Horoskop miłosny od 21.08. do 27.08.

Czy w tym tygodniu wreszcie poznasz tego jedynego? Sprawdź!

weddingonthebeachsecretsmain.jpg

BARAN

Tylko niektóre wolne Barany, należące do zdecydowanej mniejszości, będą miały okazję poznać w tym tygodniu takiego naprawdę odpowiedniego partnera. Część pozostałych przeżyje krótki, intensywny romans bez zobowiązań. Natomiast zdecydowana większość pozostanie bez przydziału. Trudno jest w obecnych czasach poznać normalnego mężczyznę. 

Zajęte Barany tego rodzaju problemy mają już za sobą, na ich miejsce pojawiły się nowe, przede wszystkim sprawy rodzinne. Ważne są relacje typu rodzice-dzieci i relacje partnerskie. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst. 


BYK

Samotne Byki w tygodniu mają możliwość poznać sympatycznego mężczyznę, ale tylko takiego do przelotnego związku. Dlatego wolne Byki nadal pozostaną wolne, żaden z potencjalnych partnerów nie spełni Waszych oczekiwań, a Wy nie macie ochoty na ich nauczanie. Pamiętajcie, i tak odpowiedniego mężczyznę należy sobie wychować. Należy to zrobić tak, żeby myśleli, że to oni rządzą. 

Wiedzą coś o tym zajęte Byki i starają się tak kierować swoim partnerem, żeby tego nie odczuł. W sferze intymnej daj mu odczuć przewagę. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

BLIŹNIĘTA

Żadne z wolnych, samotnych Bliźniąt w tym tygodniu nie pozna partnera na stałe. Trafi się za to kandydat do krótkiego romansu bez zobowiązań. Będziecie się doskonale czuły, a romans doda Wam skrzydeł. Poczujecie się docenione, pożądane i najpiękniejsze. Dlatego doceniajcie małe życiowe radości. 

Zajęte Bliźniaki takie porywy mają już za sobą, teraz pojawiła się proza życia. Trzeba będzie marzenia połączyć z rzeczywistością. Taka konfrontacja z pewnością okaże się bolesna, najważniejsza jest jedna miłość. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RAK

Wolne Raki zwykle mają problemy z relacjami międzyludzkimi, dlatego nawiązywanie stałych więzi uczuciowych sprawia im trudności. Ten tydzień będzie spokojny pod względem uczuciowym. Nic się nie zadzieje, nie pojawi się ten właściwy, nic się właściwie nie zmieni. Twój sposób bycia musi ulec zmianie, jeżeli chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu. Wolisz krótkie, intensywne, niezobowiązujące związki i wycofujesz się, kiedy trzeba podjąć konkretną decyzję. 

Zajęte Raki te dylematy mają już za sobą, długo zastanawiały się nad wyborem partnera. Wybór okazał się fatalny, partner do niczego, ale udało się go trochę wychować. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

LEW

Wolne Lwy mają teraz dobry czas na polowanie. Zwłaszcza ten tydzień okaże się pod tym względem bardzo udany. Nie poznacie co prawda tego jedynego, ale nawiążecie udany romans, taki bez zobowiązań. Rozładujecie stres i poczujecie się emocjonalnie dużo lepiej, choć ten romans będzie krótki, ale za to bardzo intensywny. Będzie co wspominać. 

Zajęte Lwy nie muszą już niczego udowadniać, mają rodzinę, a z nią inne kłopoty codzienne. Ten tydzień poświęćcie na poprawę wzajemnych relacji rodzinnych, zwłaszcza stosunki partnerskie wymagają poprawy. O uczucie też trzeba dbać, inaczej się wypali. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA 

Wolne Panny jak zwykle czekają na królewicza z bajki. Niestety żadna wolna Panna go nie pozna. Dlatego obniżcie trochę poprzeczkę i schylcie się do zwykłych śmiertelników. Czasami się trafia taki w miarę normalny, zdarzy się taki właśnie w tym tygodniu. Jeżeli los Was wybierze, to zyskacie partnera na całe życie. Zmieni się wszystko. 

