Horoskop miłosny od 29.05. do 4.05.

Czy to będzie tydzień pełen miłości? Sprawdź!

sercahoroskopmilosnyhenrietty.jpg

BARAN

Wolne Barany będą miały w tym tygodniu okazję do przeżycia wspaniałego, choć krótkiego romansu. Takiego bez przyszłości i zobowiązań. Część z Was zmieni ten romans w związek i choć pozostanie on nielegalny, to jednak praktycznie będzie docelowy. Zajęte Barany, będące w wieku produkcyjnym, pamiętajcie, że dzieci poczęte w trzeciej części maja są wyjątkowo udane. Pozostałe, które nie mają w planach posiadania dziecka, powinny się zabezpieczyć, tak na wszelki wypadek. Pozostałe Barany będą miały po prostu udany tydzień. 

Twój szczęśliwy kamień to unakit.


BYK

Bardzo samotne Byki nie spotkają co prawda tego jedynego, ale poznają mieszaną grupę bardzo sympatycznych osób i spędzą ten tydzień w miłym gronie. Żadne inne nowinki ich nie czekają. Zmiany, owszem, będą, ale w późniejszym czasie. Zajęte Byki powinny pomyśleć i zająć się poprawą relacji ze swoją rodziną. Niby jest dobrze, ale… Poza tym czekają Was w tym tygodniu niespodzianki, jakie, nie napiszę. Przestaną wtedy być niespodziankami. Przed Wami również interesujący wyjazd tylko we dwoje. Oj, będzie się działo. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA

Dla wolnych Bliźniaków zaczyna się bardzo dobry czas. Słońce i gwiazdy będą Wam w tym tygodniu sprzyjały. Uporządkujecie swoje sprawy rodzinne, naprawicie popełnione błędy i będziecie mogły spokojnie zacząć układać swoje życie osobiste. Nie pokaże się ten Jedyny, ale na wszystko jest odpowiedni czas. Zajęte Bliźniaki uporządkują swoje życie rodzinne, uwagę skupiając przede wszystkim na partnerze. Czuje się odrzucony, więc trzeba poświęcić mu trochę więcej uwagi i dbać o jego uczucia. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol. 

RAK

Bardzo samotne Raki w tym tygodniu również nie poznają tego odpowiedniego. Niestety, ale jeszcze będziecie musiały zaczekać. Oczekiwanie umili Wam, zwłaszcza w tym tygodniu, znajomy z dawnych lat. Spotkanie sympatyczne, aczkolwiek zupełnie pozbawione erotyki. Zupełnie zajęte Raki pierwszą połowę tygodnia przeznaczą na poprawę relacji z partnerem, dopieszczą go i zainicjują sypialniane nowinki. Zajmą się również poprawą relacji rodzinnych, zwłaszcza z rodzicami partnera. Również potrawy powinny być oznak uczuć.

Twój szczęśliwy kamień to agat.


LEW

Lwy mogą być wolne, ale nie są nieszczęśliwe. Mają wokół siebie sympatyczne towarzystwo, a na zakładanie rodziny mają jeszcze czas. Spędzają czas beztrosko na zabawie i krótkich, niezobowiązujących flirtach. Nie mają zamiaru wikłać się w nieudane, krótkie związki, wolą jeszcze zaczekać. Te zajęte mogą do woli flirtować ze swoim partnerem, taki flirt podnosi temperaturę uczuć w związku. Sprawia również, że uczucia i pożądanie nigdy się nie zestarzeją, zawsze będą świeże. Poza tym zajmijcie się sprawami rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to aragonit.


PANNA

Wolne, spokojne i samotne Panny czeka bardzo spokojny tydzień. Nic nowego się nie zadzieje w Waszym życiu. Lepiej skupcie się teraz na sobie i zaczekajcie na pojawienie się odpowiedniego partnera. Na razie nic takiego się nie zadzieje. Czekają Was nudne tygodnie do przeżycia. Zróbcie porządki, nadróbcie lekturę i zacznijcie naukę języka obcego. Zajęte już Panny wiodą spokojne i nudne życie u boku partnera, czasem tylko się pokłócą dla lepszej przemiany materii. Nuda i rutyna też są potrzebne, są zwykle oznaką stabilizacji i przyzwyczajenia. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

