Horoskop miłosny od 28.11. do 04.12.

Zerwanie, a może gorący romans? Zobacz, co na temat przyszłości Twojego życia uczuciowego sądzi wróżka Henrietta!

parahoroskopjesienmain.jpg

BARAN

Zapowiada się bardzo dobry uczuciowo tydzień dla Baranów. Większość wolnych będzie miała okazję poznać odpowiedniego partnera, takiego na dłużej, a być może na stałe. Jest to również dobry czas na podjęcie decyzji o zmianie stanu cywilnego. Część zajętych zajmie się reanimacją swoich związków a te, które nie mają takich problemów, zajmą się sprawami rodzinnymi. Osobistymi już nie trzeba. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


BYK

Ten tydzień nie będzie zbyt szczęśliwy dla Byków. Wolne nie poznają tego odpowiedniego, owszem, trafią się panowie, ale będą to znajomości przelotne. Ewentualne plany związane z przyszłością należy również przesunąć na później. Zajęte Byki naprawią swoje związki, ocieplą się znacznie Wasze wzajemne relacje. Namiętność w sypialni nabierze barw. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki będą się mogły w tym tygodniu popisać. Nie dosyć, ze oczarują wielu panów swoim czarem i urodą, to jeszcze część z Was pozna odpowiedniego mężczyznę na wiele lat. Te, które będą chciały zmienić swój stan cywilny, mogą podjąć taką decyzję. Zajęte Bliźniaki nie rozstaną się ze swoimi partnerami, wręcz przeciwnie, Wasze relacje się poprawią. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


RAK

Czasem tak bywa, że wszystko się udaje, cokolwiek byśmy nie zrobili. Tak będzie i tym razem. Większość wolnych Raków pozna swoją drugą połowę. Zawarte w tym tygodniu małżeństwa będą wyjątkowo udane. Zajęte Raki tylko umocnią swoje związki, nawet te, które mają problemy, dadzą radę je poprawić. Mimo wszystko życie potrafi być piękne. 

Twój szczęśliwy kamień to gagat.


LEW

Wolne Lwy dadzą się ponieść fantazji i namiętności. Co prawda nie poznają tego jedynego, za to przeżyją wspaniały romans, taki, o którym się długo pamięta. Te, które chcą zmienić swoje życie, mogą spokojnie to zrobić, tym razem się powiedzie. Natomiast te pozostające w stałych związkach powinny pamiętać, że każde uczucie należy pielęgnować, inaczej więdnie. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA

Panny powinny pamiętać, ten tydzień nie będzie dla Was szczególnie udany. Wolne nie powinny się łudzić, nie poznają partnera na stałe, może być tylko taki przelotny. Zmiany w trybie życia też mogą być nieudane, lepiej nie ryzykować. Zajęte Panny powinny uważać i nie kłócić się z partnerem, kłótnia między Wami może mieć fatalne skutki. Lepiej po prostu uważać. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WAGA

Spokojne Wagi będą miały spokojny tydzień. Wolnym nie grożą żadne wzloty czy upadki. Te myślące o zmianach w swoim życiu nie powinny przynajmniej na razie nic w nim zmieniać. Pozostające w związkach powinny bardziej dopieszczać partnera, czyli po prostu o niego dbać. Uwaga, bo może pojawić się osoba, która będzie robiła to lepiej od Was. Dlatego uważajcie na Wasz związek i nie popełniajcie omyłek. 

Twój szczęśliwy kamień to selenit.


SKORPION

Od poniedziałku, którego prawie nikt nie lubi, zaczyna się ten tydzień, raczej dla Was niefortunny. Wolne Skorpiony raczej nie poznają nikogo konkretnego, może tylko nieliczne. Reszta pozostanie nadal wolna, ale nie martwcie się, mężczyzna nie jest wykładnikiem Waszego powodzenia. Żadne zmiany nie wyjdą Wam na dobre. Zajęte Skorpiony powinny popracować nad swoim związkiem, zaczynają się problemy między Wami, lepiej im zapobiec. 

Twój szczęśliwy kamień to chryzopraz.


STRZELEC

Pojawią się w życiu Strzelców daleko idące zmiany. Wolne, a przynajmniej ich część poznają świetnych facetów do dłuższego, ale nie stałego związku, który będzie raczej przypominał romans bez zobowiązań. Żadne zmiany Was nie czekają, jeżeli już to nieudane. Zajęte Strzelce sprawy rodzinne powinny odłożyć na bok i zająć się gorącą stroną Waszego życia, czyli powinny wrócić do namiętnego seksu. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


KOZIOROŻEC

Tydzień właściwie bez szczególnych zmian. Samotne Koziorożce nadal pozostaną samotne, co poniektóre poznają osobę do krótkiego romansu bez zobowiązań. Żadne inne zmiany nie wchodzą w rachubę. Zajęte, ale samotne Koziorożce mogą sobie pozwolić na krótki romans. Zajęte Koziorożce pozostaną nadal w swoim związku, powinny się tylko bardziej zająć swoim życiem rodzinnym. Wyjdzie im to na dobre. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


WODNIK

Tydzień dla Wodników okaże się całkiem udany. Co prawda wolne nie poznają konkretnego partnera, za to poznają sporo interesujących towarzysko osób. Wolne nie powinny przewidywać w swoim życiu żadnych zmian. Zajęte Wodniki powinny wprowadzić odrobinę Kamasutry do swojego życia intymnego. Kamasutra z uczuciem smakuje lepiej. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


RYBY

Dwoista natura Ryb da o sobie znać w tym tygodniu. Wolne nie będą mogły dopasować do siebie żadnego ewentualnego partnera i niczego nie będą chciały zmienić w swoim życiu. Natomiast zajęte skupią się tym razem na swoim życiu intymnym. Macie sporo do nadrobienia, trochę wiało chłodem i rutyną w Waszej sypialni

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 28.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×