Horoskop miłosny od 14.11. do 20.11.

Romans, zaręczyny, zerwanie! To wszystko może wydarzyć się w tym tygodniu! Komu los będzie sprzyjał, a kto skończy ze złamanym sercem?

horromil.jpg

BARAN

Nadszedł dobry tydzień dla Baranów. Część wolnych Baranów będzie miała okazję poznać swoją wielką miłość: odpowiedniego, wartościowego mężczyznę, takiego do stałego związku. Większość niestety nie dostanie tej szansy. Zajęte Barany, oprócz pracy skupią się na życiu rodzinnym i towarzyskim. Sobota–niedziela, spotkanie rodzinne w dużej grupie, czyli spęd rodzinny. Wasza obecność będzie wymagana. 

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.


BYK

Niestety, ale życie uczuciowe Byków nie ulegnie zmianie. Te wolne nie będą miały okazji poznać nikogo odpowiedniego. A nawet jeśli poznają, okaże się towarem niepełnowartościowym, przejściowym. Można jednak na krótko zwrócić na niego uwagę, zawsze to jakaś rozrywka. Zajęte Byki powinny wprowadzić nieco nowinek do życia intymnego. Wasz związek jest rutynowy i wieje od niego nudą. Postarajcie się to zmienić. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


BLIŹNIĘTA

Sprawy uczuciowe wolnych Bliźniąt zaczną się rozwijać. Poznany niedawno mężczyzna mimo wszystko okaże się typowym strzałem w dziesiątkę. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w odpowiednim kierunku, czyli do jego stabilizacji i legalizacji. Zajęte Bliźniaki, pomysł wymiany partnera na nowszy model jest utopijny. Lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu. Są co prawda lepsi od niego, ale większość jest gorsza. Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim zaczniesz ją realizować. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RAK

Kochliwe Raki, zwłaszcza te wolne, zawsze znajdą sobie obiekt zainteresowania. Niestety, nie zatrzymają go na dłużej. To towar typowo przechodni, nie warto się nim dłużej interesować. Na tego jedynego trzeba jeszcze poczekać. Zajęte Raki dobrze wiedzą, że odpowiedni kandydat jest na wagę złota. Dlatego dobrze pilnują swego wybranka i starają się go dopieszczać w każdy możliwy sposób. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


LEW

Lubiące błyszczeć w każdej sytuacji wolne Lwy, dla których takie zachowanie jest normalne, powinny się nad tym zastanowić. Przyćmiewacie swoim blaskiem każdego mężczyznę, który się przy Was pojawi. Jeżeli się choć trochę zmienicie, to szybko się znajdzie odpowiedni kandydat. Zajęte Lwy zamiast sobą powinny bardziej zająć się potrzebami partnera, dopieścić go i okazać choć odrobinę miłości. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


PANNA

Wolne Panny, zacznijcie dbać o swoje potrzeby, taki odpowiedni kandydat pojawi się w późniejszym czasie, dlatego też zadbajcie przede wszystkim o realizację swoich planów i o swój wizerunek. Postawcie na siebie. Zmiana dobrze Wam zrobi i ten właściwy może pojawić się wcześniej. Zajęte Panny, niestety, ale większość z Was popełniła błąd i potrzeby partnera postawiła na pierwszym miejscu. Pamiętajcie przede wszystkim o sobie. Zmieńcie choć trochę swoje życie. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


WAGA

Z natury spokojne Wagi będą miały o czym opowiadać wnukom. Zarówno wolne jak i zajęte porwie nieoczekiwana namiętność, krótka ale intensywna. Zajęte powinny się pilnować, to nie będzie romans bez zobowiązań tylko coś więcej, za to wolne mogą dać się porwać krótkiej namiętności, nawet jeżeli potrwa trochę dłużej. Zapowiada się dla Was tydzień pełen niespodzianek, zwłaszcza tych osobistych. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


SKORPION

Wolne Skorpiony nie powinny szukać partnera na siłę. On się pojawi w najmniej spodziewanym czasie, oczywiście nie każda z Was go spotka, ale warto zaczekać. Prawdopodobnie pojawi się w połowie tygodnia i zostanie już na stałe. Może nie będzie taki śliczny jak ten wymarzony, ale zbliżony do ideału. Zajęte już tych problemów nie mają, za to są coraz większe problemy z utrzymaniem związku. Postarajcie się choć trochę zmienić Wasz charakter. Czepiacie się wszystkiego. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn. 


STRZELEC

Szykujcie się na tydzień pełen wrażeń. Wolnym Strzelcom wolny czas wypełnią spotkania towarzyskie. Będziecie się świetnie bawiły, zwłaszcza że pojawią się panowie zupełnie do rzeczy, czyli tacy odpowiedni. Niestety żaden z nich nie gwarantuje dłuższego związku. Zajęte Strzelce swoją uwagę skupią w tym tygodniu na sprawach typowo rodzinnych, dając im pierwszeństwo przed sprawami osobistymi. 

Twój szczęśliwy kamień to selenit.


KOZIOROŻEC

Koziorożce z natury są namiętne. Będziecie mogły wykorzystać tę cechę w tym tygodniu. Czeka Was krótki, namiętny romans bez zobowiązań, po którym pozostaną tylko wspomnienia. Zajęte Koziorożce nie będą miały takich zmartwień, za to mogą się spodziewać poważnych problemów rodzinnych, jeżeli wcześniej nie zareagują. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


WODNIK

Wolne Wodniki będą miały szalony tydzień, spotkają znajomych z przeszłości i będą zaskoczone zmianami, jakie w nich zaszły. Dawna, szczenięca miłość też się pojawi i okaże się, że nie przeszła. Zajęte Wodniki też spotkają znajomych z przeszłości, powspominają, ale nic więcej z tego nie wyniknie. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


RYBY

Szykuje się bardzo pracowity tydzień dla Ryb. Wolne będą zachwycone nowo poznanym mężczyzną i będą chciały zatrzymać go przy sobie jak najdłużej, wiedząc doskonale, że to niemożliwe. Ta gra Wam się powiedzie. Zajętym Rybom świat przysłonią sprawy rodzinne i osobiste, zwłaszcza nadpsute relacje z partnerem. Pamiętaj również o swoich zobowiązaniach. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 14.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×