Horoskop miłosny od 27.03. do 02.04.

Najwyższa pora... poczuć wiosnę!

wiosennyhoroskopmilosnymainmiank.jpg

BARAN

Wolne Barany poznają w tym tygodniu miłego, sympatycznego, odpowiedniego mężczyznę, takiego na zawsze, większość niestety tylko takiego do romansu bez zobowiązań. Ale i tak będzie miło. Taki romans też może się zmienić w stały związek, bądźcie więc dobrej myśli, odrobina cierpliwości i wszystko będzie dobrze. Zajęte Barany powinny zająć się w tym tygodniu tylko sobą. Powinnaś pomyśleć o swoich potrzebach. Twój partner też powinien się nimi zainteresować. On nie jest pępkiem świata. Powinien to zrozumieć. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


BYK

Te z Was, które są wolne, w tym tygodniu będą mogły wybierać, niestety pośród wielu panów nie uda się wybrać tego odpowiedniego. Będą to tylko znajomości przelotne. Powinno się udać w przyszłości. Zajęte Byki będą miały co robić w tym tygodniu. Czas wolny powinny wykorzystać na poprawę wzajemnych relacji i dać wyraźnie do zrozumienia, że nie tylko on, ale i Wy macie swoje potrzeby. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA

Bliźniaki będące w stałym związku nie mają czasu na głupstwa, muszą się zająć sprawami domowymi i rodzinnymi. Poza tym muszą sprowokować partnera do pomocy i okazania zainteresowania swoją osobą. Ten tydzień okaże się przełomowy dla Waszego związku. Wolne Bliźniaki nie będą miały okazji w tym tygodniu na poznanie kogoś odpowiedniego. Taka okazja może się trafić w weekend, pod warunkiem, że wyjedziecie. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


RAK

Wolne, samotne Raki nie poznają w tym tygodniu nikogo do stałego związku. Pojawią się natomiast panowie odpowiedni do romansu bez zobowiązań. Wydaje się nawet, że taki układ jest lepszy. Zawsze można takiego mężczyznę wymienić na nowszy model, bez tłumaczenia i zobowiązań, a co przeżyjemy, to nasze. Zajęte Raki w tym tygodniu powinny skoncentrować się na sobie. Oczywiście są obowiązki domowe, które trzeba wykonać, ale część z nich należy do partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

LEW

Wszystkie Lwy lubią błyszczeć. Wolnym Lwom okazji do błyszczenia w tym tygodniu nie zabraknie. Sprawi to grono adoratorów, raczej średniej jakości, ale zabawić się można. Dlatego też dbajcie o siebie i bądźcie egoistkami. Pamiętajcie też o sprawianiu sobie drobnych przyjemności, takich codziennych. Zajęte Lwy będą miały trochę zajęć domowych, ale powinny skoncentrować się przede wszystkim na swoich potrzebach. Weekendowy wyjazd bardzo się przyda. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


PANNA

Samotne Panny, jeżeli chcą poznać w tym tygodniu tego odpowiedniego, powinny trochę zmienić swoje zachowanie. Siedzenie w kącie i czekanie na okazję niczego nie zmieni, natomiast wyjście z ukrycia poprawi jakość Twojego życia, zwłaszcza osobistego. Nie będziesz tego żałowała. Zajęte Panny również nękają te same problemy. Jest to częściowo również Wasza wina, rozpieściłyście partnera i teraz macie za swoje. Niewiele da się zmienić. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


WAGA

Całkowicie wolne Wagi (ale tylko część z Was) będzie miała okazję poznać tego jedynego. Poznany tym tygodniu mężczyzna okaże się właściwym, takim na całe życie, a Wasza znajomość będzie się rozwijała błyskawicznie i okaże się bardzo udana. Zajęte Wagi mają już nieco inne problemy. Kłopoty zdrowotne ich partnerów okazały się bardzo poważne i zagrażają stabilizacji związku. Powinnaś się tym zająć. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


SKORPION

Wolne Skorpiony w tym tygodniu powinny zająć się sprawami zawodowymi i tak nie poznają nikogo konkretnego na dłużej, nie wspominając o stałym związku. Trudno jest Skorpionom dopasować do siebie odpowiedniego partnera, dlatego tak cenią sobie niezależność zawodową. Zajęte Skorpiony nie należą do kobiet typu Matka Polka, ale ten tydzień będzie wymagał od nich zaangażowania w sprawy rodzinne, szykuje się jakaś uroczystość. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

STRZELEC

Wolne Strzelce, a przynajmniej ich większość, zapolują z sukcesem na swoją drugą połowę. Ten tydzień okaże się być pod znakiem zauroczenia i pożądania. Będzie się działo. Nigdy nie zapomnisz tych dni. Zajęte Strzelce wykorzystają ten tydzień na załatwienie niecierpiących zwłoki spraw rodzinnych. Prawdopodobnie ich załatwienie zajmie więcej jak tydzień. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce zakochają się w tym tygodniu bez pamięci. Niektóre odzyskają pamięć stosunkowo szybko, już po kilku dniach, ale większość będzie miała z jej odzyskaniem poważne problemy. Jednak partner okaże się wart tego zapomnienia i zagości w Waszym życiu na dłużej. Zajęte Koziorożce w tym tygodniu również dadzą się ponieść zmysłom i urządzą sobie tydzień miodowy. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


WODNIK

Wolne Wodniki w tym tygodniu dadzą się ponieść uczuciom, co prawda mężczyzna nie będzie tym na stałe, tylko okaże się przelotną znajomością, to jednak warto będzie dać się ponieść emocjom. Będzie co wspominać. Zajęte Wodniki powinny się skoncentrować na sprawach rodzinnych, skoncentrowana na sobie zupełnie o nich zapomniałaś. Zdarza się. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RYBY

Wolne Ryby nie mogą się zdecydować na wybór odpowiedniego partnera i zwykle wybierają najgorszego z możliwych. Przystojny zwykle bywa zadufany w sobie. W tym tygodniu będziesz musiała podjąć decyzję, która zaważy nad całym Twoim życiem. Przed podjęciem decyzji poradź się najbliższych sobie osób. Zajęte Ryby swoim niezdecydowaniem powodują scysje rodzinne, ale za to ich życie intymne układa się bardzo dobrze. Partner nigdy nie wie, czym go zaskoczysz. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×