Horoskop miłosny od 17.04. do 23.04.

Czy to będzie tydzień pełen miłości? Sprawdź!

horoskopmilosnymainstyczenhenrietta11.jpg

BARAN

Wolne Barany ten pierwszy, świąteczny dzień przeznaczą na wizyty rodzinne. Dla nich tak naprawdę to tydzień będzie stracony. Owszem, pojawią się panowie, nawet dekoracyjni, a tak naprawdę to będzie towar mocno przeceniony i raczej na bardzo krótko. Zajęte Barany też nie mają idealnie dobranych partnerów, a niektóre z Was po prostu się z nimi męczą. Jednak są pomocni, kochani i można na nich liczyć. W tym tygodniu pokażą swoje zalety, zwłaszcza te osobiste. Będziecie zadowolone. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BYK

Wolne Byki w tym tygodniu pierwszy, świąteczny dzień tygodnia przeznaczą na wizyty towarzyskie. Jest szansa na poznanie w miarę odpowiedniego mężczyzny. Znajomość ta w miarę upływu czasu ma możliwość zmiany w stały związek. Zajęte Byki przekonają się, że ich wybór okazał się trafny. Partner spełnia wszystkie pokładane w nim plany. W końcu tygodnia możliwy wyjazd. Kiedyś trzeba odpocząć. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BLIŹNIĘTA

Wolne, samotne Bliźnięta powinny wykazać więcej inicjatywy. Jest wśród Twoich znajomych mężczyzna, który za Tobą szaleje, problem w tym, że jest nieśmiały. Czeka na życzliwy gest, zachęcające spojrzenie. On obawia się odtrącenia. Zajęte Bliźnięta powinny być bardziej wyrozumiałe wobec partnera. Twoje pretensje do niego są nieuzasadnione, a Twoja czułość i zrozumienie są mu potrzebne. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


RAK

Wolne Raki nie będą w tym tygodniu narzekać na brak powodzenia. Jednak większość zawartych znajomości okaże się raczej towarzyska lub nie przetrwa próby czasu. W stałych związkach zapanuje długo oczekiwany spokój, nastąpi eskalacja uczuć. Chwile spędzone we dwoje dadzą Wam wiele przyjemności i mogą spowodować powiększenie się rodziny za kilka miesięcy. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

LEW

Wolne Lwy powinny być zadowolone, bez specjalnych starań na ich drodze stanie sympatyczny mężczyzna, który umili wiosenne wieczory. Część z Was zatrzyma go na stałe. Bardzo szybko staniecie się parą. Zajęte Lwy powinny bardziej zatroszczyć się o samopoczucie i potrzeby partnera. Przygotowania do Świąt trochę Was od siebie oddaliły, a on poczuł się odtrącony i niepotrzebny. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


PANNA

Nie ma w tym nic złego, wolna Panno, że lubisz marzyć. Wyraźne ociepleni w życiu osobistym. Zacznie się starać o Twoje względy odpowiedni, pasujący do Ciebie mężczyzna. Przeżyjesz z nim,  niezapomniane chwile. Będzie co wspominać w podeszłym wieku. 

Zajęte Panny nie spotka nic nowego, tylko siermiężna codzienność, czyli praca, dom i wiecznie marudzący partner. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.


WAGA

Wolna Wago, postaraj się zachować odrobinę rozsądku, konsekwencje nierozważnego kroku i odrobina zapomnienia mogą być bardo poważne . Zadecydują o dalszym Twoim życiu, a dotychczasowych planów nie zrealizujesz. Zajęte Wagi nie muszą się tym martwić, większość tych problemów mają już za sobą, natomiast zdecydowanie powinny dać się rozpieszczać partnerowi. Od tego przecież jest. 

Twój szczęśliwy kamień to awanturyn.


SKORPION

Wolne Skorpiony w tym tygodniu nie będą miały okazji poznać konkretnego mężczyzny. Najwyżej towar zastępczy do jednorazowego użytku. Postaw raczej na przyjaźń, z niej może być całkiem udany związek (w dalszej perspektywie). Zajęte Skorpiony zawsze narzekają na swoją połowę, niektóre mają ku temu podstawę. Dajcie temu spokój, partner potrzebuje po prostu Waszego zainteresowania. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

STRZELEC

Wolne Strzelce będą miały czas i już na początku tygodnia ruszą na „polowanie”. Właściwie niepotrzebnie, bo nikt konkretny się nie trafi, najwyżej towar mocno przeceniony. Polowanie się nie uda, ale to nie powód do zmartwienia. Przyszły tydzień będzie bardziej udany. Zajęte Strzelce mogą przechodzić chwilowy kryzys w związku, nie działaj pochopnie. Partner ma też prawo do gorszych dni. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


KOZIOROŻEC

Niektórym wolnym Koziorożcom niewinny flirt zacznie zmieniać się w bardziej zaangażowaną znajomość. Powinnaś dać szansę osobie, która tak bardzo zabiega o Twoje względy. W stałych związkach Koziorożców powieje nudą i rutyną. Pamiętaj, Ty też powinnaś się postarać, a nie czekać na inicjatywę partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to kianit.


WODNIK

Samotne Wodniki powinny skupić się na sobie i swoich potrzebach. Mogą spokojnie zacząć realizować swoje marzenia. Nikt Wam nie będzie w stanie przeszkodzić. Natomiast zajęte Wodniki zajmą się poprawą relacji z partnerem. Nie denerwuj się, to też człowiek i może mieć swoje gorsze dni. Będzie lepiej. 

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.


RYBY

Wolna Rybo, przed Tobą spore zmiany, zawrócisz w głowie wielu panom. Nie licz jednak na to, że spotkasz tego wymarzonego. Takich mężczyzn nie ma, może być namiastka. Natomiast Ryby pozostające w związku i będące w wieku produkcyjnym zaczną się starać (z dobrym skutkiem) o powiększenie rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to frenit.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 18.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×