Horoskop miłosny od 19.12. do 25.12.

Czy to będą Święta pełne miłości? Sprawdź!

sercehoroskopmain.jpg

BARAN

Zbliżające się Święta nie sprzyjają nowym uczuciom. Niemniej jednak niektóre wolne Barany, oczywiście te, które pójdą na pasterkę, będą miały możliwość poznać swoją prawdziwą drugą połówkę. Ta znajomość okaże się taką na całe życie. Zajęte nie muszą już chodzić na pasterkę, całkowicie im wystarczy ich własna, gorsza, druga połówka. W czasie Świąt trzeba ją będzie dopieścić. 

Wasz szczęśliwy kamień to karneol.


BYK

Przez te Święta Byki są niepocieszone. Owszem, lubią świąteczny rozgardiasz i smaczne jedzenie, ale czas przedświąteczny bardzo je denerwuje. Nie lubią tej całej wcześniejszej otoczki, bo nie mogą się skupić na swoich przyjemnościach. Do przyjemności należy seks, nawet ten niezobowiązujący, bo tylko taki jest możliwy. Nie poznacie w tym tygodniu nikogo odpowiedniego. Czas świąteczny to dla nich czas wyrzeczeń. Byki będące w związkach niechętnie biorą udział w przygotowaniach i pod byle pretekstem wymykają się z domu, albo udają bardzo zapracowane. 

Wasz szczęśliwy kamień to nefryt.


BLIŹNIĘTA

Większość młodych, wolnych Bliźniaków woli wyjechać niż brać udział w ogólnym zakupowym szaleństwie. Część z Was, obojętnie czy wyjedziecie, czy nie, będzie miała okazję poznać swojego idealnego partnera. Jak go spotkacie, nie wypuszczajcie go z łapek. Bliźniaki już zajęte mają inne problemy, są zbyt zmęczone pracą zawodową i pracą w domu, aby myśleć o uciechach cielesnych, odmieni się Wam dopiero po Świętach i znów nabierzecie ochoty na seks-rozrywkę

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK

Samotne Raki nie mają żadnej szansy na poznanie kogoś odpowiedniego. Za dużo obowiązków dopadnie Was w tym tygodniu, a nie będzie chętnych do zastąpienia Was. Trzeba będzie się z tym pogodzić, nic innego zrobić nie możecie. Taki czas jest tylko raz w roku. Te z Was, które już mają stałego partnera, mogą się spokojnie zająć przygotowaniami do Świąt, zwłaszcza że większość z Was jest już zaproszona na właściwie całe święta. Przygotujcie się na rodzinne obżarstwo. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


LEW

Ten tydzień pobudza nie tylko do pracy, ale również do refleksji. Zapominamy o tym w czasie przedświątecznej bieganiny. Nie będzie czasu na prywatność. Istnieje możliwość poznania kogoś interesującego podczas pasterki, ale niekoniecznie. Natomiast te zajęte Lwy zajmą się jak wszyscy przygotowaniami, nieliczne tylko wyjadą i po prostu odpoczną w miłym towarzystwie. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Wolne, samotne Panny początek tygodnia poświęcą na szukanie sylwestrowego partnera, niekoniecznie takiego na stałe, ważne żeby jakiś był, może być byle jaki. Zajęte Panny nie mają już takich problemów, mają natomiast inne problemy z partnerem, który nie da się za nic wyciągnąć na zabawę i woli spędzić ten czas tylko z Wami. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


WAGA

Ten tydzień nie sprzyja zawieraniu nowych znajomości i praktycznie wolne Wagi nie będą miały okazji do poznania interesujących uczuciowo osób. Możecie sobie spokojnie ten tydzień odpuścić. Każdy jest zajęty tym samym. Odpowiednia okazja będzie później. Nie obawiaj się, nic Cię nie ominie. Zajęte Wagi w tym tygodniu skupią się na Świętach i rodzinie. Nie będą miały czasu dla partnera, a wieczorami, zmęczone, zamiast pofiglować, po prostu zasną. Na szczęście to tylko raz w roku. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


SKORPION

Samotne i bardzo wolne Skorpiony w tym tygodniu raczej nie znajdą czasu na romansowanie, chyba że będzie to krótki romans bez zobowiązań. Będzie to jednak kosztem czasu przeznaczonego na przygotowania do Świąt. To się nazywa coś za coś, tak naprawdę to nie warto tego robić. Skorpiony już zajęte, cały swój wolny czas przeznaczą na przygotowanie do Świąt lub na przygotowania do świątecznego wyjazdu. Na partnera przyjdzie czas dopiero w pierwszy dzień Świąt. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


STRZELEC

Obojętnie wolne czy zajęte, Strzelce lubią ten świąteczny czas. Sprawy prywatne odchodzą wówczas na bok, liczą się tylko jedyne takie Święta w roku. Wolne świadomie nie zajmują się polowaniem na partnera, tylko koncentrują się na sprawach domowych. Zajęte natomiast świadomie nie liczą na pomoc rodzin, tylko zajmują się wszystkim same. Wiedzą, że nikt nie zrobi tego tak dobrze jak one. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


KOZIOROŻEC

Na nic się zda wolnym Koziorożcom wyłamywanie z tradycji, i tak zostaną wprzęgnięte w wir przygotowań kosztem życia osobistego. Z tej znajomości i tak nic nie będzie, to jeszcze nie ten właściwy, nie ma czego żałować. Zajęte Koziorożce te dylematy mają już za sobą. Przygotowania do Świąt biegną swoim rytmem, masz więc czas na dopieszczanie partnera. Będzie bardzo zadowolony z tego faktu. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


WODNIK

Przed Tobą pracowity tydzień, zarówno dla wolnych jak i zajętych Wodników. Praca zawodowa i praca domowa trochę Was wykończą. Wolne jednak będą się mogły wykazać. Większości z Was świetnie udają się ciasta, ale tego przyszłego nie poznacie. Natomiast zajęte oprócz pracy zawodowej i świątecznej, będą miały czas na dopieszczenie partnera, z czego będzie bardzo zadowolony, Ty zresztą też. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RYBY

Jednak te Święta wszystkie Ryby spędza tradycyjnie, w domowej atmosferze. Wolne oprócz pracy zawodowej, zajmą się tymi prawdziwymi rybami. Te z rodzynkami robicie najlepiej. W pierwszy dzień Świąt, a właściwie w nocy, na pasterce część z Was pozna bardzo sympatycznego osobnika, niektóre nawet na dłużej. Zajęte Ryby spędzą zwyczajne Święta, niektóre z Was zdecydują się na rozstanie z dotychczasowym partnerem. Czasem tak bywa. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

 zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 19.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×