważne, trzeba o nie dbać. Ze względu na partnera należy utrzymywać dobre kontakty z jego rodzicami. Natomiast ze względu na dzieci zarówno z jego jak i swoimi. Szacunek to też uczucie. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


BYK
W tym tygodniu wolne Barany powinny zająć się swoimi sprawami, związanymi z pracą/nauką. Życie towarzyskie Wam nie służy, za dużo straciłyście czasu na szukanie igły w stogu siana. Należy teraz zająć się konkretami, a na prawdziwe uczucie przyjdzie czas. Pomimo że to maj, miesiąc miłości, to jednak lepiej poznać prawdziwe uczucie niż zająć się miłostkami. Zajęte Byki doceniają uroki życia we dwoje i nie chcą już tracić czasu na różnego rodzaju flirty i miłostki. Życie rodzinne wyraźnie Wam służy i nie macie zamiaru zamienić go na inne. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


BLIŹNIĘTA
Niewiele wolnych Bliźniaków będzie miało możliwość poznania odpowiedniego partnera. Te, które tego doświadczą, zyskają przyjaciela, kochanka i towarzysza na całe życie. To będzie związek docelowy i takim pozostanie. Nikt i nic nie będzie w stanie tego zmienić. Pozostałe nie powinny szukać na siłę wybranka, odpowiedni pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Zajęte Bliźniaki czasem mają ochotę wymienić partnera na inny model, ale ten tydzień nie służy rozstaniom. Chęć wymiany była tylko chwilowa, pamiętajcie że szansa na poznanie lepszego jest minimalna, natomiast gorszego jak najbardziej. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

RAK
Ten tydzień nie służy wolnym Rakom, pomimo że to połowa maja, miesiąca miłości, to jednak szansa na poznanie takiego w miarę odpowiedniego partnera jest tak minimalna, że prawie żadna. Szykuje się natomiast możliwość krótkiego, intensywnego romansu bez zobowiązań. Dobre i to, na bezrybiu i rak rybą. Zajęte Raki postarają się o poprawę wzajemnych relacji w związku. Trochę ostatnio zaniedbałaś partnera, ale w tym tygodniu postaraj się to naprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


LEW
Większość wolnych Lwów pozna w tym tygodniu odpowiedniego mężczyznę, takiego na zawsze, do stałego związku. Zakończy się więc poszukiwanie wielkiej miłości, sama Was odnalazła. Te, które nie poznały nikogo konkretnego, będą musiały poczekać na swój czas. Zajęte Lwy zajmą się w tym tygodniu porządkami domowymi, dopieszczaniem nocnym partnera. W sobotę idziecie oboje do znajomych na parapetówkę. Odrobina rozrywki zawsze się przyda.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


PANNA
Będziecie miały w tym tygodniu powodzenie u płci przeciwnej. Niestety, nic z tego powodzenia nie wyniknie. Dalej będziecie wolne, a ten czas można spisać na straty. Nie pojawi się żaden w miarę odpowiedni mężczyzna, dodatkowo zapowiada się kłótnia rodzinna. Nie dajcie się sprowokować. Problemy w tym czasie nie są Wam potrzebne, po prostu przeczekajcie ten nerwowy tydzień. Zajęte Panny powinny trzymać się jak najdalej od rodzinnych konfliktów. Niestety, same możecie je prowokować. Uważacie swoje życie, a zwłaszcza ten tydzień za wyjątkowo nudny i jałowy, dlatego awantura byłaby urozmaiceniem. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

WAGA
Wolne, bardzo samotne Wagi zamiast uczuciami zajmą się sprawami bardziej przyziemnymi. Ten tydzień będzie dla Was przełomowy, bardzo ważny zawodowo. W pracy też doświadczamy różnego rodzaju uczuć, obiekt Twoich uczuć pracuje razem z Tobą. W Twoim przypadku uczucia i praca będą w tym tygodniu ściśle z sobą związane. Zajęte Wagi nie są co prawda związane z partnerem pracą, ale mają wspólne zainteresowania, co bardzo ich łączy. Wasz związek jest stabilny, nie tylko się kochacie, ale również lubicie. Jest i będzie dobrze, nie tylko w tym tygodniu, ale również w następnych. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

SKORPION
Zastanawiacie się zapewne dlaczego wciąż jesteście wolne. Po prostu Wasze charaktery nie nadają się do współistnienia z inną osobą. Krótki romans, jak najbardziej, ale stały związek raczej nie. Owszem, zakochacie się bez pamięci, jak tylko spotkacie tego odpowiedniego. To jednak jeszcze nie ten tydzień. Skorpiony pozostające w związkach trochę się w tym tygodniu wynudzą. Będzie jak najbardziej zwyczajnie. Związek jest stabilny, niczego poprawiać w nim nie trzeba, Wasze wzajemne relacje są dobre. Zmiany nie są potrzebne. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


STRZELEC
Wolne Strzelce nareszcie zakończą w tym tygodniu długotrwałe polowanie. „Ofiara” jest tego warta, jest spełnieniem Twoich marzeń, częścią Twojej osoby, Twoją połówką. Spełnią się Twoje marzenia o odpowiednim partnerze. Zajęte Strzelce od dawna już mają swoją połówkę i są z tego powodu bardzo zadowolone. Co prawda w tym tygodniu dojdzie między Wami do kłótni, ale szybko te kłopoty miną. Może nie będzie sielanki, ale kłopoty szybko się skończą. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

KOZIOROŻEC
Maj służy miłości, ale nie każdy jej zazna w tym tygodniu. Koziorożce mają to do siebie, że nie szukają upierdliwie partnera, ale czekają, aż uczucie samo je dopadnie. Niestety, ale miłość je zaniedba na ten czas obecny. Trzeba będzie na nią jeszcze zaczekać, ona przychodzi kiedy chce. Zajęte Koziorożce nie potrzebują niczego zmieniać, partner jest kochający i opiekuńczy, w zamian jest otoczony miłością i zrozumieniem. Wyrozumiały, zadbany i zakochany partner to skarb. Nie trzeba go wymieniać na nowszy model. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


WODNIK
Z natury kochliwe Wodniki gustują raczej w krótkich romansach bez zobowiązań niż w stałych związkach. Jeżeli jednak trafi się normalny partner, to czemu nie. Ten tydzień sprezentuje właśnie takiego odpowiedniego. Powinniście zatrzymać go przy sobie na stałe, takie cudo nie warto nikomu oddawać. Zajęte Wodniki potrzebują zainteresowania ze strony partnera. Wasz związek co nieco już spowszedniał i trzeba wprowadzić do niego trochę nowości. Cóż, trzeba przewietrzyć sypialnię. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


RYBY
Niezdecydowane Ryby zawsze mają problemy z określeniem się. Dlatego też nie mają przysłowiowego szczęścia w miłości. Ten tydzień będzie jednak inny. Pojawi się nareszcie odpowiedni do stałego związku mężczyzna. Zatrzymajcie go przy sobie na stałe, drogie Ryby. To naprawdę odpowiedni dla Was partner, trzeba go tylko oswoić. Zajęte Ryby chciałyby zmienić co nieco w swoim związku, ale nie chcą rezygnować z partnera. Jest w porządku wobec nich, trzeba się tylko nim zająć i dopieścić. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit. 


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 22.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×