Horoskop miłosny od 06.02. do 12.02.

Czekasz na oświadczyny? A może Twój związek wisi na włosku? Zobacz, co o przyszłości Twojego życia miłosnego mówi wróżka!

sercahoroskopmilosnyhenrietty.jpg

 BARAN

To dobry czas dla Baranów, wolne poznają grupę miłych, sympatycznych osób. Niektóre z Was z tej grupy „wyłuskają” tego, który będzie towarzyszył im przez resztę życia. Poczujecie motyle w brzuchu i zauroczenie tą osobą. Taki stan utrzyma się bardzo, bardzo długo. Zajęte Barany też nawiążą nowe kontakty i przyjaźnie, poznają również ciekawe osoby. Część z tych znajomości pozostanie z Wami bardzo długo. Pamiętajcie, zarówno miłość, jak i przyjaźń trzeba pielęgnować, inaczej więdną. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BYK

Wolny Byki co prawda nie spotkają jeszcze tego jedynego, ale będą się świetnie bawiły. Trochę zaszaleją i zabawią się w swoim stylu. W połowie tygodnia spotkanie z dawno niewidzianą, a kiedyś bliską osobą. Stara miłość nie rdzewieje, powrócą wspomnienia. W życiu zajętych Byków szykują się zmiany, część z Was postanowi naprawdę zaszaleć i wda się w romans, taki bez zobowiązań. Uwaga, bez zobowiązań może być dla tej drugiej strony, dla Was może mieć poważne konsekwencje. Lepiej dać sobie spokój. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Bywa tak, wolny Bliźniaku, że ten właściwy długo się nie pojawia lub nie pojawi się wcale. Wtedy trzeba się zadowolić namiastką. Dlatego też nie oczekuj księcia lub rycerza (rycerz ma zwykle zakuty łeb), może to być zupełnie ktoś inny. Warunek: ma być w miarę normalny. Zajęte Bliźniaki mają szukanie już za sobą. Partner jest w miarę normalny, a dobre wychowanie zrobiło swoje, można się z nim pokazać. Podoba się kobietom. 

Twój szczęśliwy numer to agat.


RAK

Wolne Raki mają przed sobą wyjątkowo sprzyjający im czas. Większość z Was pozna odpowiedniego partnera – może nie na stałe, tylko na kilka lat, ale zawsze. Poza tym powinniście wyjechać razem, całą grupą na weekend, gdzieś w nieznane. Zajęte Raki niczego nie będą zmieniać w swoim życiu uczuciowym. Po pierwsze już za późno, po drugie nie warto. Kochacie się, a on się nie zmieni, już taki jest. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


LEW

Wolne Lwy, a właściwie Lwice, mają teraz dogodny czas do polowań. Te, które są samotne lub zdesperowane, będą miały możliwość poznania w miarę odpowiedniego partnera. Co prawda nie na całe życie, tylko na kilka lat, ale zawsze to rozrywka. Zajęte Lwy te problemy mają już za sobą, po prostu wiedzą, jak z nimi żyć. Niczego jednak nie mają zamiaru zmieniać, a tym bardziej wymieniać partnera na nowszy model. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


PANNA

Dla wszystkich Panien zapowiada się nieudany tydzień. Wolne Panny powinny go przesiedzieć w domu, jeżeli nie będą mogły, to powinny uważać na siebie. Nowo poznany chłopak okaże się totalną pomyłką. Zajęte Panny czekają problemy z partnerem, problemy rodzinne i zawodowe. Po prostu ten tydzień zapowiada się fatalnie. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


WAGA

Wagi z natury są spokojne. Wolne Wagi spędzą spokojny tydzień, odpoczną od wyścigu szczurów, czyli pogoni za zdobyciem partnera, dadzą sobie po prostu wolne od wszystkiego, wyjadą na krótki urlop, który spędzą same. Zajęte Wagi nie będą już miały tego komfortu. Nie mogą sobie zrobić urlopu od rodziny. Nawet wyjechać na urlop same nie mogą. Pojawia się proza życia. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


SKORPION

Wolne Skorpiony co prawda nie poznają nikogo konkretnego, ale za to poznają ciekawych ludzi i nie będą mogły nazwać tego tygodnia nieudanym. Nowi znajomi nie pozwolą się nudzić. Zajęte Skorpiony również poszerzą grono znajomych i wspólnie z partnerem nie będziecie narzekać na nudę. Wolne dni spędzicie w miłym towarzystwie. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


STRZELEC

Strzelce z natury są spokojne i wyważone. Nic na żywioł. Wolne Strzelce spokojnie będą realizować swój sposób na życie, nie poznają w tym tygodniu tej ważnej dla siebie osoby. Nic straconego, poznacie ją w innym czasie, można spokojnie zaczekać. Zajęte Strzelce nie czekają żadne zmiany, będzie po prostu tak samo jak wcześniej. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


KOZIOROŻEC

Wolne, samotne Koziorożce, pomimo poszukiwań, do tej pory nie spotkały odpowiedniego partnera i nie mają szans na poznanie go w najbliższym czasie. Nie oznacza to, że będą same. Owszem, poznają namiastki, ale nic poważnego z tego nie wyniknie. Zajęte Koziorożce czeka poważna rozmowa z partnerem, od dawna Wam się nie układa w związku i trzeba coś z tym zrobić. Najlepiej wymienić go na nowszy model. 

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


WODNIK

Wodniki są z natury kochliwe i jeden stały partner ich nie interesuje. Co prawda są również takie, które są stałe w uczuciach, ale jest ich niewiele. W każdym razie wszelkiego rodzaju Wodniki będą miały ciekawy tydzień. Zajęte ciekawe przeżycia mają już częściowo za sobą. Teraz walczą z prozą życia i czasem im się udaje wygrać. Mimo to lubią tę swoją małą stabilizację. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


RYBY

Dwoista natura Ryb powoduje, że same nie wiedzą, czego oczekują od życia. Wolne chciałyby ułożyć sobie życie, ale nie mogą spotkać odpowiedniego partnera. Są również tak wybredne, że nikt nie jest w stanie ich zadowolić. Z biegiem czasu ich roszczenia się zmniejszą. Zajęte Ryby mają wrażenie, że mogły wybrać lepiej i że partner do pięt im nie dorasta. Częściowo mają rację, ale zawsze mogły trafić jeszcze gorzej. Lepiej więc go nie wymieniać na inny model. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 

Zobacz też:  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 06.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
slabe
Dodano: 2017-02-14 21:07:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×