Horoskop miłosny od 30.01. do 05.02.

Czy miłość porwie Cię w swoje ramiona w tym tygodniu? Całkiem możliwe...

brbiepinkhoroskopmain.jpg

BARAN

Wolne Barany, owszem, poznają w tym tygodniu ciekawe osoby, ale znajomość z nimi okaże się czysto towarzyska, nic bardziej konkretnego z tego nie wyniknie. Barany w dalszym ciągu pozostaną wolne. Ma to swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że nikt Wam nie zabiera czasu, a minusem to, że nie ma się do kogo przytulić. Pamiętajcie jednak, że jutro też jest dzień. Miłość przyjdzie do Was sama, zupełnie nieoczekiwanie, ale w późniejszym czasie. Zajęte Barany nie mają już tych dylematów, zajmą się przede wszystkim poprawą więzi rodzinnych. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


BYK

Samotne, wolne Byki będą miały już na początku tego tygodnia możliwość poznania mężczyzny na stałe. Nie wypuszczajcie go z łapek, taka szansa już się nie powtórzy. To jak główna wygrana na loterii. Niestety, większość z Was nie pozna takiego w tym tygodniu. Jednak bez względu na to będziecie się świetnie bawiły, przecież to karnawał. Dla zajętych Byków najważniejsza jest rodzina, zwłaszcza ta najbliższa. Będą się starać, oczywiście nie tylko w tym tygodniu, zadbać o nią jak najlepiej. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA

Bardzo samotne Bliźniaki również i w tym tygodniu nie spotkają tego odpowiedniego i w najlepszym przypadku będą musiały zadowolić się mało konkretną namiastką. Gdyby to było takie nieskomplikowane, nikt nie byłby sam i nie byłoby to problemem. Presja środowiska sprawia, że do tej pory kobiety wolne uważane są za niepełnowartościowe. Zajęte Bliźniaki te problemy mają już za sobą, wychowały już partnera na pełnowartościowego towarzysza życia i teraz mogą sobie spokojnie odpocząć w otoczeniu rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RAK

Samotne Raki są wolne na swoje własne życzenie. Czekają na księcia z bajki, wiedząc że takiego nie spotkają, bo go nie ma. Po prostu żaden z dotychczasowych „narzeczonych” nie spełnił ich oczekiwań i dlatego żaden z nich nie zagościł w Waszym życiu na stałe. Niektóre z Was pod koniec tego tygodnia będą miały okazję poznać kogoś wyjątkowego, kto okaże się partnerem na stałe. Zajęte Raki spędzą tydzień bardzo pracowicie, zajmą się przede wszystkim poprawą relacji w swoim związku. Ostatnio trochę je zaniedbałaś i ten tydzień przeznacz na poprawę. To od Ciebie zależy jakość Twojego związku.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


LEW

Wolne, samotne Lwy są niejako wolne na własne życzenie. Wasz charakter nie sprzyja stałemu związkowi, chyba że znajdzie się „kamikadze”, który wszystko przetrzyma. Część z Was pozna pod koniec tygodnia takiego „samobójcę”. Pamiętajcie, że tylko od Was zależy, czy ta znajomość będzie miała sens. Zajęte Lwy, już oswojone, są zwykle bardzo dobrymi partnerami i rodzicami. Mają więc Lwy kogo kochać.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA

Pannom trudno jest poznać odpowiedniego partnera. W towarzystwie czują się obco, nie lubią tłumu i najchętniej spędzają czas we własnym towarzystwie. Dlatego dystans, jaki mają wobec innych, jest zwykle barierą nie do pokonania. Mimo wszystko Panny są miłe i przyciągają adoratorów swym niewątpliwym wdziękiem. Dobrze mieć Pannę przy sobie, zawsze jest na dobre i na złe. Wiedzą coś o tym zajęte Panny, mają udane związki, partnerzy je kochają, mają zwykle udane życie rodzinne i osobiste. Należy się tym tylko cieszyć. 

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


WAGA

Wagi są pomysłowe, świadczy o tym sposób i zapał, z jakim szukają partnera. Niestety w tym tygodniu na ma na to żadnych szans. Dlatego też powinny zaufać swojemu urokowi i zdecydować się na romans bez zobowiązań. Warto, będzie co wspominać na stare lata, a krótki romansik doda życiu smaku i podniesie Wasze Ego. Te zajęte też miałyby ochotę na romans, ale niestety nie mają na to czasu, zajęte codziennymi sprawami. Trudno, jakoś to przeżyją, a partner im to wynagrodzi. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


SKORPION

Wolne Skorpiony nie mają w tym tygodniu szans na poznanie w miarę odpowiedniego partnera, owszem, mogą poznać, ale takiego na krótki dystans, czyli kilka dni. Pamiętajcie, to tylko tydzień, w którym nic się nie będzie działo. Za to weekendowy wyjazd z przyjaciółmi zapowiada się obiecująco. Skorpiony już zajęte nie mają większego wyboru, mogą wyjechać razem z partnerem lub z partnerem i rodziną. Lepszy byłby wyjazd tylko we dwoje. Nie powinnaś myśleć o rozstaniu, to nie ma żadnego sensu. 

Twój szczęśliwy kamień to opal. 

STRZELEC

Wolne Strzelce właściwie nie mają na nic ochoty. Mężczyźni, którzy mieli być na stałe, okazali się w większości pomyłkami, a Wy macie ich dosyć. Pamiętajcie, zanim zaczniecie marudzić, że nie macie szczęścia do mężczyzn, „normalnych” mężczyzn nie ma, wyginęli jak mamuty, a nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę. Zajęte Strzelce mają również te problemy, ich partnerzy okazali się „towarem z przeceny”. Niby są w porządku, ale czegoś im brakuje. Nie wymieniaj ich jednak na nowszy model, możesz trafić gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


KOZIOROŻEC

Na szczęście wolne Koziorożce mają zwykle dużo szczęścia, zwłaszcza w kontaktach z płcią przeciwną. Wasz urok osobisty i czar sprawią, że w tym tygodniu nie będzie można się Wam oprzeć. Dla niektórych taka znajomość zakończy się stałym, całkowicie legalnym związkiem. Zajęte Koziorożce, mające w swoim posiadaniu tego właściwego, nie powinny już szukać mocnych wrażeń. Najlepiej będzie, jeżeli wyjedziecie tylko we dwoje na weekend, niekoniecznie daleko. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


WODNIK

Szalone Wodniki w tym tygodniu będą się dobrze bawiły, wolne pozwolą się adorować i skorzystają z możliwości, jakie niesie im życie. Niektóre z Was poznają wspaniałego mężczyznę, prawie bez wad, takiego na stałe. Nie będziecie już nikogo odpowiedniego szukać. Po prostu zaczniecie nowy etap Waszego życia. Zajęte Wodniki nie przestają być szalone, nie można się z nimi nudzić, są pomysłowe, w Waszej sypialni nigdy nie jest nudno, a częste wyjazdy tylko we dwoje sprawiają, że Wasz związek w dalszym ciągu jest taki, jak kilka lat temu. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


RYBY

Dwoista natura Ryb nie pomaga Wam w życiu osobistym. Wolne mają problemy z doborem odpowiedniego partnera. Początkowo są zachwycone, a później czepiają się o drobiazgi. Tak będzie i w tym tygodniu, poznany na początku tygodnia mężczyzna w końcu okaże się kompletnym idiotą. Za każdym razem przydarza Ci się to samo. Zajęte Ryby nic nie straciły ze swojej dwoistości, zawsze są zagadką dla swojego partnera. W tym tygodniu wykorzystają swoją tajemniczość do maksimum. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 30.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×