Horoskop miłosny od 01.05. do 07.05.

Czy coś zmieni się w Twoim życiu sercowym w tym tygodniu? Sprawdza wróżka Henrietta!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Wolne i bardzo samotne Barany nie będą narzekały na brak powodzenia, niestety, ale nie znajdzie się wśród nich ten odpowiedni. Owszem, nie pozwolą na nudy, ale to wszystko. Te mniej samotne pożegnają się z kilkudniowym czasoumilaczem i znów będą do wzięcia. Natomiast zajęte Barany mają teraz doskonały moment na poprawę wzajemnych relacji z partnerem i mogą się zabrać za powiększanie rodziny. A to zwykle bardzo przyjemne zajęcie. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BYK

Tylko trochę zajęte Byki również nie będą narzekały na brak powodzenia, a raczej na jego nadmiar. Całkowicie wolne Byki nie zmienią swojego statusu na zajęty. Bynajmniej nie z braku chęci, tylko z braku odpowiedniego kandydata. Dla rozrywki mogą się zdecydować na krótką znajomość. Zajęte Byki poczują się komfortowo w swoim związku. Partner będzie zabiegał o Waszą uwagę i dobre samopoczucie. Nie dajcie się zwieść pozorom. Przyczyną takiego zachowania zwykle jest mecz lub wyprawa na ryby. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

BLIŹNIĘTA

Maj sprzyja miłości, a szczególnie początek miesiąca. Wolne Bliźnięta będą mogły zaszaleć, co prawda z tego szaleństwa nic nie wyniknie, przecież nie musi, ale za to będziecie świetnie się bawiły. Wasz czar i urok sprawią, że będziecie miały branie. Niestety pojawi się tylko sama przecena, nic konkretnego. Zajęte Bliźniaki, aura sprawi, że poczujecie się młode i powabne, w tej opinii będą wyjątkowo zgodni Wasi partnerzy. Dla nich zawsze będziecie wyjątkowe. Szykuje się tydzień miodowy. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


RAK

Wszystkie Raki poczują prawdziwą wiosnę i postanowią zaszaleć. Wolne, nie ograniczone nauką i pracą, zaczną bywać w towarzystwie, mając nadzieję, że znajdą kogoś dla siebie. Owszem znajdzie się osoba na krótki czas, taki typowy krótkodystansowiec. Na nic więcej nie możecie liczyć przynajmniej teraz. Zajęte Raki powinny na ten długi weekend wyjechać, ale tylko we dwoje. Rodzina i dzieci nie będą im potrzebne do szczęścia. Efektem będzie poprawa wzajemnych relacji i powiększenie rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

LEW

Wolne Lwy ten tydzień przeznaczą przede wszystkim na solidny wypoczynek. Korzystając z wolnych dni i odrobiny urlopu, zaplanują wypad poza miejsce zamieszkania. Leniwy wypoczynek zmieni się w aktywny. Poznają (tylko część) sympatycznego mężczyznę, znajomość okaże się trwała. Zajęte Lwy również postanowią wyjechać na kilka dni, będą chciały pobyć sam na sam tylko z partnerem. Nie wszystkim się to uda, ale wszystkie powinny wprowadzić nowości do sypialni. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


PANNA

Wolne Panny, i prawdziwe i z odzysku, mają zawsze problemy w swoim życiu uczuciowym, a właściwie w jego braku. Praktycznie wszyscy panowie jacy pojawiają się w ich życiu to towar mocno przeceniony. Nie mają więc zamiaru męczyć się z nimi, ale zawsze mają nadzieję, że spotkają tego odpowiedniego. Panny już zajęte też mają ten problem. Partner nie spełnia ich oczekiwań. Pamiętajcie jednak o tym, że małe są szanse na spotkanie lepszego, ale gorszego jak najbardziej. 

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt. 

WAGA

Bardzo wolne Wagi, a przynajmniej niektóre z nich, poznają w pierwszej połowie tygodnia odpowiedniego pod każdym względem mężczyznę. Okaże się w późniejszym czasie, że to partner docelowy. Teraz będą to tylko „przymiarki”. Zajęte Wagi powinny w tym tygodniu skoncentrować się na sobie i swoich potrzebach. Bądźcie chociaż raz egoistkami i pozwólcie się kochać. Czasem należy podjąć radykalne kroki, aby przekonać się o uczuciach partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to azuryt.


SKORPION

Potrzeby i wymagania wolnych Skorpionów bywają czasem niemożliwe do zrealizowania. Taki mężczyzna, jakiego by chciały dla siebie, nie istnieje w realnym świecie, natomiast ich potrzeby są realne, ale dla milionerów, Zejdźcie na ziemię, Skorpiony, i częściowo zrezygnujcie ze swoich wygórowanych potrzeb. Zajęte Skorpiony też miały kiedyś ekscentryczne potrzeby, ale już się z tego wyleczyły. Teraz mają całkiem zwyczajne pragnienia i spokojnie je realizują. Pozwalają się kochać i wiodą w miarę udane życie osobiste. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

STRZELEC

Wolne Strzelce mają dosyć strzał w kołczanie, aby zapolować na odpowiedniego mężczyznę. Co prawda polowanie w tym tygodniu będzie nieudane, zdobycz okaże się krótkodystansowa. Taka do romansu, a nie do związku. Ten tydzień okaże się idealny do wypoczynku i do zastanowienia się nad sobą. Zajęte Strzelce na szczęście już nie mają takich dylematów. Ich związek może nie jest idealny, ale dość udany w porównaniu z innymi. Nie masz powodów do narzekań, kochacie się, a dowodów miłości nie brakuje. 

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.


KOZIOROŻEC

Bardzo samotne Koziorożce, a przynajmniej część z nich, będą miały okazję poznać prawie idealnego partnera. Lepiej nie czekać na tego idealnego, bo to czekanie na Godota. Te, które poznają tego odpowiedniego, będą wiedziały na czym polega różnica. Zakochacie się z wzajemnością. Zajęte Koziorożce będą miały bardzo pracowity tydzień, odpoczynek też jest pracą. Te świąteczne dni pozwolą odpocząć i pomyśleć o dalszej Waszej przyszłości. Miłość partnera pozwoli Ci na spokojne podjęcie decyzji. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK

Samotne Wodniki poszaleją, ale znajdą w tym tygodniu trochę wolnego czasu na miłość, a właściwie na romans bez zobowiązań. Okaże się, że nie jest to tak do końca prawdą, z tego romansu wyjdzie całkiem udany związek. Zorientujesz się pod koniec tygodnia, co z tego wszystkiego wyniknie. Zajęte Wodniki wolny czas w tym tygodniu przeznaczą na poprawę relacji rodzinnych, poprawę swojego związku, urozmaicenie pożycia intymnego i ponowny rozkwit miłości. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


RYBY

Ten tydzień dla wszystkich Ryb będzie wyjątkowo udany. Wolne Ryby pomimo niezdecydowania podejmą decyzję, że poczekają jeszcze na tego właściwego. Poczekacie, odpoczniecie, nie musicie się spieszyć, wszystko rozwiążę się niejako bez Waszego udziału. Ten właściwy pojawi się w późniejszym czasie. Zajęte Ryby powinny tylko bardziej zadbać o swoje potrzeby i potrzeby partnera. W Waszej sypialni wieje nudą i rutyną, czas to zmienić. Koniec tygodnia to czas rodzinnych zmian na lepsze. 

Twój szczęśliwy kamień to morganit. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 02.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×