Horoskop miłosny od 29.08. do 04.09.

Czekasz na miłość? Sprawdź, czy nie spotkasz jej w tym tygodniu!

horoskopmilosnyparawsloncu.jpg


BARAN

Wolne Barany czeka szalone powodzenie u płci przeciwnej, ale wśród adoratorów nie znajdzie się ten właściwy. Z każdego zrezygnujecie po pewnym czasie. Często tak właśnie jest. Już Jan Izydor Sztaudynger napisał „W tym największy jest ambaras, aby dwoje chciało naraz”. Bawcie się więc, Wasz czas jeszcze nie nadszedł. Zajęte Barany czeka wspólny, tygodniowy wyjazd, taki tylko we dwoje. Będziecie się dobrze razem bawić i Wasze relacje znacznie się poprawią. 

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.


BYK

Samotne Byki (a przynajmniej ich część) będą miały możliwość poznania w tym tygodniu odpowiedniego partnera do stałego związku. Na jak długo, czas pokaże, ale nie będzie to ktoś docelowy. Takich odpowiednich jest naprawdę bardzo mało, dlatego też poczekajcie spokojnie. Zajęte Byki też nie mają łatwego życia. Dobrane związki należą do mniejszości, większość ma ochotę wymienić partnera na inny model. To też nie jest łatwe, większość trafia na gorszego. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Bliźniaki należą do tej grupy ludzi, którzy nie mogą żyć pojedynczo. Dlatego też bliźniacze single czują się bardzo nieswojo. Partner a znajomy to jednak różnica, a właśnie trudno Wam spotkać tego odpowiedniego do stałego związku. Nie musicie go szukać, sam Was znajdzie w odpowiednim czasie, ale jeszcze nie teraz. Podwójne Bliźniaki czują niedosyt w swoim związku. Cóż, nikt nie jest doskonały, zwłaszcza mężczyzna i nie można za wiele od niego wymagać. Pamiętajcie, nie warto wymieniać, można trafić jeszcze gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


RAK

Niestety, ale wolne Raki nie będą miały okazji poznać mężczyznę odpowiedniego do stałego związku. Natomiast ten tydzień będzie obfitował w krótkie, ale bardzo sympatyczne znajomości. Możliwe, że wśród nich znajdzie się ktoś w miarę odpowiedni. Nie róbcie sobie jednak większych nadziei. Raki będące w związku powinny starać się go pielęgnować. Zaczynają się problemy natury emocjonalnej, trudno Wam się obecnie zrozumieć. Na weekend postarajcie się gdzieś wyjechać. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


LEW

Wolne Lwy poczują zew natury. Niektóre z nich w tym tygodniu spotkają swoją drugą połówkę. Pamiętajcie, nie wolno jej nikomu oddać. Jest zbyt cenna i pasuje tylko do Was. Zajęte Lwy powinny zająć się swoimi partnerami i zdecydowanie ich dopieścić. Chłopcy czują się niekochani, odsunięci na bok i niedowartościowani. Potrzebują opieki i dowartościowania

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


PANNA

Panny zawsze mają problemy z doborem odpowiedniego partnera. Wolne Panny uważają się za pechowe. To żaden pech – po prostu normalni wymarli jak mamuty. Nic tego nie zmieni, trzeba cierpliwie poczekać na tego odpowiedniego. Zajęte Panny nie mają właściwie wyboru. Wymienić nie warto, zawsze można trafić na gorszego. Wychować już za późno, trzeba go po prostu przyjąć takim jaki jest. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


WAGA

Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo dobrze dla Wag. Wolne, samotne Wagi, a przynajmniej część z nich, będzie miała okazję poznać odpowiedniego partnera, bez konieczności późniejszej wymiany na inny model. Po prostu zakochacie się z wzajemnością. Zajęte Wagi niewiele już mogą zmienić, nieodpowiedniego partnera warto wymienić na inny model. Nie ma sensu się męczyć. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


SKORPION

Skorpiony w większości nie mają szczęścia w życiu osobistym. Wolne Skorpiony mają problemy z poznaniem w miarę odpowiedniego partnera. Tylko nieliczne z Was mają możliwość znalezienia w tym tygodniu takiego dopasowanego, większość będzie musiała zadowolić się namiastką. Zajęte Skorpiony powinny pamiętać, że Wasi partnerzy są tylko w miarę odpowiedni i nic na to nie poradzicie, ani Wy, ani oni. Rozstać się nie warto, zawsze można trafić gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu poznają trochę ciekawych osób, ale żadna z nich nie wejdzie na stałe w ich życie jako partner. Po prostu będą to nowi znajomi, nic więcej. Jest szansa, że dzięki jednej z nich spotkacie właściwą osobę. Zajęte Strzelce mogą tylko sobie pogadać, nic w swoim życiu nie mogą zmienić. Partner jest jaki jest, lepszy ani gorszy nie będzie. Czyli mała stabilizacja przez cały czas. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


KOZIOROŻEC

Samotne Koziorożce dalej pozostaną samotne. Może niezupełnie, ale w tym tygodniu poznanie odpowiedniego partnera jest praktycznie niemożliwe. Na tego właściwego trzeba jeszcze poczekać. Pamiętajcie, zauroczenie to nie miłość, kolega to nie partner, przyjaźń to nie miłość. Zajęte, pozostające w związku Koziorożce mają już trochę dosyć rodzinnego kołowrotu, chętnie by się oderwały i wraz z partnerem i dziećmi wyjechały w nieznane choć na kilka dni. Zróbcie to. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


WODNIK

Samotne, wolne Wodniki, nawet te z odzysku, spędzą miło wolny czas w sympatycznym towarzystwie, ale nikogo konkretnego nie poznają. Co najwyżej namiastkę. Nic szczególnego się nie wydarzy, żaden ślub Wam nie grozi. Zajętym Wodnikom partner nie przeszkadza, o ile się do ich życia nie wtrąca. Postępowanie Wodnika trzeba rozumieć, inaczej zawsze będą kłótnie.  

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


RYBY

Trudno jest dogodzić Rybom. Wolne Ryby nie czekają żadne zmiany dotyczące życia osobistego. Również w tym tygodniu nie poznają odpowiedniego partnera. Owszem, pojawią się podróbki, ale to normalne, wyczuwacie je z daleka. Zajęte Ryby dalej będą narzekać na swoich partnerów, ale nie mają zamiaru wymienić ich na kogoś innego. Wiedzą, że praktycznie nikt do nich nie pasuje. 

Twój szczęśliwy kamień to unakit.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 29.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×