Horoskop miłosny od 24.07. do 30.07.

Czy w tym tygodniu się zakochasz?

horroloveiStock-660945170.jpg

BARAN

Baranom trudno jest poznać odpowiedniego partnera. W towarzystwie czują się obco, nie lubią tłumu i najchętniej spędzają czas we własnym towarzystwie. Dlatego dystans, jaki mają wobec innych, jest zwykle barierą nie do pokonania. Mimo wszystko Barany są miłe i przyciągają adoratorów swym niewątpliwym wdziękiem. Dobrze mieć Barana przy sobie, zawsze jest na dobre i na złe. Wiedzą coś o tym zajęte Barany, mają udane związki, partnerzy je kochają, mają zwykle udane życie rodzinne i osobiste. Należy się tym tylko cieszyć. 

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.

BYK

Byki oczarują w tym tygodniu każdego Pana. Nie ma mężczyzny, którego by nie oczarowała i uwiodła wolna Byczka, jeżeli tylko zechce. Jednak pomimo powodzenia niewiele z Was pozna tego odpowiedniego, ale prawie każda przeżyje gorący romans. Zajęte Byki też mogą spróbować takiego romansu, tylko ostrożnie, nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Najlepiej zrezygnować, po co sobie komplikować życie. Uczucie partnera wystarczy. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta (oczywiście nie wszystkie) poznają w tym tygodniu miłość swojego życia i szybko zdecydują się na zmianę stanu cywilnego. Zajęte Bliźnięta też czekają zmiany, część z Was podejmie decyzję o rozstaniu. Jednak większość z Was poprawi swoje relacje w związku i zacieśni więzy rodzinne. Trochę już zaniedbane, ale nadające się do naprawy. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

RAK

Raki z natury są kochliwe, ale tak bywa, że mają problemy z doborem odpowiedniego partnera. Wolne Raki w tygodniu są bez szans, nie będą miały okazji poznać konkretnego mężczyzny do stałego związku, tylko same kulawe kaczory. Zajęte Raki też mają sporo kłopotów, ich partnerzy w większości nie spełniają pokładanych w nich nadziei, ale nie ma sensu ich wymieniać na nowszy model, inni mogą być gorsi. Ten tydzień nie będzie dla Was najlepszy. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

LEW

Są wakacje, wolne Lwy powinny się zająć „promowaniem” samej siebie, czyli pokazaniem swojej osoby w jak najlepszym świetle. Ten czas jest przeznaczony na zabawę, a nie na myślenie i gdybanie. Pamiętaj, wolny Lwie, że na urlopie masz się bawić, a nie rozmyślać. Zajęte Lwy nie mają czasu na zabawę ani na myślenie. Przygniotła je twarda rzeczywistość. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

PANNA

Wolne Panny mogą liczyć na swój wdzięk i urok osobisty. Dzięki temu Wasza szansa na poznanie kogoś odpowiedniego wzrośnie. Nie wszystkie z Was będą miały taką możliwość. Większość obejdzie się smakiem i na razie sobie odpuści. 

Zajęte Panny nie mają już tych problemów, co prawda nie trafił się im książę z bajki, ale może to i lepiej. Z księcia nie ma żadnego pożytku, a z normalnego mężczyzny jest. Ktoś musi naprawić drobne usterki. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WAGA

Ten tydzień to tydzień flirtów i romansów, zwłaszcza dla wolnych Wag. Wolne mogą w tym tygodniu flirtować i romansować do woli. Dla Was ten tydzień będzie pełen miłości, zarówno platonicznej jak i fizycznej. Nowe życie zaczyna się od miłości. Należy o tym pamiętać i uważać, aby miłość nie zostawiła „wiecznej pamiątki”. Zajęte Wagi, Wasze uczucie już wydało owoce, ale ten tydzień będzie dla Was pracowity. Trzeba się zająć sprawami rodzinnymi. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.

SKORPION

Samotne, wolne Skorpiony w tym tygodniu nie mają możliwości poznania odpowiedniego partnera. Muszą w inny sposób zapełnić sobie wolny czas. Lepiej przeczekać niż natknąć się na towar przeceniony. Dlatego ten tydzień też można uznać za udany. Zajęte Skorpiony mogą dopieścić partnera, ale powinny przede wszystkim zająć się poprawą relacji rodzinnych. Ostatnio zaczęły się psuć. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

STRZELEC

Są wakacje i Strzelce ruszają na łowy. Ten tydzień właśnie taki jest – co prawda łowy będą nieudane, ale za to zabawa świetna, nie będzie przynajmniej przykro. Ten tydzień należy spisać na straty, ale jednocześnie to dobry czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Zajęte Strzelce już nic nie muszą robić, chyba że zamierzają się rozwieść, ale i z tym powinny się wstrzymać. Pośpiech jest złym doradcą.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce wyruszą w tym tygodniu na polowanie. Samotność już Wam za bardzo dokucza i trzeba poważnie pomyśleć o rodzinie. Macie jeszcze na to czas, nie musicie mieć partnera na „wczoraj”. Pokaże się taki, ale dla większości z Was, nieprędko. Cóż, trzeba będzie trochę zaczekać. Koziorożce już zajęte ten tydzień przeznaczą jak zwykle na potrzeby rodziny. Nic się jednak nie stanie, jeżeli tym razem „urwiecie” trochę czasu tylko dla Was. O siebie też się trzeba zatroszczyć. 

Twój szczęśliwy kamień to selenit.

WODNIK

Wszystkie Wodniki będą w tym tygodniu błyszczały w towarzystwie. Te wolne (większość) będą miały okazję poznać kogoś odpowiedniego. Natomiast te zajęte będą mogły wzbudzić zazdrość. Ich związek nieco się wypalił, a nic nie robi tak dobrze na korzyść uczuć jak odrobina niepewności. Ten tydzień będzie obfitował w takie miłe naszemu sercu niespodzianki.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

RYBY

Wolne Ryby zaczynają polowanie, które potrwa przez całe wakacje. Ten tydzień nie przyniesie żadnych efektów, za to następny już tak. Nareszcie dostaniesz to, co chcesz, w najwyższej jakości. Zajęte Ryby niewiele nowego zdziałają w tym tygodniu. Pamiętajcie tylko maksymę „nie kłóć się, jesteś mądrzejsza”. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 24.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×