Horoskop miłosny od 03.04. do 09.04.

Czy w tym tygodniu się zakochasz? Sprawdź, co mówią na ten temat gwiazdy!

brbiepinkhoroskopmain.jpg

BARAN

Samotne Barany chciałyby mieć chwilę wolnego dla siebie. Niestety, tradycja Świąt zmusza je niejako do zajęcia się sprzątaniem, zakupami i sprawami rodzinnymi, a w chwilach wolnych pracą lub nauką. Masz ochotę wyjechać, ale nic z tego, rodzina Cię zaszczuje. Tylko przed snem możesz sobie zaplanować dyngusowe „polowanie”. W tym dniu możesz oblać każdego, tylko nie perfumami, a wodą, im jej więcej, tym lepiej. Zajęte Barany ten czas mają już za sobą. Nie zapomnijcie jednak polać obficie partnera. To zapewni pomyślność na cały rok. 
Twój szczęśliwy kamień to turkus.


BYK
Wolne Byki, jeżeli do tej pory nie spotkałyście nikogo konkretnego, nie łudźcie się, że spotkacie go w tym tygodniu. Jest to możliwe, ale mało realne. Po prostu nie macie czasu na spotkania, presja rodziny jest zbyt duża, a poza tym to czas na umartwianie się, czyli wszelkie przyjemności na bok. Zajęte Byki czeka po prostu kierat: praca, dom, przygotowywanie do Świąt i zero seksu. 
Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki (tylko część) poznają sympatycznego pana, a kontynuowanie znajomości będą musiały przełożyć na następny tydzień, ten wymaga wyrzeczeń jak tradycja nakazuje. Zero wolności i przyjemności. Zajęte Bliźnięta mają za dużo zajęć, aby myśleć o czymś więcej jak Święta. Same obowiązki, zero przyjemności. Odpoczywać i cieszyć się życiem będziesz dopiero w następnym tygodniu, od lanego poniedziałku. 
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK
Samotne, wolne, zdesperowane Raki przemycą fakt, że poznały w czasie zakupów bardzo interesującego mężczyznę. Na spotkania z nim będą jeszcze mogły sobie pozwolić w tym tygodniu. Ta znajomość wygląda na krótkodystansową i możliwe, że dłużej niż tydzień nie potrwa. Zajęte Raki już na dwa tygodnie wcześniej mają już dosyć Świąt, a gruntowne sprzątanie je wykańcza. Ile można sprzątać? Nie szalejcie, zajmijcie się swoimi potrzebami i potrzebami partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

LEW
Samotne, wolne Lwy, zmuszone przez rodzinę do uczestniczenia w przedświątecznym szaleństwie, będą miały niewiele czasu dla siebie. Podczas zakupów poznają sympatycznego mężczyznę, też zagonionego do pomocy przez rodzinę. Oboje jesteście wciągnięci w tryby tradycji. Dasz radę, Lwie, po Świętach będzie lepiej. Zajęte Lwy są naprawdę zajęte, zarówno pracą zawodową, jak przygotowaniami do Świąt. Na razie to tylko sprzątanie, ale Tobie zachciało się malowania. Trudno, dasz radę to przeżyć. 
Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA
Romantyczne z natury, choć bardzo praktyczne Panny czekają trudne dni, wybór między przyjemnościami, a obowiązkiem tradycji. Cóż, Wielkanoc jest tylko raz w roku i tradycja zobowiązuje. Wstrzemięźliwość odbijecie sobie później. Niedawno poznany mężczyzna to zrozumie, jego rodzina jest bardzo tradycyjna. Zajęte Panny odpoczną sobie w Święta. Wystarczająco dużo czasu i pieniędzy będą je kosztowały, dlatego zaplanowały sobie nicnierobienie. Zajmą się sobą, partnerem i przyjemnościami. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WAGA
Wolne, ale praktyczne Wagi dokładnie zaplanują sobie szaleństwa przedświąteczne tak, aby mieć trochę wolnego czasu dla siebie. W czasie krótkiego spaceru poznają podobnego sobie desperata i zaczną spędzać razem ukradziony wolny czas. Ta znajomość ma przyszłość. Zajęte Wagi czas szaleństw mają już częściowo za sobą. Po szaleństwie zakupowym, śniadaniu i obiedzie rodzinnym w pierwszy dzień Świąt będą miały czas na leniuchowanie. 
Twój szczęśliwy kamień to rodonit.


SKORPION
Wolne Skorpiony wyłamią się z tradycji przedświątecznej, zresztą aż tyle pracy nie mają, po prostu są systematyczne. Zostają się tylko zakupy, a na te jest jeszcze czas. Mogą go przeznaczyć na własne przyjemności i nic złego się nie stanie. Zajęte Skorpiony mają te same cechy, a w związku z tym mniej chaotycznego sprzątania i więcej wolnego czasu, a zakupy zawsze zdążą zrobić i przygotować świąteczne potrawy. Wolny czas przeznaczą głównie dla najbliższej rodziny, a zwłaszcza dla partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

STRZELEC
Ten ciężki przedświąteczny czas wolne Strzelce przeznaczą na swoje przyjemności, wymawiając się od prac domowych nawałem pracy/nauki. Oczywiście wszyscy im uwierzą i zgodzą się, aby w tym tygodniu odpuścić im prace porządkowe. Tymczasem większość Strzelców właśnie w tym tygodniu pozna kogoś w miarę odpowiedniego, niektóre na stałe. Zajęte Strzelce czekają jednak zajęcia domowe, dopieszczanie partnera i poprawa relacji z jego rodziną. Ostatnio trochę się pogorszyły i trzeba wyjaśnić zaistniałą sytuację. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


KOZIOROŻEC
Bardzo wolne Koziorożce, desperacko szukające wszystko jedno kogo do stałego związku, tym razem nikogo takiego nie złapią, natomiast te, którym wszystko jedno, będą mogły wybierać. A że są wybredne, nie wybiorą nikogo, poczekają. Pamiętajcie, nic na siłę. Zajęte Koziorożce jeszcze ten tydzień spędzą w miarę spokojnie, szaleństwo zacznie się w następnym tygodniu. Zabraknie czasu na wszystkie przygotowania, chyba wyjedziecie i spędzicie Święta poza domem, ściągając na siebie gniew rodziny. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


WODNIK
Większość wolnych Wodników wyjedzie na te Święta i nareszcie odpocznie z dala od rodziny. Będziecie miały okazję poznać nowych znajomych z różnych stron Polski. Jeden z nich okaże się takim na dłużej, czyli z wyjazdu przywieziecie partnera mieszkającego blisko Was. Zajęte Wodniki w czasie Świąt po prostu sobie odpuszczą i pozwolą się obsługiwać. Żadnych relacji rodzinno-partnerskich nie będą naprawiały, poczekają, aż naprawią się same. 
Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.


RYBY
Bardzo samotne wolne Ryby, jak zwykle zamiast działać, mają pretensje do wszystkich, dlaczego inne mają, a one nie. Skwaszona mina nie służy zawieraniu znajomości. Uśmiechajcie się częściej, jest wiosna, macie się z czego cieszyć. Te Święta powinnyście spędzić w gronie nowych znajomych, z dala od rodziny. Taka odmiana bardzo Wam się przyda. Zajęte Ryby też można pozna po skwaszonej minie. Nic ich nie cieszy, a wszystko przeszkadza. Zmiany są konieczne, jeżeli nie chcecie zostać same. 
Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 03.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×