Horoskop miłosny od 24.04. do 30.04.

Co wydarzy się w tym tygodniu w Twoim życiu miłosnym? Sprawdzamy!

sercahoroskopmilosnyhenrietty.jpg

BARAN

Wolne Barany czeka dobry tydzień, pojawi się odpowiedni mężczyzna w Waszym życiu. Dla niektórych będzie to partner docelowy. Wszystkie jednak przeżyjecie miłe chwile, wypełnione uczuciem. Poczujecie się piękne, pożądane i docenione. Zajęte Barany przeżyją renesans swojego związku. Wasze relacje poprawią się, a harmonia wypełni Waszą codzienność. Staniecie się milsze dla rodziny i znajomych. Świat stanie się bardziej przyjazny. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


BYK

Wolne Byki powinny bardziej niż dotąd udzielać się towarzysko. Wśród licznych nowych znajomych pojawi się ten właściwy, dla niektórych okaże się tym docelowym. Pamiętajcie, warunkiem dobrego związku jest wyrozumiałość dla partnera. Zajęte Byki zaczyna nieco uwierać zarówno związek, jak i zazdrość partnera. Okażcie więcej zrozumienia, Wasza połówka też może mieć gorsze dni i być niemiła dla otoczenia. Wpływ na to może mieć pogoda. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta w tym tygodniu w wolnym czasie powinny zająć się sobą. Zajmij się więc tym, co Ci sprawia największą przyjemność. Szczęśliwe osoby przyciągają ludzi jak magnes. Zajęte Bliźnięta zwykle mają problemy w swoich związkach, dlatego powinny zdecydować się naprawić wzajemne relacje. Wyrozumiałość i cierpliwość powinny w tym tygodniu być częścią Waszego życia. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK

Wolne Raki powinny korzystać z uroków życia, ten tydzień będzie pusty uczuciowo. Nikt mniej lub bardziej konkretny się nie pojawi. Nie ma czego żałować, na wszystko przyjdzie czas. Zajęte Raki nigdy nie są same, zawsze jest w pobliżu człowiek, którego wsparcie i pomoc bardzo sobie cenisz, nie tylko w tym tygodniu, ale zawsze. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

LEW

Wolne, samotne Lwy nie będą miały okazji poznać nikogo nawet w miarę odpowiedniego. Pojawi się jednak pod koniec tygodnia mężczyzna, który okaże się po prostu przyjacielem, bardzo pomocnym w codziennym życiu. Na tego właściwego wypadnie jeszcze po prostu zaczekać. Zajęte Lwy w tym tygodniu powinny postawić na poprawę relacji swojego związku i na poprawę relacji rodzinnych. Poza tym powinny się zastanowić nad wprowadzeniem zmian w pożyciu intymnym, zaczęła się nuda i rutyna. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


PANNA

Wolne, samotne Panny w tym tygodniu będą się czuły wyjątkowo dobrze. Ich wyjątkowy urok i czar spowoduje, że pojawi się wręcz nadmiar adoratorów. Niestety, żaden z panów nie okaże się tym odpowiednim. Cóż, Panny są na ogół wybredne i raczej nie inwestują w związki beznadziejne. Zajęte Panny nie mają zwykle problemów z partnerami, chyba że związek jest im „narzucony”, zdarza się to do tej pory. Dlatego Panny powinny uważać i same dokonać wyboru. To gwarancja udanego związku. 

Twój szczęśliwy kamień to aragonit.


WAGA

Wolne Wagi ten tydzień spędzą spokojnie, będą miały czas na realizację swoich planów i lenistwo. W tym tygodniu nie będą miały okazji na poznanie kogoś konkretnego. Nie powinny się spieszyć, ten właściwy ich nie ominie. Zajęte Wagi poszukiwania mają już za sobą. Chociaż partner nie jest ideałem, to jednak jest swój, własny, do indywidualnego użytku. Powinnyście wnieść tylko nieco świeżości do Waszego życia intymnego. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


SKORPION

Samotne, wolne Skorpiony mogą ten tydzień uznać za całkiem udany. Co prawda nie poznają właściwego partnera, ale za to poznają wiele ciekawych osób do wspólnego chodzenia do kina, teatru lub na spacer. Partner często nie ma na to ochoty, a znajomi mają. Zajęte Skorpiony, lubiące ruch i ciekawe świata zaczynają się już nudzić w swoim związku. Cóż, działacie jak sprężyna, a partner jest zdecydowanie statyczny. Nie zmienisz go, on ma taką naturę. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

STRZELEC

Wolne Strzelce ten tydzień mają wypełniony pracą i nie będą miały czasu nawet na życie towarzyskie. Za to w weekend będą mogły sobie pozwolić na nowe znajomości. Jedna z nich okaże się bardzo szczególnym, typowo erotycznym przeżyciem, bez dalszej przyszłości. Zajęte Strzelce postarają się poprawić relacje z partnerem. Wprowadzą nieco nowości do sypialni, aby pozbyć się rutyny. Część z nich zacznie intensywnie myśleć o powiększeniu rodziny. Nie tylko myśleć, ale i działać. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce nie mają wielkiego wyboru. Mają powodzenie, ale wśród panów, którzy im się nie podobają. Wolą więc po prostu być całkiem wolne i w dalszym ciągu mieć możliwość wyboru. Zajęte Koziorożce mają trochę zajęć: powinny poprawić relacje rodzinne, zająć się dopieszczeniem partnera oraz popracować nad lekkimi zmianami własnej osoby. Powinno Wam się to wszystko udać. 

Twój szczęśliwy kamień to celestyn.


WODNIK

Samotne, wolne Wodniki będą miały trochę problemów rodzinno-osobistych. Dlatego też powinny być ostrożne, teraz nie ma nikogo, kto by zwrócił na siebie Twoją uwagę. I zawsze powinnyście mieć wobec każdego ograniczone zaufanie. Zajęte Wodniki wiodą już w miarę spokojne życie, bez wzlotów i upadków. Czasem tylko trochę Ci żal, że czas płynie obok Ciebie. Niewiele jednak możesz zmienić. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


RYBY

Wolne, aczkolwiek niezdecydowane Ryby jak zwykle mają problemy z doborem partnera. Żaden potencjalny „narzeczony” Wam nie odpowiada. Trudno, w tym tygodniu też odpowiedniego nie spotkają. Zajęte Ryby już niczego nie muszą udowadniać. Mają odpowiedniego partnera i na żadnego innego go nie zamienią. Dla nich jest odpowiedni. 

Twój szczęśliwy kamień to lepidolit. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 24.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×