WAGA

Wolne Wagi powinny się zastanowić, dlaczego pomimo chęci i możliwości nadal nie mają odpowiedniego partnera. Nie jest to tajemnicą, że są wybredne i jak kolegów mają różnych, tak partner powinien być odpowiedni, z tej samej bajki, co one. Poza tym uważasz, że seks bez odpowiedniej oprawy po krótkim czasie zaczyna być nudny. Z takim, mądrym zresztą podejściem, długo możecie być bez przydziału. Wagi już zajęte skupiają się przede wszystkim na rodzinie, zaczynają być mało atrakcyjne i trudne w życiu. Rutyna zaczyna je zjadać od środka. Robić to samo codziennie zaczyna być nudne. Przydadzą się zmiany zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


SKORPION

Wolne Skorpiony nie powinny marudzić, część z Was ma możliwość poznania w tym tygodniu długo oczekiwanego, odpowiedniego partnera. Okaże się on partnerem docelowym. Wiadomo, że od razu nie założycie rodziny, ale jest najbardziej odpowiedni ze wszystkich dotychczasowych. Nie należy go wypuszczać z łapek, tylko traktować odpowiednio. Zajęte Skorpiony powinny zwrócić uwagę na zachowanie partnera, czuje się zaniedbany i zapomniany. Możliwe, że zwróci uwagę na inną kobietę. Należy temu zapobiec i odpowiednio się nim zająć. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


STRZELEC

Oba rodzaje Strzelców, zarówno wolne jak i zajęte, czeka dobry tydzień. Wolne co prawda poznają sympatycznego chłopaka dopiero na weekendowym wyjeździe, ale cały tydzień będą miały zapełniony atrakcjami i w weekend też wyjadą zaprzyjaźnioną gromadą. Wyjazd okaże się naprawdę udany, a obiekt zainteresowania to wisienka na torcie. Natomiast zajęte Strzelce nigdzie na weekend się nie wybierają, spędzą czas w domu i na działce, a weekend mają już od dawna wypełniony. Zapowiadają się różne atrakcje, zwłaszcza erotyczne. Warto zaczekać na weekend. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

KOZIOROŻEC

Wszystkie Koziorożce, wolne i zajęte, ten tydzień będą miały wyjątkowo udany. Wolne spędzą ten czas na ulubionych zajęciach, oczywiście poza pracą lub nauką. Udany tydzień nie oznacza poznania drugiej połowy, zresztą nie będziecie miały czasu, aby o tym myśleć. Zajęte Koziorożce ten czas poświęcą na poprawę sytuacji rodzinnej. Wychodzi bokiem dodatkowa praca i mało czasu dla rodziny. Teraz przyszedł czas na poprawę sytuacji rodzinnej. Zrób to koniecznie, może być źle. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


WODNIK

Samodzielność Wodników przeszkadza im w ułożeniu sobie życia prywatnego. Testują ewentualnych partnerów zupełnie niepotrzebnie. Powinny być mniej zaborcze, a bardziej romantyczne. W tym tygodniu trafi się taki w miarę odpowiedni i warto go zatrzymać. Lepszy się może nie trafić, a gorszy z pewnością. Czekanie na księcia z bajki nie ma sensu. Zajęte Wodniki na poprawę sytuacji osobistej liczą na wspólnym weekendowym wyjeździe. Bardzo dobrze, będziecie mieć czas tylko dla siebie, więc Wasze relacje poprawią się. Dbajcie o partnera również w domu. 

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.


RYBY

Wolne Ryby ten tydzień będą miały zdecydowanie nieudany, zero życia osobistego. Czas zajmie Wam praca i rodzina. W pracy pojawią się nowe zadania, a sprawy rodzinne będą wymagały Twojego zaangażowania. Swoje sprawy zostawisz na zewnątrz. Zajęte Ryby, przyzwyczajone już do tego, że rodzina zajmuje praktycznie cały wolny czas, nie będą narzekały na jego brak. Dobrze na tym wyjdą, nic się nie będzie działo, więc mogą się zająć bolączkami rodzinnymi. Nic tak dobrze nie robi, jak dobry humor. Pamiętajcie o uśmiechu. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 29.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
"Horoskop miłosny od 29.05. do 4.05. : to w końcu od kiedy do kiedy
Dodano: 2017-05-30 08:39:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oczywiście , mam na myśli dat tygodnia...
Dodano: 2017-05-29 20:21:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ale niechlujstwo edytorskie!
Dodano: 2017-05-29 20:20:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×