Horoskop miłosny od 21.11. do 27.11.

Zaręczyny, romans, rozwód? Zobacz, co w Twojej sercowej przyszłości widzi słynna wróżka - Henrietta!

romanticokolacjamain.jpg

BARAN

Pamiętaj, że każdy mężczyzna musi mieć poczucie, że rządzi. Zarówno zajęte jak i wolne Barany powinny o tym wiedzieć i należy mu pozwolić na takie myślenie o swojej osobie. Wolne zyskają w ten sposób kandydata do ręki, a zajętym ich facet będzie jadł z ręki. Oboje na tym skorzystacie. Pod koniec tygodnia możliwy krótki wyjazd.

Twój kamień to granat.

BYK

Przed Tobą czas radości i zabawy. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Jeżeli jesteś wolna, będziesz miała okazję poznać fajnego chłopaka. Będzie to krótka, ale ciekawa znajomość. Przeżyjecie razem wspaniałe chwile. Jeżeli jesteś zajęta, to Twój partner stanie na wysokości zadania i nie tylko dni będą zachwycające, ale również i noce. Długo zapamiętasz ten okres w swoim życiu.

Twój kamień to amazonit.

BLIŹNIĘTA

Twojemu „szczęściu” miło będzie spędzić wieczór tylko we dwoje. Doceń to, że najlepiej  jest dla niego, jeżeli spędzi wolny czas z Tobą, a nie wśród ludzi. Wolne Bliźnięta powinny pamiętać, że w niczym nie należy przesadzać, również w zabawie. Wstaniecie później z bólem głowy, a ten „taki śliczny” okaże się całkiem przeciętny o intelekcie ameby. Przeżyjecie wielkie rozczarowanie.

Twój kamień to labradoryt.

RAK

Twój partner potrzebuje odrobiny samotności, czyli chwilowego odpoczynku od Ciebie (ile można być przez cały czas razem?), a Twoi bliscy i znajomi chcą sobie przypomnieć, jak wyglądasz. To oddalenie tylko wzmocni Wasz związek. Wolne Raki niestety nadal pozostaną wolnymi, szans na zmianę nie ma.

Twój kamień to jaspis.

LEW

Wolny Lwie, nie szukaj miłości na siłę, ona nieoczekiwanie przyjdzie sama. Nieodpowiedni facet tylko pogorszy sytuację, a Twoje ego może tego nie wytrzymać. Zaczekaj na tego właściwego, sam się do Ciebie zgłosi. Nie zaniedbuj pracy, ostatecznie trzeba za coś żyć. Zajęte Lwy powinny wzmocnić swoje związki, w nawale pracy zapomniały o życiu rodzinnym i osobistym.

Twój kamień to rodonit.

PANNA

Twój apetyt na życie nareszcie zostanie zaspokojony, wolna Panno. „Tajemniczy wielbiciel” od dawna czeka na jakiś znak od Ciebie. Czas karnawału ułatwi Ci jego poznanie. Doceń również przyjaznych Ci ludzi. Zajęte Panny też będą miały ochotę na odrobinę szaleństwa i ta zmiana bardzo dodatnio wpłynie na ich image.

Twój kamień to krzemień pasiasty.

WAGA

Nie lekceważ drobnych według Ciebie problemów zdrowotnych. Zaniedbane mogą okazać się groźne. Wolne Wagi powinny się zdać na pomoc rodziny. Ewentualne poznanie kogoś ciekawego mogą zaczekać. Zajęte Wagi skorzystają z opieki partnera, który nareszcie poczuje się ważny i doceniony.

Twój kamień to morganit.

SKORPION

Ciągle jesteś zajęta, a przynajmniej tak Ci się wydaje, lubisz być niezastąpiona. Zwolnij,  zastanów się, nic właściwie ważnego nie robisz. Twój ukochany czeka na miły gest z Twojej strony, on też potrzebuje Twojej uwagi. Ma też plany wobec Ciebie i chciałby na ten temat porozmawiać. Wolne Skorpiony też powinny w końcu pomyśleć o sobie i wyjść do ludzi, nikogo konkretnego nie poznają, ale za to się zabawią. 

Twój kamień to chalcedon.

STRZELEC

Wolnym Strzelcom trafi się (a przynajmniej niektórym) niepowtarzalna okazja poznania tej prawdziwej swojej połówki, poczujecie od razu motyle i niesamowitą więź, jaka Was łączy. Na tym zbudujecie Wasz długoletni związek. Życie zajętych Strzelców nie ulegnie zmianie, powinny tylko bardziej dopieszczać partnera i wprowadzić trochę nowinek do życia intymnego. 

Twój kamień to turkus.

KOZIOROŻEC

Nie przegap tylko najważniejszych spraw, wolne spotkają kandydata do romansu bez zobowiązań, na kandydata do stałego związku będą musiały jeszcze zaczekać. Zajęte Koziorożce spędzą ten czas rodzinnie, niewykluczony krótki wyjazd w gronie znajomych. Żadnych innych zmian nie należy się spodziewać. 

Twój kamień to karneol.

WODNIK

Wolny Wodniku, Twoje kłopoty uczuciowe wkrótce się skończą, poznasz sympatycznego chłopaka do przelotnego związku. Pamiętaj, masz być egoistką i dbać tylko o siebie. Zajęte Wodniki, więcej zaufania do partnera, szykuje dla Ciebie niespodziankę, dlatego jest taki tajemniczy, w każdym razie bardzo się stara. 

Twój kamień to howlit.

RYBY

Wolna Rybo, ten starszy od Ciebie (nawet sporo) chłopak ma wobec Ciebie poważne zamiary, dobrze by było, gdybyś się trochę zastanowiła. Dojrzały mężczyzna idealnie do Ciebie pasuje. „Związkowe” Ryby, oprócz pracy i obowiązków rodzinnych, mogą spodziewać się nawału zajęć nie tylko w sypialni. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. 

Twój kamień to awenturyn.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 21.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×