Horoskop miłosny od 16.01. do 22.01.

Zerwanie, romans, zaręczyny? Zobacz, co jest zapisane gwiazdach!

horoskopmilosnymainstyczenhenrietta11.jpg

BARAN

Wolne Barany mogą liczyć na swój wdzięk i urok osobisty. Dzięki temu Wasza szansa na poznanie kogoś odpowiedniego wzrośnie. Nie wszystkie z Was będą miały taką możliwość. Większość obejdzie się smakiem i na razie sobie odpuści. 

Zajęte Barany nie mają już tych problemów, co prawda nie trafił się im książę z bajki, ale może to i lepiej. Z księcia nie ma żadnego pożytku, a z normalnego mężczyzny jest. Ktoś musi naprawić drobne usterki. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


BYK

Wszystkie Byki będą w tym tygodniu błyszczały w towarzystwie. Te wolne (większość) będą miały okazję poznać kogoś odpowiedniego. Natomiast te zajęte będą mogły wzbudzić zazdrość. Ich związek nieco się wypalił, a nic nie robi tak dobrze na korzyść uczuć jak odrobina niepewności. Ten tydzień będzie obfitował w takie miłe naszemu sercu niespodzianki.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA

Samotne, wolne Bliźnięta w tym tygodniu nie mają możliwości poznania odpowiedniego partnera. Muszą w inny sposób zapełnić sobie wolny czas. Lepiej przeczekać niż natknąć się na towar przeceniony. Dlatego ten tydzień też można uznać za udany. Zajęte Bliźniaki mogą dopieścić partnera, ale powinny przede wszystkim zająć się poprawą relacji rodzinnych. Ostatnio zaczęły się psuć. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RAK

Wszystkie Raki, te wolne i te zajęte, będą miały chwilę odpoczynku. Wolne nie będą musiały nic robić, aby zainteresować sobą niekoniecznie ciekawego mężczyznę. Ten właściwy pojawi się sam w odpowiedniej chwili. Zajęte już nie muszą nikogo kusić i uwodzić, mają już tego jedynego, który okazał się totalną przeceną. Teraz czas na odpoczynek od różnych sensacji. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


LEW

Jest tydzień w karnawale, kiedy Lwy ruszają na łowy. Ten tydzień właśnie taki jest – co prawda łowy będą nieudane, ale za to zabawa świetna, nie będzie przynajmniej przykro. Ten tydzień należy spisać na straty, ale jednocześnie to dobry czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Zajęte Lwy już nic nie muszą robić, chyba że zamierzają się rozwieść, ale i z tym powinny się wstrzymać. Pośpiech jest złym doradcą.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.


PANNA

Romantyzm nie pomoże wolnym Pannom. Twarda rzeczywistość weźmie górę na romantycznością. Samotność dla wielu jest przekleństwem, nie należy szukać tego jedynego tylko takiego odpowiedniego. O takiego też trudno w obecnych czasach. Zajęte Panny ten problem częściowo ominął, ale ich związek niekoniecznie należy do udanych. Nie ma wyjścia, każdy następny po pewnym czasie okaże się taki sam. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


WAGA

Wolne Wagi, zwłaszcza te z odzysku i po przejściach, spotkają mężczyznę z przeszłością, zaiskrzy między Wami i w późniejszym czasie okaże się, że to nareszcie ten właściwy. Wagi wolne, aczkolwiek bez specjalnych przejść, nikogo konkretnego teraz nie poznają. Zajęte Wagi, a przynajmniej zdecydowana ich większość, jest zadowolona ze swoich związków i nie ma zamiaru wymieniać partnera na nowsze model. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


SKORPION

Samotne, wolne Skorpiony, a właściwie ich mniejszość, ma możliwość poznania w tym tygodniu odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku. Instynkt Was nie zawiódł, to naprawdę ten odpowiedni i warto go zatrzymać na stałe. Zajęte na stałe Skorpiony mają już dosyć jałowej stabilizacji, dlatego pozwalają sobie czasem na niewinny flirt bez zobowiązań. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


STRZELEC

Wolne Strzelce zaczynają polowanie, które potrwa przez cały karnawał. Ten tydzień nie przyniesie żadnych efektów, za to następny już tak. Ten tydzień zapracuje na sukces w następnym. Nareszcie dostaniesz to, co chcesz, w najwyższej jakości. Zajęte Strzelce niewiele nowego zdziałają w tym tygodniu. Pamiętajcie tylko maksymę „nie kłóć się, jesteś mądrzejsza”. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


KOZIOROŻEC

Jest karnawał, wolne Koziorożce powinny się zająć „promowaniem” samej siebie, czyli pokazaniem swojej osoby w jak najlepszym świetle. Ten czas jest przeznaczony na zabawę, a nie na myślenie i gdybanie. Pamiętaj, wolny Koziorożcu, że w tym tygodniu masz się bawić, a nie rozmyślać. Zajęte Koziorożce nie mają czasu na zabawę ani na myślenie. Przygniotła je twarda rzeczywistość. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WODNIK

Wodniki zwykle bywają kapryśne, zwłaszcza te wolne. W tym tygodniu mogą sobie kaprysić i tak nic z tego nie będzie, nie poznacie tego jedynego. Jest karnawał, czas zabaw i totalnej rozrywki. Trzeba się bawić, a nie poznawać. Zajęte Wodniki zajmą się sprawami domowymi i rodzinnymi, a nie zabawą. Coś za coś. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


RYBY

Wolne Ryby jeszcze nie dojrzały do podjęcia decyzji, nie trafiły na swoją połówkę i dlatego się wahają. Pamiętajcie, że nie musicie podejmować decyzji w tym tygodniu, macie na to czas. Teraz jest czas zabawy, a nie myślenia. Zajęte Ryby wciąż mają wątpliwości, czy ich decyzja dotycząca obecnego partnera była dobra, czy też lepiej wymienić go na inny model. Wyjaśniam, zawsze będziecie niezadowolone, więc wymiana nie ma sensu. Istnieje niebezpieczeństwo, że będzie gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty. 


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 16.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×