Horoskop miłosny od 23.01. do 29.01.

Czy coś zmieni się w tym tygodniu w Twoim życiu uczuciowym? Sprawdź!

sercahoroskopmilosnyhenrietty.jpg

BARAN

Wolne Barany w tym tygodniu, a przynajmniej ich część, będzie miała możliwość poznania w miarę odpowiedniej osoby. Co prawda nie będzie to znajomość na stałe, ale i tak warto. Pozostałe wolne Barany i tak będą zajęte, nie przepuszczą okazji do niezobowiązującego flirtu. Taka okazja trafi się również zajętym Baranom. Niektóre z Was się zainteresują. Jednak wszystkie na pierwszy plan wysuną sprawy rodzinne, popracują nad poprawą relacji między członkami najbliższej rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BYK

Bardzo samotne wolne Byki mają przed sobą rozrywkowy tydzień. Nie spotkają tego jedynego, ale będą się dobrze bawiły. Tydzień zapowiada się naprawdę szalony pomimo pogody. Dobry nastrój będzie Ci towarzyszył przez cały czas. Wielkiej miłości co prawda nie spotkacie, ale za to poznacie świetne towarzystwo. Zajęte Byki, niestety, ale ten tydzień nie będzie specjalnie obfity w rozrywkę, pochłoną Was zwykłe, codzienne obowiązki. Rozrywka jest możliwa dopiero pod koniec tygodnia i tylko wtedy, jeśli wyjedziecie z partnerem na krótki weekend. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


BLIŹNIĘTA

Bliźnięta, zwłaszcza te wolne, będą miały okazję poznać interesującego mężczyznę. Okaże się być partnerem na lata, nie można przepuścić takiej okazji, to jedyna taka osoba naprawdę do Was pasująca. Oczywiście, tylko nieliczne będą miały okazję ją poznać. Nie żyjemy na bezludnej wyspie, zajęte też poznają wiele interesujących osób, ale skoncentrują się tym razem na potrzebach partnera, możecie również pomyśleć o powiększeniu rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RAK

Wolne Raki wyruszą w tym tygodniu na polowanie. Samotność już Wam za bardzo dokucza i trzeba poważnie pomyśleć o rodzinie. Macie jeszcze na to czas, nie musicie mieć partnera na „wczoraj”. Pokaże się taki, ale dla większości z Was, nieprędko. Cóż, trzeba będzie trochę zaczekać. Raki już zajęte ten tydzień przeznaczą jak zwykle na potrzeby rodziny. Nic się jednak nie stanie, jeżeli tym razem „urwiecie” trochę czasu tylko dla Was. O siebie też się trzeba zatroszczyć. 

Twój szczęśliwy kamień to selenit.

LEW

Często tak bywa, że tak atrakcyjne kobiety jak Lwice mają problemy ze spotkaniem właściwego mężczyzny. W Waszym przypadku też tak może być. Jeśli jesteś wolną Lwicą, to możliwe jest spotkanie takiego w tym tygodniu, trzeba tylko zachować dystans, żeby w razie pomyłki móc się wycofać bez problemów. Natomiast niektóre zajęte Lwice mogą mieć dylemat: mąż czy kochanek. Kochanek daje miłość, mąż stabilizację. Wybór jest trudny, chociaż lepiej wybrać męża (daje stabilizację), kochanka można mieć zawsze. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


PANNA

Panny z natury są kochliwe, ale tak bywa, że mają problemy z doborem odpowiedniego partnera. Wolne Panny w tygodniu są bez szans, nie będą miały okazji poznać konkretnego mężczyzny do stałego związku, tylko same kulawe kaczory. Zajęte Panny też mają sporo kłopotów, ich partnerzy w większości nie spełniają pokładanych w nich nadziei, ale nie ma sensu ich wymieniać na nowszy model, inni mogą być gorsi. Ten tydzień nie będzie dla Was najlepszy. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WAGA

Wolne i bardzo samotne Wagi (tylko część z nich) poznają w tym tygodniu wyjątkowego mężczyznę, prawie swoją drugą połówkę. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, a Walentynki spędzą już razem. Szkoda, że nie wszystkie, ale zawsze to pociecha, że i Wy poznacie kogoś odpowiedniego. Te zajęte w większości mają już swoje połówki, trzeba je tylko czasem dopieścić. Zróbcie to koniecznie w tym tygodniu, to dobry czas na kochanie i na powiększenie rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.


SKORPION

Ten tydzień to tydzień flirtów i romansów, zwłaszcza dla wolnych Skorpionów. Wolne mogą w tym tygodniu flirtować i romansować do woli. Dla Was ten tydzień będzie pełen miłości, zarówno platonicznej jak i fizycznej. Nowe życie zaczyna się od miłości. Należy o tym pamiętać i uważać, aby miłość nie zostawiła „wiecznej pamiątki”. Zajęte Skorpiony, Wasze uczucie już wydało owoce, ale ten tydzień będzie dla Was pracowity. Trzeba się zająć sprawami rodzinnymi. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

STRZELEC

Ten tydzień to dla wolnych Strzelców czas do polowanie. Muszę Was jednak zmartwić, upolowanie tego właściwego będzie w tym czasie prawie niemożliwe. Niemniej jednak samo polowanie sprawi Wam dużo radości, możliwość flirtu i romansu bez zobowiązań każdą z Was ucieszy. Zajęte Strzelce, które już zakończyły polowanie, muszą przede wszystkim zająć się swoją połówką i solidnie ją dopieścić. Wasze relacje ostatnio się nieco rozluźniły i trzeba to szybko naprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce ten tydzień przeznaczą na odpoczynek. Po nauce lub pracy zaszyją się w zaciszu domowym, odpuszczą sobie uczucia i szukanie odpowiedniego partnera, poczekają, aż sam się znajdzie. Te kilka dni przeznaczone na wypoczynek bardzo się przyda. Nie samą miłością człowiek żyje. Zajęte Koziorożce też powinny odpocząć od codziennych zajęć, czyli Wam też się przyda odrobina wypoczynku i relaksu z dala od rodziny. Po prostu ten tydzień, poza pracą lub nauką, to tydzień leniuchowania. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


WODNIK

Wodniki oczarują w tym tygodniu każdego Pana. Nie ma mężczyzny, którego by nie oczarowała i uwiodła wolna Wodniczka, jeżeli tylko zechce. Jednak pomimo powodzenia niewiele z Was pozna tego odpowiedniego, ale prawie każda przeżyje gorący romans. Zajęte Wodniki też mogą spróbować takiego romansu, tylko ostrożnie, nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Najlepiej zrezygnować, po co sobie komplikować życie. Uczucie partnera wystarczy. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RYBY

Wolne Ryby zawsze mają problemy z doborem odpowiedniego partnera. Nie mogą się zdecydować, który z aktualnych adoratorów ma być tym właściwym. Na wszelki wypadek zaczekajcie z wyborem na motyle w brzuchu. Miłość zawsze podpowie właściwy wybór, z którego będziecie zadowolone, koniec tygodnia to potwierdzi. Zajęte Ryby typowanie partnera mają już za sobą, a przed sobą udany uczuciowo i rodzinnie tydzień. Wasz brak zdecydowania może czasem doprowadzić do dzikiej furii osoby z bliskiej rodziny, ale ważne jest to, że łączy Was silne uczucie. 

Twój szczęśliwy kamień to tanzanit.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 23.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×