Zajęte Panny całkowicie zmieniły swój los o 180 stopni, zrobiły to za sprawą rodziny, dzieci i partnera. Każde uczucie trzeba pielęgnować, dlatego dbajcie o rodzinę i dzieci, a przede wszystkim o Wasze wzajemne uczucia. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol. 

WAGA

Wolnym Wagom ten tydzień nie przynosi żadnych zmian w życiu osobistym. Nie poznają żadnego w miarę odpowiedniego faceta, dalej pozostaną wolne i samotne. Najwyższy czas zająć się sobą i swoją przyszłością. Miłość przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie, nie musicie jej wyczekiwać. 

Wagi pozostające w stałym związku mają już unormowane życie rodzinne i osobiste. Rodzina jest ważna, ale na teraz ważniejsza jest normalizacja relacji partnerskich. Pojawiło się za dużo rutyny w Waszym związku. Trzeba to zmienić. 
Twój szczęśliwy kamień to celestyn.


SKORPION

Wolne Skorpiony mają ochotę na chwileczkę zapomnienia. Ten tydzień będzie temu sprzyjał. Nie poznacie tego jedynego, ale część z Was będzie miała okazję na bardzo gorący, krótki romans, właśnie taką chwilę zapomnienia. Dlatego dbajcie o siebie i pamiętajcie, nie tylko uczucia się liczą, ale również zmysły. 

Zajęte Skorpiony nie muszą się martwić o swoje zmysły i uczucia. Jedno i drugie mają zaspakajane. Warto się więc zastanowić nad swoim postępowaniem względem partnera i poprawić swoje błędy. 

Twój szczęśliwy kamień to fluoryt.

STRZELEC

Samotne Strzelce spokojnie sobie przeżyją ten tydzień. Nic się nie wydarzy znaczącego, nic się nie zmieni w tym czasie. Może będzie nieco nudny, ale spokojnie sobie odpoczniecie, zajmiecie się tylko sobą, a fryzjer i kosmetyczka Waszą urodą. Przeżyjecie sobie spokojnie ten tydzień, a zabawicie się podczas weekendowego wyjazdu. 

Zajęte Strzelce nie mają już tyle czasu co poprzednio, ale pomimo tego nie żałują swojej decyzji o zmianach w swoim życiu. Rodzina rekompensuje im wszystko. Martwi je jednak nuda w sypialni, partner jest odporny na wszelkiego rodzaju nowinki. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce, zwłaszcza te marzące o wielkiej miłości, w tym tygodniu dostaną możliwość zrealizowania swoich marzeń. Oczywiście nie wszystkie, tylko część, ale ta część będzie po prostu szczęśliwa. Znajomość okaże się docelowa i bardzo udana. 

Zajęte Koziorożce są bardzo szczęśliwe w swoich związkach (przynajmniej większość) i nie mają zamiaru niczego zmieniać. Teściowa jest normalna, dzieci udane, a partnera tylko można pozazdrościć. Najgorzej to zmieniać dobre na lepsze. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

WODNIK

Wolne Wodniki są właściwie wolne z wyboru, żaden kandydat im do tej pory nie odpowiadał. W tym tygodniu tylko nieliczne będą miały możliwość poznania naprawdę wyjątkowego, dopasowanego pod każdym względem partnera. Wodniki mogą romansować z każdym, ale rodzinę założą tylko z kimś wyjątkowym. 

Zajęte mają już za sobą te i inne kłopoty wolnego życia. Zamieniły je na kłopoty życia rodzinnego, teraz liczy się dla nich tylko rodzina i dobre relacje partnerskie. Ostatnio za dużo się działo i partner czuje się zaniedbany. Napraw to. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


RYBY

Bardzo samotne i wolne Ryby ten tydzień mogą spokojnie spisać na straty. Nie spotkacie żadnego konkretnego mężczyzny do stałego związku, tylko takiego do krótkiego romansu. Dlatego dajcie sobie spokój z czekaniem na Godota, którego się nigdy nie doczekacie i pomyślcie o przyjemnościach, jakie Was czekają w tym tygodniu. 

Zajęte Ryby cały czas wspominają czasy wolności, ale ich priorytetem jest teraz rodzina. Partner też zasługuje na większą uwagę, zwłaszcza że niedawno był nieco zaniedbany. 
Twój szczęśliwy kamień to turmalin.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 21.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×