Horoskop miłosny od 05.12. do 11.12.

Co Cię czeka w tym tygodniu w życiu uczuciowym? Sprawdź, co na ten temat sądzi popularna wróżka - Henrietta!

zimowelovehoroskop.jpg

BARAN

Wolne i samotne Barany będą miały okazję poznać miłego i sympatycznego mężczyznę. Co prawda nie będzie się nadawał do stałego związku, ale do romansu bez zobowiązań jak najbardziej. Czyli można go używać w celach rozrywkowych. Zajęte Barany, zwłaszcza te młodsze, zajmą się odnową swojego związku, do którego już zawitała rutyna. Zajmą się na tyle skutecznie, że zmienią całe swoje życie. Pojawienie się dziecka zmieni wszystko. 

Twój szczęśliwy kamień to awanturyn.


BYK

Byki pozostające bez przydziału nadal pozostaną samotne, owszem, poznają ciekawych ludzi, ale tylko do rozmów a nie do bardziej intymnych spotkań. Ci, którzy będą się Wam podobali nie zainteresują się Wami a Ci, którzy Was nie zainteresują, będą koniecznie chcieli się z Wami zaprzyjaźnić. Niestety często tak bywa. Te, które mają już parę, wiedzą, jakie to trudne spotkać tego odpowiedniego i utrzymać go przy sobie, ale tak, żeby o tym nie wiedzieli. To cała sztuka. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


BLIŹNIĘTA

Trudno dogodzić Bliźniętom, zwłaszcza tym wolnym. Same nie wiedzą, czego chcą i jaki ma być ich ewentualny partner. Nie mają sprecyzowanego wyobrażenia o nim. Chciałyby, aby był idealny, a takich nie ma. Powinny więc zdecydować się na standard, nic innego nie wymyślą. Normalnych mężczyzn nie ma, wyginęli jak mamuty. Trzeba to przyjąć za pewnik. Bliźniaki pozostające w związkach zaczynają się już nudzić monotonią i rutyną. Ich połówki nie mogą się zdecydować na żadne zmiany i pozostają statyczne. Pomyślcie o wymianie partnera na nowszy model. Tego nie da się zreformować. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


RAK

Trudno jest Rakom podjąć konkretną decyzję. Wolne nie mogą się zdecydować na wybór partnera, mając kilka opcji do wyboru. Skoro nie możecie się zdecydować, to lepiej nie wybierzcie nikogo. Po co Wam późniejsze problemy? Te, które już wybrały, nie powinny rezygnować z partnera. Jest odpowiedni, taki na właściwym miejscu. Nie jest co prawda nadmiernie błyskotliwy, ale za to można nim spokojnie kierować. Pod tym względem jest idealny. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


LEW

Wolne Lwy nie potrafią do siebie dopasować partnera. Praktycznie żaden im nie odpowiada. Partner musi im zaimponować, może to być: wiedza, umiejętność gotowania, siła fizyczna, inteligencja, wykształcenie, talent itd. Każda z nas ma inne wyobrażenie o tym odpowiednim. Te Lwy, które już są w związku wiedzą coś o tym, jak trudno jest Lwicy dopasować do siebie partnera. Czasem mają ochotę wymienić go, ale każdy inny wydaje się dużo gorszy. 

Twój szczęśliwy kamień to brylant.


PANNA

Samotne, wolne Panny, a przynajmniej ich część, poznają w tym tygodniu odpowiedniego mężczyznę, pasującego pod każdym względem do ich wyobrażenia o drugiej połowie. Nie powinny go wypuszczać z łapek, drugi taki się nie trafi. Te Panny, które już są w związku, powinny poprawić relacje z partnerem. Do Waszego związku wprowadziła się nuda i należy to zmienić. Najlepiej zacząć od spraw intymnych. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


WAGA

Wolne Wagi dadzą się w tym tygodniu ponieść impulsowi i wdadzą się w romans bez przyszłości i zobowiązań. Będą miały za to co opowiadać wnukom. Nie poznają za to nikogo odpowiedniego do stałego związku. Dlatego dobrze, że biorą z życia to, co najlepsze. Zajęte Wagi będą co prawda miały ochotę na zmianę partnera, ale nie powinny tego robić. Opcja, że spotkają lepszego nie istnieje, ale że gorszego jest jak najbardziej realna. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


SKORPION

Ten tydzień okaże się wyjątkowo udany dla wolnych Skorpionów. Większość z Was pozna miłość swojego życia, zakończy w ten sposób poszukiwania tego właściwego i zacznie myśleć o założeniu rodziny. Zajęte Skorpiony niczego na razie nie muszą zmieniać w swoim związku, partner nie jest idealny, ale nie będą go wymieniać, nawet pod wpływem impulsu. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

STRZELEC

Wolne Strzelce mają już dosyć polowania na odpowiedniego partnera i postanowiły zdać się na ślepy los. Tylko niewielkiej części z Was trafi się możliwość poznania, co prawda nie na stałe, tylko na „trochę”, naprawdę świetnego faceta, zwłaszcza do uciech cielesnych. Zajęte Strzelce nie mają już takich problemów. Ich gorsza połowa dostarcza im dużo różnorodnych doznań. 

Twój szczęśliwy kamień to szafir.


KOZIOROŻEC

Koziorożce są z natury wyjątkowe. Wolne ten tydzień spędzą samotnie. Nie będą miały okazji poznać nikogo konkretnego, wobec tego nadal będą się pilnie rozglądać, aby nie przeoczyć tego odpowiedniego. Zajęte Koziorożce zajmą się sprawami swojego związku, należy wprowadzić trochę zmian w Waszym pożyciu intymnym. Uda się Wam ta zmiana. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


WODNIK

W tym tygodniu wolne Wodniki zaszaleją. Nie poznają co prawda tego właściwego na całe życie, ale takiego do romansu i wspaniałego seksu. Sprzątanie i zakupy przełożą na później i będą się cieszyć chwilą. Zajętym Wodnikom również seks wypełni wolny czas, ich druga połowa stanie na wysokości zadania. 

Twój szczęśliwy kamień to chryzopraz.


RYBY

Mają opinię zimnokrwistych i zmieniających często zdanie. Nic bardziej mylnego. Ryby są konkretne i namiętne. Preferują wolne związki. Ryby bez przydziału nie poznają nikogo konkretnego z kim chciałyby być. Ale nic na siłę. Taki odpowiedni sam wejdzie w Wasze ręce. Zajęte Ryby traktują swój związek poważnie i zależy im na szczęściu partnera. Same wezmą się za poprawianie relacji w swoim związku. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 05.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×