Horoskop miłosny od 06.06. do 12.06.

Zobacz, co na temat Twojej miłości zapisane jest w gwiazdach!

milosny.jpg

BARAN

Wolne, samotne Barany nadal nie będą miały okazji poznać interesującego partnera. Owszem, trafią się przelotne znajomości, ale nie będzie to nic konkretnego. Za to przeżyją niezapomniane momenty. Zajęte Barany powinny się liczyć z narastającymi problemami w związku. Niektórych nie da się już uratować. Większość jednak przetrwa, a uczucie rozkwitnie z potrójną mocą. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BYK
Samotne Byki jak zwykle zachowują dystans i mogą wyglądać na niedostępne. To tylko pozór, tak naprawdę są bardzo wrażliwe. Większość z nich spotyka jednak na swojej drodze całkiem nieodpowiednich partnerów. Nie miejcie złudzeń, nic na razie się nie zmieni. Zajęte Byki w tym tygodniu swój wolny czas zainwestują w swój związek. Praca daje pieniądze, ale niszczy życie osobiste. Powinniście zająć się potrzebami partnera i przestać marudzić na problemy w związku. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki poznają nowych, ciekawych znajomych. Wśród nich znajdzie się jeden, dla którego mocniej zabije Twoje serce, a motyle roztańczą się w brzuchu. To będzie właśnie ten na całe życie. Tylko pamiętajcie, uczucia trzeba pielęgnować, nie są dane na zawsze. Zajęte Bliźniaki niewiele mogą zmienić w swoim życiu: rodzina ta sama, partner ten sam, mieszkanie/dom ten sam. Powinnaś tylko nieco poprawić relacje w związku i pamiętać, że Twój partner będzie taki, jakim go stworzysz. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


RAK
Wolne Raki po prostu spotkają odpowiedniego partnera, oczywiście nie wszystkie, tylko część z Was. Niektóre Raki postanowią zmienić stan cywilny. Właściwie więcej zmian nie będzie w Waszym życiu. Zajęte Raki powinny poświęcić więcej czasu i zainteresowania swojemu partnerowi. Niedopieszczony może się wyrwać spod kurateli. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


LEW
Wolne Lwice zaczną szukać odpowiednich partnerów. Niestety, tylko nieliczne spotkają odpowiednich, szczęśliwe będą mogły zaszaleć i wypróbować ich zalety. Zajęte Lwy nie wymienią partnera na nowszy model, zaczną natomiast dbać o tego, którego mają. Wyjdzie to Wam na dobre, a w Waszym związku zapanuje harmonia. 
Twój szczęśliwy kamień to karneol.


PANNA
Wolne Panny nie będą się mogły opędzić od adoratorów, ale nie będzie wśród nich żadnego odpowiedniego na dłużej. Każdy z nich będzie na trochę. Rozrywek dużo, ale stabilizacji żadnej. Oczywiście będą wyjątki, ale naprawdę nieliczne. Zajęte Panny również nie będą narzekały na brak rozrywek, szykuje się im weekendowy wyjazd w plener. Ten wyjazd okaże się bardzo udany i scementuje Wasz związek. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

WAGA
Wolne, samotne Wagi w końcu tygodnia będą miały okazję poznać szczęście swojego życia, uzyskają stabilizację uczuciową i po prostu ustatkują się w tym związku. Zajęte Wagi zajmą się dopieszczaniem partnera, poprawią swoje relacje z nim i wprowadzą urozmaicenie w życiu intymnym. Wszelkie nowości będą mile widziane. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


SKORPION
Wolne Skorpionice spotkają swoją dawną miłość. Okaże się, że w dalszym ciągu łączy Was uczucie. Nie brońcie się przed nim. Stara miłość nie rdzewieje. Zajęte Skorpiony będą musiały zająć się naprawą swojego związku. Najlepiej będzie, jeżeli wspólnie wyjedziecie na weekend. Zacieśni to i poprawi Wasze wzajemne relacje. 
Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


STRZELEC
Wolne Strzelce, zamiast polowaniem na partnera, powinny się skupić na sobie. Polowanie okaże się nieudane, niewarte zachodu. Zamiast się starać, lepiej wybrać się na zakupy: ciuchy, kosmetyki, biżuteria. Zajęte Strzelce nie powinny narzekać, macie dobrego partnera, zapewniającego stabilizację życiową. A że czasem nudno, trudno, coś za coś, nie warto ryzykować. 
Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


KOZIOROŻEC
Wolne, samotne Koziorożce ostatnio za bardzo wybrzydzają. Żaden ewentualny „narzeczony” im się nie podoba. Nie musi, nic na siłę. Pojawi się w Waszym życiu odpowiedni kandydat. Zajęte Koziorożce nie muszą nic poprawiać w swoim życiu. Macie dobry udany związek, kochającego partnera i stabilizację życiową. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


WODNIK
Na wolne Wodniki czeka wyjątkowo udany tydzień. Wasz czar i urok zniewoli każdego, będziecie wybierać partnerów, ale wszyscy będą tacy „jednorazowi”, nikogo konkretnego. Zajęte Wodniki spędzą czas na łonie rodziny, po prostu i zwyczajnie. Bez pogoni za poprawą relacji i takimi tam. Po prostu spędzicie ze sobą dobrze wolny czas
Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


RYBY
Wolne Ryby w dalszym ciągu pozostaną wolne. Żaden partner do tej pory nie spełnił Waszych oczekiwań i nie powinnyście oczekiwać, że poznacie odpowiedniego w najbliższym czasie. Nikt taki się nie pojawi. Zajęte Ryby, nawet nie zauważyłyście, że Wasz związek zaczął się sypać, jeszcze można go uratować. Trzeba się tylko odrobinę wysilić i postarać. 
Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Środa 01.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×